Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. jeszcze raz psyt i spać
  2. dziekówa kebab dobry... ledwo do domu zdążyłem
  3. mam nadzieję, że już nie będziemy musieli wchodzić a flaszkę zrobimy przed TV
  4. Zeszliście i się nie zgubiliście. masakra dzisiaj była, do tego non stop napierdalal deszcz... flaszka została na dachu
  5. nie zauważyłem Cię
  6. i psyt Pajda, dzieki za pomoc. Czuje sie jakbym wrócił do żywych. Po prawie 3miesiacach w końcu w domu świeci TV
  7. ile ma lat ?
  8. a ta d*pa co tam pracuje to jego żona/dziewczyna czy zwykły pracownik ? PS. i ile Ona ma lat ?
  9. "na szczęście" nie oglądałem
  10. aha, to robicie dla nas trochę samochodów
  11. psyt ale mnie kac męczy ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- mogę polecić: Płoskonka Jerzy - Usuwanie wgnieceń i szkód po gradzie opinie komentarze
  12. słabiutki ten Ruch
  13. albo bali się zejść
  14. nie ma TV nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed: ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- PS. idę zanieść 0,5l na dach he he tak z poniedziałku walic wóde do ryja no dobra przekonałeś mnie no i git:naughty: na wtorek wezme sobie drugą zmianę pasuje
  15. nie ma TV nie weszliśmy z Pajdą na dach bo mam za krótką drabinę no podejście nie udane,jak byś wspomniał coś że wodka na dachu się mrozi to bym się jakoś tam wdrapał :decayed: ale myślę że w tygodniu to ogarniamy i tak ustawimy że bedziesz odebierał ultraHD exlusive zależy mi na czasie, musimy to zrobic w poniedziałek - ze względów porządkowych w domu ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- PS. idę zanieść 0,5l na dach he he tak z poniedziałku walic wóde do ryja no dobra przekonałeś mnie no i git:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.