Treść opublikowana przez darek
-
[ALL B6] Nie działa samopoziomowanie
Sprawdź dobrze przewody od czujników poziomowania lubią pękać.Jak by Ci padł czujnik ten przedni to mam na sprzedaż
- [ALL B5] Rozpiska pinów
-
[Inne]Prośba o analizę logów Passat B5 130KM
Miesiąc temu czyszczona turbina i znowu tryb awaryjny i przeładowanie.Zaznaczam,że sztanga chodzi lekko bez zacięć Jeśli można to proszę o analizę logów.
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
Podaję link do dekodera VIN http://s2central.net/vin_entry_sonic.html
-
[B5 ADR] Potrzebny login silnika
Dla Twojego silnika login jest 06589 Powodzenia[br]Dopisany: 12 Luty 2010, 20:44_________________________________________________I jak kolego dawidkrk wszedł login?
-
[B5 ADR] Potrzebny login silnika
a próbowałeś bez loginu
-
[B5 ADR] Potrzebny login silnika
A co chcesz zrobić że Ci potrzebny login?
-
Kodowanie pilota centralnego zamka
Czego nie sprawdzałem,to w blokach pomiarowych na kanale 7 czy sterownik widzi pilota przy naciskaniu przycisków.
-
Kodowanie pilota centralnego zamka
Na adaptacjach wszędzie ERROR
-
Kodowanie pilota centralnego zamka
Zgadza się wchodzę w centralny zamek gdyż nie ma modułu komfortu.Lecz na tych blokach w adaptacjach wyśietla mi error.Dzięki za zainteresowanie
-
Kodowanie pilota centralnego zamka
Zmieniałem pompkę centralnego zamka w audi A3 2002r gdyż stara w środku miała nieszczelność i bardzo długo chodziła zanim zamknęła auto lub otworzyła.Wszystkie jednak funkcje z pilota(kluczyk scyzoryk 3 przyciski) działały.Po wymianie na drugą pompkę oczywiście o takich samych numerach nie działa pilot tzn. brak reakcji pompki na którykolwiek z przycisków.Gdy otwieram drzwi z kluczyka pompka ładnie się załącza otwierając wszystkie drzwi.Zaznaczam iż klient posiada tylko ten jeden kluczyk.Próbowałem różnych opcji by uaktywnić ten pilot lecz bez rezultatu.Posiadam VCDS i w/g opisu Adako też nie udało się.Jedynie czego nie próbowałem to zmiany kodowania Centralnego Zamka gdyż klient musiał już jechać.Czy zmiana kodowania uaktywni mi pilota czy też jakąś inną czynność muszę wykonać.Bardzo proszę o jakąś poradę.
-
[B6 AVF] Kodowanie panela climatronika
08 Klima -> 10 Adaptacja -> Kanał 81 -> Wpisz PIN 26467 -> Zatwierdź -> Zapisz -> Zatwierdź -> Zakończ połączenie -> Wyłącz zapłon. Uruchom teraz silnik. Sterownik klimatyzacji powinien przyuczyć sie nowego numeru nadwozia.
-
[B5 1Z] Potrzebny schemat rozrządu.
- [GOLF IV 1.6] Brak pracy na 3 tłoku
Jak masz oscyloskop to sprawdź impuls na 3 wtrysku- [B8 CAH] Pilnie potrzebne kodowanie
momencik [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:37_________________________________________________No kurde nic nie mogę znaleźć do tego oznaczenia sterownika- [B8 CAH] Pilnie potrzebne kodowanie
06325 to WSC (kod warsztatu)[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:14_________________________________________________6900C0B10034A7000001000000005F5F0014060800000101000000 Ten powinien być- [B5 ARJ] Kodowanie ESP/ABS audi a4 99r
Podaj mi dokładne dane auta czy to manual czy automat to podam ci kodowanie do abs- [INNE] Problem z przepustnicą
Coś się tu nie zgadza- [B8 CAH] Pilnie potrzebne kodowanie
spróbuj to: 6900C0B10014A7000001000000005F5F0014020800000101000000 06325 A jak nie takie to coś się znajdzie Tylko przed zmianą zapisz obecne.Zresztą masz już je na forum podane w razie czego- [B5 ADR] Spalanie
Jeśli mi brakuje gazu to samo mi przerzuca na benzyne bez żadnych szarpań.Jedyną czynnością jaką muszę wtedy zrobić to na centralce nacisnąć guziczek bo mi piszczy informując o braku gazu- [B5 ADR] Spalanie
Tzn gdzie jest mój błąd jeżeli jadę na lotnisko obciążony i zaraz wracam tylko sam i km tyle samo na butli robię?Temperatura była taka sama około -20st A w lecie też zbiornik starcza na tyle samo km- [B5 ADR] Spalanie
Jak pisałem wyżej nie narzekam.Tankuje na Orlenie.Wierzyć nie musisz zgadza się ja tylko piszę jak spala mi autko.Jeśli by tak nie było nie zawracał bym głowy- [B5 ADR] Spalanie
Chcę się dowiedzieć czemu np.nie mam różnicy spalania w różnych warunkach eksploatacji.Ostatnio miałem tylko trasę 500km w jedną stronę i miałem w autku 5 osób+bagaże i spalił mi tak samo jak w drodze powrotnej co byłem sam tak,że autko już miało lżej a kilometrów tyle samo.- [B5 ADR] Spalanie
Mam pytanie do kolegów znających się na instalacjach gazowych.Mam instalację Stefanelli (sekwencja) od półtora roku i działa bez zarzutu oby tak dalej.Do butli fizycznie wchodzi mi około 42l gazu i bez względu na to,czy jeżdżę po mieście czy na trasie,czy jest -30 st czy plus 30st i włączona klima czy mam 5 osób czy jadę sam cały czas mam jednakowe spalanie tzn.na pełnej butli robię około 430 440km.Zaznaczam,że nie jest to problem tylko tutaj czytam posty na temat spalania i z postów wynika że koledzy mają różne spalania w mieście inne na trasie z włączoną klimą jak i w zależności od ilości pasażerów w aucie.Za każdą odpowiedź z góry dziękuję- [B5 AFN] Problem z visco
By było lepsze dojście to wyjmij alternator - [GOLF IV 1.6] Brak pracy na 3 tłoku