Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. to psyt z wieczora
  2. widziałbym je u Pajdy
  3. Ale kawa gratis i będę sobie mógł posiedzieć w jakimś polo gti albo golfie r a tak serio to drogo wole Aso seata w gliwicach w takim razie ... :D:D tylko w seacie robią gamonie ... 50zł płacisz u byle ciula za wym oleju jak dla Ciebie 75zł w ASO to dużo, to nie wiem za ile tobie "wymieniają" olej w Aso seata.... Pewnie wychodzą z zasady: wjechal - wyjechał jak w boxie Kubicy Wyluzuj żartowałem jestem spięty, bo nie spuściłem dzisiaj z krzyża Ja ci w tym nie pomoge ... pogadaj z miszką ja baśka już spi ... :D:D jeszcze nie śpi... a szkoda
  4. Ale kawa gratis i będę sobie mógł posiedzieć w jakimś polo gti albo golfie r a tak serio to drogo wole Aso seata w gliwicach w takim razie ... :D:D tylko w seacie robią gamonie ... 50zł płacisz u byle ciula za wym oleju jak dla Ciebie 75zł w ASO to dużo, to nie wiem za ile tobie "wymieniają" olej w Aso seata.... Pewnie wychodzą z zasady: wjechal - wyjechał jak w boxie Kubicy Wyluzuj żartowałem jestem spięty, bo nie spuściłem dzisiaj z krzyża
  5. Ale kawa gratis i będę sobie mógł posiedzieć w jakimś polo gti albo golfie r a tak serio to drogo wole Aso seata w gliwicach w takim razie ... :D:D tylko w seacie robią gamonie ... 50zł płacisz u byle ciula za wym oleju jak dla Ciebie 75zł w ASO to dużo, to nie wiem za ile tobie "wymieniają" olej w Aso seata.... Pewnie wychodzą z zasady: wjechal - wyjechał jak w boxie Kubicy
  6. Możesz dać swój olej. u nas jest Ori VW lub Castrol Myślę, że ok 75 zł to najniższa możliwa cena za robotę
  7. Dlatego lepiej jechać raz w roku a porządnie
  8. Jeżeli chodzi o decyzje to trzymanie jednej linii "obrony" to podstawa A często śmiać mi się chce, bo widzę po zachowaniu małej i jej minach, że niezła z niej aktorka o wymuszaniu płaczem nie wspominając
  9. gdzie byłeś, jak warunki ?
  10. Mój przez 4 lata zawsze odpalal, po prostu aku powiedziało papa
  11. 2 lata i 5 miechów, mam wrażenie, że nigdy nie słuchała... Wyjątkiem są sytuację gdy jest tylko z jedną osobą, mną lub żoną..... ale to tylko czasem i zależy od jej humorów. Ja staram się "rządzić" twardą ręką, Mama podobnie... gorzej jest z dziadkami i tutaj widzę tego przyczynę też widzę różnicę wtedy... dziecko jest wtedy "przyłóż do rany"
  12. 2 lata i 5 miechów, mam wrażenie, że nigdy nie słuchała... Wyjątkiem są sytuację gdy jest tylko z jedną osobą, mną lub żoną..... ale to tylko czasem i zależy od jej humorów. Ja staram się "rządzić" twardą ręką, Mama podobnie... gorzej jest z dziadkami i tutaj widzę tego przyczynę
  13. pikna...czekam aż moja w końcu osiągnie taki wiek...i pewnie będę żałował ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- jak będziesz musiał mówić do swojej 10 razy: zostaw to, dopiero dowiesz się co to jest mieć dziecko Moja jest taka sama-gadasz jak do słupa:decayed: jak mnie to wqrwia BTW Dzisiaj chciałem włączyć kamerę i gdzieś postawić, mała non stop gadała przez ok 3 godz. Non stop, nawet podczas sikania, picia, jedzenia.... Miałem łeb 6 na 9
  14. no zobaczymy, osobiście bardzo chciałbym w MU kilku zawodników z Bundesligi
  15. pikna...czekam aż moja w końcu osiągnie taki wiek...i pewnie będę żałował ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ---------- jak będziesz musiał mówić do swojej 10 razy: zostaw to, dopiero dowiesz się co to jest mieć dziecko
  16. podaj jej swojego sutka to może poczujesz
  17. Jak masz sprawne aku, świece i dobra paliwo, odpali i przy -30
  18. pozostaje walczyć i próbować, za kilka dni może jej się całkiem odmienić a najlepiej próbuj jak Mała jest już mocno zmęczona był etap że małą odkładaliśmy do łóżka i sama zasypiała było też tak, że nocki całe spała ostatnio całe nocie się wierci i marudzi w śnie ( ale się nie budzi) nie ma lekko z tymi brzdącami żeby jej nie idą ?
  19. niezły usmiech
  20. dajesz
  21. Mata w MU ? Póki co nie jestem przekonany do tego grajka..... Narazie, największym dla mnie rozczarowaniem w MU jest Fellaini, gdy już wróci o kontuzji, czekam na jego formę - taką sprzed roku Niestety odniosłem wrażenie, że nie sprawdzi się w tej ekipie i po 2 latach gdzies go sprzedadzą.... In plus na pewno Januzaj i Evans. Ten ostatni przez ostatnie 3-4 lata zrobił mega postęp. Dla mnie, obok Kompanego - najlepszy środkowy obrońca EPL

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.