Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek

  1. A jeśli chodzi o przebieg odczytywany ze sterownika w b6 raz się da raz nie Czemu tak?
  2. Za pomocą tego co masz?? Nie wiem .Być może sprawdzisz ale nie jestem pewien gdyż ja pracuję na VCDS ale kto wie.Spróbujesz sam się przekonasz,Życzę ci by się udało
  3. Popatrz tu i porównaj nie dziwne? http://www.allegro.pl/item825504052_nowosc_korekta_licznika_ecu_odczyt_pin_k_can.html[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:39_________________________________________________ Blok 11
  4. Nie wiem czy kłamią.Lecz do korekcji liczników nawet VCDS nie jest przeznaczony.Do tego służą inne fejsiki za pomocą których sczytasz pin immo z licznika i skorygujesz licznik jak i sterownik silnika by wskazania się pokrywały.Lecz cena takiego to nie koszt kabelka z Viakena.Ale zadzwoń i zapytaj ich
  5. Jest poszukaj kogoś z takim sprzętem lub zapraszam do mnie
  6. Jak dobrze pamiętam to powinieneś mieć kodowanie silnika 00002
  7. Z tego co wiem to KTS-em zrobi się bez problemu gdyż sam znajduje log do danego sterownika.Tylko cena za to urządzenie zaje..........
  8. z tego co mam to log 11463 jest do tempomatu a 16167 jest do silnika AFN
  9. Taki ma być tego nie zmieniaj.Postaram się poszukać log do tego silnika to napiszę.[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 09:24_________________________________________________A próbowałeś bez logu od razu wejść w kodowanie i zmienić? I jeszcze pytanie czym to robisz jakim sprzętem?
  10. Dlatego też pisałem ,że to jest do 1,8 20V być może że do AVJ nie potrzebny jest w ogóle login.Lecz jeżeli potrzeba to nie znam na chwilę obecną a jeśli jest i znasz mógł byś mi podać z góry :thankyou2:
  11. 12.5.2 Regulacja prędkości biegu jałowego Funkcja 10 - adaptacja Kanał 01 - Modyfikacja wartości (klawiszami ,1 i 3) Wartość regulowana możne się zmieniać w zakresie 123.133 dla silnika 1'8 20V Funkcja 06 - koniec D|a silnika 1,8 20v należy wcześniej przeprowadzić procedurę dostępu Funkcja 1 1 - procedura dostępu (d|a siInika 1'B 20V) Dla silnika 1'8 20v należy wpisać kod do logowania ,,06589'' Spróbuj tak tyle,że to do troszkę innego silnika bo bez turbo
  12. darek odpowiedział(a) na hadson81 temat w 1.9TDI
    Czyszczenie turbinki około 300zł
  13. To skoro wiesz lepiej to po co pytać :mysli:Tylko podałem przyczynę która może być przyczyną szarpania.I nie wszystkie wtryski tylko ten trzeci z kabelkiem (sterujący)Chyba że masz możliwość wziąć na podmiankę na chwile od jakiegoś znajomego może być też od AFN-a (oznaczenie silnika)
  14. Wymień wtrysk sterujący
  15. Sprawdź w/g tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9fddc53f7f9819c.html i tego http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad59774e15ca9812.html
  16. Wymienisz bez zdejmowania przodu.Tylko od spodu to zrobisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.