Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. zobaczę jak nam się dzień ułoży PS. psyt
  2. fajny gadżet
  3. i jak tam skute Ojciec jak dorwał Hilti to naparzał 2h. Została na poniedziałek rano jedna ściana w łazience Mogę Ci to oddać w poniedziałek po robocie ? ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- i jak tam skute Ojciec jak dorwał Hilti to naparzał 2h non stop - nie chciał wypuścić sprzętu z rąk . Została na poniedziałek rano jedna ściana w łazience Mogę Ci to oddać w poniedziałek po robocie ? także tego
  4. psyt
  5. zgadza się :wink:
  6. apropo siatkówki
  7. ale to chyba bez paczki C+ ??
  8. ranne ptaszki
  9. w końcu te kratki z polifta wsadziłeś
  10. avusów nie sprzedaje bo dobrze leży i cieszy oko mod roku :decayed:
  11. od poniedziałku zapierd*alam masakra
  12. może być przywieź jaką butlę, zapłacę
  13. do końca lipca odpadam :kwasny:
  14. jakby było z Wami B5, to by Was pogodziło
  15. oranżada nie robi psyt
  16. bylismy w Tucepi rok temu, mam nadzieje, że byliście/bedziecie w knajpie: na końcu wiochy, w kierunku Dubrovnika, skręcacie w lewo i jakieś 500m pod górkę W knajpie, żarcie jest wybitne konoba ranc tucepi - Szukaj w Google adres strony: :: Konoba RAN - Tuepi :: i moje foto story na dojście: grzech- być w pobliżu i tam nie zawitać :kox: ---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- Jarko, jedź do tej knajpy, którą opisałem powyżej Nie pożałujesz
  17. plik -> zapisz jako..... ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Mario, nie lepiej przelać do szkła ? PS. jak ten budweiser ? kiedys gdzieś kupiłem i mi nie smakował Lepiej na na lawce przed blokiem nie mialem szklanki ... a co do smaku to ok polecam ... nie jest to zywiec ale dobre Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2 no wiadomo, na powietrzu smakuje lepiej
  18. plik -> zapisz jako..... ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Mario, nie lepiej przelać do szkła ? PS. jak ten budweiser ? kiedys gdzieś kupiłem i mi nie smakował
  19. Jakoś na zdjęciach mi ten kolor nie podchodzi, chyba lepiej było by walnąć całe fele na czarno Ale obadamy na żywo przy flaszce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.