Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. 2 mecze 1 pkt:facepalm: gratulacje dla niebieskich.. Jeszcze nie wszystko stracone Śląsk im się odpłaci który Śląsk? ten który dostał u siebie 2-3 ?
  2. może masz zestaw naprawczy w B6 :decayed:
  3. poszukaj jeszcze na allegro, miałem kiedyś podobną sytuację i facet z DG miał od ręki
  4. prędzej w sklepach typu Smyk, ew tutaj Wzki dziecice, foteliki samochodowe i inne akcesoria - BabyLand
  5. świetny mecz przy Reymonta
  6. no to będzie musiał moje oddać
  7. mówiłem Pajdzie, żeby brał od Ciebie 20"
  8. mam jeszcze jedno PS. Na B5 chyba lepiej wyglądają
  9. mówił, że w będziniu spory wybór ,ale dzisiaj tylko oglądał Pajda już pewnie zmroził małe co nieco i już odlicza
  10. Pajda, auto umyłeś ? poka foty
  11. zapadł sie chłopak pod ziemie
  12. ---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ---------- nie panikuj , oddam po bukowinie ściul
  13. Nie wiem ... teraz robie bardziej weekendami niz w tygodniu .... ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- Ide w kime bo jutro komunistyczne święto i robota 14 - 22 ... z D do B będzie
  14. chcesz mogą być Twoje oczywiście za odpowienie pieniądze... ....a tak poważnie to nie mogę już się doczekać to co Ty tam masz na zimie? pytam z ciekawości, bo na Śląsku jest takie ciśnienie na koło, że byle B5 ma 18" zimowe o lecie nie wspominam
  15. dobrze prawisz zdrówko:kox:
  16. nie wiem co mówi się przy herbacie ale smakując moją mówię: pyrsk
  17. tak, piję za Ciebie herbatę z prądem
  18. PS. Tego się boję... bo na pewno będzie kosa
  19. Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt. Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne czekałem aż sie wypowiesz , że to lipa ... bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem cd. herbatka z prądem a przy okazji porządki w lodówce się robią w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- no i kolejna herbatka PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo no z chęcią bede ci dzwonił jeszcze bo rano z tesciowa na targ jedziemy, to bedziemy in touch napiszę to oficjalnie: koła do oddania
  20. Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt. Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne czekałem aż sie wypowiesz , że to lipa ... bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem cd. herbatka z prądem a przy okazji porządki w lodówce się robią w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ---------- no i kolejna herbatka PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo
  21. Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt. Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne
  22. ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.