Treść opublikowana przez darek
-
[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków
A w jaki sposób? bo jakieś procedury piszecie o których nie słyszałem.Wiem,że wymagają regulacji, ale to ręczna procedura.Proszę o podanie procedury "synchronizacji" komputerowej.
-
[ALL B5] Wężyk-pytanie
Tak jak kolega wyżej napisał,on jest do akumulatora,po stronie zbiorniczka Wchodzi w akumulator z prawej strony i idzie do dołu,między aku a zbiorniczek A dokładnie w otwór uszczelki pomiędzy przewodami do nagrzewnicy
-
[ALL B5] Wężyk-pytanie
To w takim razie najlepiej jak byś zrobił zdjęcie
-
[ALL B5] Wężyk-pytanie
a przypadkiem nie ma iść do boku akumulatora?Popatrz na prawy bok akumulatora po środku u góry tam jest odpowietrznik.
-
[B7 BRD] Wyciąganie wtrysków
Możesz mi to wytłumaczyć [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 16:08_________________________________________________ Bardzo dużo
-
[B6 BBK] Schemat położenia paska wielorowkowego pilnie potrzebny....
- [ALL B5] Potrzebny schemat instalacji elektrycznej - oświetlenie
- [ALL B6] Interpretacja geometrii kół- nachylenia kola.
może ściągać jak również oponę może szybciej ścinać.Ale tak dużą różnicę można trochę zmniejszyć- [ALL B5] Potrzebny schemat instalacji elektrycznej - oświetlenie
wnętrza?- [ALL B6] Telematik
a jakie masz kodowanie na kanale 62?jak byś od obecnego kodowania odjął 8 próbowałeś?- [ALL B6] Interpretacja geometrii kół- nachylenia kola.
Wszystko się zgadza tylko jest jeszcze taki parametr jak różnica kąta pochylenia kół i wynosi 0,30'- [ALL B5] Brak spalania na FIS-ie
popatrz tu- [ALL B5] Brak spalania na FIS-ie
Może w samym czujniku jak wiązka ok- [B5 AFN] Jakie skutki zużytej przekładni kierowniczej
A czy przypadkiem nie skrzypi ci któryś z wahaczy przy skręcaniu?- [ALL B6] Telematik
Ciekawe czy w radiu tez trzeba cos zmienic kodowanie mysli Pytasz czy w radiu? trzeba by było też to sprawdzić,ale po kolei- [ALL B6] Telematik
W VCDS są grupy ELEKTRONIKA1 i 2 i tam w podgrupach typu czy telematik czy panel tel. i wiele innych można coś popróbować czy ze zmianą kodowań oczywiście zapisuj obecne jakie masz kodowania[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 08:41_________________________________________________A popatrz na to http://de.openobd.org/audi/rns.htm#telematik- [ALL B6] Telematik
A próbowałeś Vagiem na kanale 75 w elektronice tam jest moduł telematyka http://www.vcds.pl/index.php?mod=site&id=12- [B5 ABC] Prośba o kody sterownika silnika
Kodowanie silnika 00083 WSC 00068- [INNE] potrzebna pomoc - sprawdzenie auta po VINie
Popatrz tutaj http://s2central.net/vin_entry_sonic.html- Kodowanie radia z USA na Europe w A4 B8
Wklej zrzut lub napisz nr komponentu 4D0 03..... i jakie masz teraz kodowanie to coś się wymyśli- [B5 ADR] Błąd licznika "def"
Wysypał Ci się soft- [B5 AKE] Głowica problem
Auto naprawione wszystko śmiga.Temat można zamknąć.- [B5 AKE] Głowica problem
Każdy zna chyba ten silnik i problemy z nim związane.Trafiło do mnie to autko gdyż nie równo pracowało.Zdjąłem pokrywę zaworów i okazało się że spadła pestka z zaworu jak również i dźwigienka.Poskładałem wszystko i po odpaleniu trochę lepiej lecz dalej szarpało silnikiem.Posprawdzałem ciśnienie na cylindrach i okazało się,że na pierwszym brak ciśnienia.Głowica poszła w górę i do regeneracji.Po zmontowaniu wszystkiego pomierzyłem ciśnienie wszędzie po 30 lecz po odpaleniu znów coś nierówno chodzi i dmucha teraz z wydechu.Myślałem że wina uszczelek pod kolektorem wydechowym na głowicy po stronie pasażera.gdyż jak silnik pracował podłożyłem rękę to czułem jak spaliny uciekają bokiem.Po demontażu kolektora okazało się,że uszczelki są dobre a spaliny uciekają z małego otworka okrągłego przy trzecim otworze wylotowym spalin z głowicy.Tych otworków w głowicy jest 3 po jednym przed każdym kanałem wylotowym z głowicy.Z pierwszych dwóch nie dmuchają spaliny a z tego trzeciego pod dużym ciśnieniem wylatują spaliny.Co jest powodem tego czyżby głowic do wyrzucenia?I do czego służą te otworki?Wszystkim z góry dzięki za poradę- [B5 AJM] Co to za czujnik z wężykiem ??? fotki
Czujnik temp. paliwa- [B6 AKE] Kąt wtrysku
Podjedź do mnie to ci ustawię Działam w Kozińcu masz niedaleko - [ALL B5] Potrzebny schemat instalacji elektrycznej - oświetlenie