Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek

  1. A w jaki sposób? bo jakieś procedury piszecie o których nie słyszałem.Wiem,że wymagają regulacji, ale to ręczna procedura.Proszę o podanie procedury "synchronizacji" komputerowej.
  2. darek odpowiedział(a) na koval76 temat w Audi A4 B5
    Tak jak kolega wyżej napisał,on jest do akumulatora,po stronie zbiorniczka Wchodzi w akumulator z prawej strony i idzie do dołu,między aku a zbiorniczek A dokładnie w otwór uszczelki pomiędzy przewodami do nagrzewnicy
  3. darek odpowiedział(a) na koval76 temat w Audi A4 B5
    To w takim razie najlepiej jak byś zrobił zdjęcie
  4. darek odpowiedział(a) na koval76 temat w Audi A4 B5
    a przypadkiem nie ma iść do boku akumulatora?Popatrz na prawy bok akumulatora po środku u góry tam jest odpowietrznik.
  5. Możesz mi to wytłumaczyć [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:08_________________________________________________ Bardzo dużo
  6. może ściągać jak również oponę może szybciej ścinać.Ale tak dużą różnicę można trochę zmniejszyć
  7. darek odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6/B7
    a jakie masz kodowanie na kanale 62?jak byś od obecnego kodowania odjął 8 próbowałeś?
  8. Wszystko się zgadza tylko jest jeszcze taki parametr jak różnica kąta pochylenia kół i wynosi 0,30'
  9. Może w samym czujniku jak wiązka ok
  10. A czy przypadkiem nie skrzypi ci któryś z wahaczy przy skręcaniu?
  11. darek odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6/B7
    Ciekawe czy w radiu tez trzeba cos zmienic kodowanie mysli Pytasz czy w radiu? trzeba by było też to sprawdzić,ale po kolei
  12. darek odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6/B7
    W VCDS są grupy ELEKTRONIKA1 i 2 i tam w podgrupach typu czy telematik czy panel tel. i wiele innych można coś popróbować czy ze zmianą kodowań oczywiście zapisuj obecne jakie masz kodowania[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 08:41_________________________________________________A popatrz na to http://de.openobd.org/audi/rns.htm#telematik
  13. darek odpowiedział(a) na PAW99 temat w Audi A4 B6/B7
    A próbowałeś Vagiem na kanale 75 w elektronice tam jest moduł telematyka http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=12
  14. Popatrz tutaj http://s2central.net/vin_entry_sonic.html
  15. Wklej zrzut lub napisz nr komponentu 4D0 03..... i jakie masz teraz kodowanie to coś się wymyśli
  16. Wysypał Ci się soft
  17. darek odpowiedział(a) na darek temat w 2.5TDI
    Auto naprawione wszystko śmiga.Temat można zamknąć.
  18. darek opublikował(a) temat w 2.5TDI
    Każdy zna chyba ten silnik i problemy z nim związane.Trafiło do mnie to autko gdyż nie równo pracowało.Zdjąłem pokrywę zaworów i okazało się że spadła pestka z zaworu jak również i dźwigienka.Poskładałem wszystko i po odpaleniu trochę lepiej lecz dalej szarpało silnikiem.Posprawdzałem ciśnienie na cylindrach i okazało się,że na pierwszym brak ciśnienia.Głowica poszła w górę i do regeneracji.Po zmontowaniu wszystkiego pomierzyłem ciśnienie wszędzie po 30 lecz po odpaleniu znów coś nierówno chodzi i dmucha teraz z wydechu.Myślałem że wina uszczelek pod kolektorem wydechowym na głowicy po stronie pasażera.gdyż jak silnik pracował podłożyłem rękę to czułem jak spaliny uciekają bokiem.Po demontażu kolektora okazało się,że uszczelki są dobre a spaliny uciekają z małego otworka okrągłego przy trzecim otworze wylotowym spalin z głowicy.Tych otworków w głowicy jest 3 po jednym przed każdym kanałem wylotowym z głowicy.Z pierwszych dwóch nie dmuchają spaliny a z tego trzeciego pod dużym ciśnieniem wylatują spaliny.Co jest powodem tego czyżby głowic do wyrzucenia?I do czego służą te otworki?Wszystkim z góry dzięki za poradę
  19. Czujnik temp. paliwa
  20. darek odpowiedział(a) na yaro97 temat w Audi A4 B5
    Podjedź do mnie to ci ustawię Działam w Kozińcu masz niedaleko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.