Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. prawie... ale to dalej Szkoda ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- PS fajny odcinek top gear na TVN Turbo
  2. MTD czyli Młodość Trzeźwość Dyscyplina od jutra
  3. to psyt jutro do robo
  4. ---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- suka
  5. Tez odniosłem takie wrażenie:polew: posłuchaj Kolegów, zastosuj się do wskazówek
  6. takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze to małe coś to otwieracz do Perły który dostałem w sumie dwa dostałem jak kupiłem dwie kraty perły tak więc wpadaj Arti to coś wychylimy najszybciej to chyba w BT
  7. takie tam DOPE zdrówko Arti u mnie kolejna perełka się chłodzi ale to małe, zielone z perły ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ---------- najlepsze
  8. Musti, a co to, to małe ? PS. zdrówko
  9. psyt
  10. wczoraj ok 12:30 granatowe B5 Avant pod Simply Market A wieczorem ciemne B6 Avant SK... pod Aquadrom w Rudzie Śl
  11. Tak to jest jak sie kupuje opony na sezon moze dwa zależy jak kto jeździ samo z ze siebie czy na dziurze przetrzasnales ? jak ci ..... sezon , dwa nówki sztuki maja może 5-6 miesięcy Miałes ubezpieczone te opony? nie, ale mam paragon i bede to reklamował bo opony kupione 17.06 tego roku Jedyna opcja to stanąć koło dużej dziury, porobić foty i żądać kasy od zarządu dróg. Bo reklamacji raczej Ci nie uznają... też tak myślę, nie znam żadnej historii aby komuś uznali reklamację na oponę (obojętnie jakie uszkodzenie)
  12. a oskowe 19" za wiela?? Pw. Przypasi et do b5?? do 1.8 - 19" ??
  13. Ja tam nie widzę żadnego klubowicza
  14. Chyba żartujesz Wygląda jak skoda rapid, paskudztwo ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- A5 tak ale tylko i wyłącznie 3 drzwi a właśnie, że za***ista, tak samo jak A7
  15. to nie jest koncert życzeń
  16. no niestety, jak jeszcze raz zobaczę w sklepie Stawarczyka jak kupuje cały koszyk piw to go zjebię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.