Treść opublikowana przez darek
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
A jeśli chodzi o przebieg odczytywany ze sterownika w b6 raz się da raz nie Czemu tak?
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
Za pomocą tego co masz?? Nie wiem .Być może sprawdzisz ale nie jestem pewien gdyż ja pracuję na VCDS ale kto wie.Spróbujesz sam się przekonasz,Życzę ci by się udało
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
Popatrz tu i porównaj nie dziwne? http://www.allegro.pl/item825504052_nowosc_korekta_licznika_ecu_odczyt_pin_k_can.html[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________ Blok 11
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
Nie wiem czy kłamią.Lecz do korekcji liczników nawet VCDS nie jest przeznaczony.Do tego służą inne fejsiki za pomocą których sczytasz pin immo z licznika i skorygujesz licznik jak i sterownik silnika by wskazania się pokrywały.Lecz cena takiego to nie koszt kabelka z Viakena.Ale zadzwoń i zapytaj ich
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
Jest poszukaj kogoś z takim sprzętem lub zapraszam do mnie
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
http://vag-com.pl/huc.htm
-
[ALL B6] Sprawdzenie przebiegu w b6
VCDS da radę
-
[B5 AFN] kod 1044 nie do skasowania
Jak dobrze pamiętam to powinieneś mieć kodowanie silnika 00002
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
Nie ma sprawy
-
[B5 AKN] Adaptacje silnika - zmiana kanału 05 z 32768 na 32788 - dawka startowa
Lub 26262
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
Z tego co wiem to KTS-em zrobi się bez problemu gdyż sam znajduje log do danego sterownika.Tylko cena za to urządzenie zaje..........
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
z tego co mam to log 11463 jest do tempomatu a 16167 jest do silnika AFN
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
Taki ma być tego nie zmieniaj.Postaram się poszukać log do tego silnika to napiszę.[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 09:24_________________________________________________A próbowałeś bez logu od razu wejść w kodowanie i zmienić? I jeszcze pytanie czym to robisz jakim sprzętem?
-
[B5 AKN] Adaptacje silnika - zmiana kanału 05 z 32768 na 32788 - dawka startowa
tylko na start
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
kodowanie: 0011501 to jest do silnika ALT
-
[B6 ALT] Przeprogramowanie komputera z automata na manuala.
a jakie masz kodowanie teraz?
-
[B6 AVJ] Jak zrobić rególacje wolnych obrotów?
Dlatego też pisałem ,że to jest do 1,8 20V być może że do AVJ nie potrzebny jest w ogóle login.Lecz jeżeli potrzeba to nie znam na chwilę obecną a jeśli jest i znasz mógł byś mi podać z góry :thankyou2:
-
[B5 APS] Kodowanie modułu ABS wywala błąd 01044
Kodowanie 04295
-
[B6 AVJ] Jak zrobić rególacje wolnych obrotów?
12.5.2 Regulacja prędkości biegu jałowego Funkcja 10 - adaptacja Kanał 01 - Modyfikacja wartości (klawiszami ,1 i 3) Wartość regulowana możne się zmieniać w zakresie 123.133 dla silnika 1'8 20V Funkcja 06 - koniec D|a silnika 1,8 20v należy wcześniej przeprowadzić procedurę dostępu Funkcja 1 1 - procedura dostępu (d|a siInika 1'B 20V) Dla silnika 1'8 20v należy wpisać kod do logowania ,,06589'' Spróbuj tak tyle,że to do troszkę innego silnika bo bez turbo
-
[B5 AFN] Spadek mocy
Czyszczenie turbinki około 300zł
-
[B5 1Z] Szarpanie silnika na 4 i 5 biegu przy 1500 - 2500 rpm
To skoro wiesz lepiej to po co pytać :mysli:Tylko podałem przyczynę która może być przyczyną szarpania.I nie wszystkie wtryski tylko ten trzeci z kabelkiem (sterujący)Chyba że masz możliwość wziąć na podmiankę na chwile od jakiegoś znajomego może być też od AFN-a (oznaczenie silnika)
-
[B5 1Z] Szarpanie silnika na 4 i 5 biegu przy 1500 - 2500 rpm
Wymień wtrysk sterujący
- [B6 AWX] Napinacz paska rozrządu
-
[B5 ADR] Błąd sondy lambda
Sprawdź w/g tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9fddc53f7f9819c.html i tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad59774e15ca9812.html
-
[B5 ADR] Piszcząca rolka napinacza paska klimy
Wymienisz bez zdejmowania przodu.Tylko od spodu to zrobisz.