Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek

  1. darek odpowiedział(a) na M3I temat w Audi A4 B5
    Strzałki są tu.Ale to i tak bez znaczenia skoro masz inne
  2. darek odpowiedział(a) na M3I temat w Audi A4 B5
    Czyli strzałka zgodnie z obrotem koła oczywiście do jazdy do przodu
  3. darek odpowiedział(a) na M3I temat w Audi A4 B5
    Na tych klockach masz strzałki przecież bo są kierunkowe
  4. Połącz się z licznikiem(17 kombiinstrument) i tam w którejś z ramek będziesz miał wyświetlone kodowanie lub coding i tam są cyferki bodajże jest ich 5 spisz je i podaj mi.Jak to w VWtool wygląda nie za bardzo wiem gdyż na VCDS pracuję ale powinno być podobnie
  5. A czy przypadkiem nie wchodzisz w licznik i następnie kodowanie?? a nie adaptacje? A tak po za tym to w czym problem? czy te kontrolko świecą cały czas czy tylko jak masz wpięty VAG i połączony z ABS
  6. darek odpowiedział(a) na PINIOWROCLAW temat w 2.0TDI
    W/g autodaty 10Nm
  7. Czujnik nie tylko odpowiada za zapalanie świateł stopu
  8. da się przeskoczyć temat.popatrz dobrze na schemat o ile posiadasz jak co to zadzwoń pomogę
  9. Zmień elektryka jak będziesz jechał z licznikiem
  10. No przestań!!!Masz na rysunku jak idą koła.Te otwory trapezowe są u góry.Patrz dobrze na rysunek tam masz wszystko.
  11. Właśnie o to mi chodziło tylko nie miałem rysunku
  12. Znaków nie ma tylko otwory na blokady.Tak samo jak w 1,9 Tdi PD tylko że tu na dwóch wałkach[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________Na lewym wałku otwór jest tak jak by mała wskazówka była na godz.8 a na prawym wałku na godz.4
  13. Na wale masz znak na małym kółku rozrządu a wałki mają blokady.Otwory są po zewnętrznych stronach głowicy i delikatnie w dół.
  14. Tylko przód był robiony. To tam sprawdzaj
  15. któryś z czujników Ci się delikatnie wysunął.Po dociskaj delikatnie czujniki Absu i będzie dobrze
  16. pracy napinacza nie słychac szybciej bedzie słychac łańcuszek pracy napinacza nie słychac szybciej bedzie słychac łańcuszek Ale przez wadliwy( nietrzymający olej) napinacz.Zgadza się?
  17. A czy nie przypadkiem Napinacz łańcuszka słyszysz?
  18. Tu masz kodowania z audi a4 silnik AFN : Silnik: kodowanie 00002 a WSC (kod warsztatu)06325 Air Bag:kodowanie 00106 WSC06325 Zestaw wskaźników: kodowanie00140 WSC19411 Klima:kodowanie 04143 WSC06325 Tego WSC nieraz nie trzeba zmieniać lecz nieraz zachodzi taka konieczność W ABS nie zmienisz kodowania Powodzenia
  19. Zgadza się
  20. to w jakim sterowniku wyświetla ci ten błąd abs? a jakie masz kodowanie silnika
  21. Czyszczenie (regeneracja) filtra cząstek stałych DPF / FAP - 13-06-09, 13:46 Podczas eksploatacji często zdarza się, że filtr cząstek DPF ulega zanieczyszczeniu, dlatego poniżej zamieszczam procedurę czyszczenia przy pomocy VAG-COM (VCDS), dla osób, który zapaliła się kontrolka filtra, a później zaczęła migać kontrola od świec żarowych, a VAG zwraca następujący błąd: 008194 - Filtr cząstek stałych; zespół 1: za mała skuteczność 18434/P2002/008194 - Particle Filter Bank 1: Malfunction Procedura awaryjnego czyszczczenia DPF: Wymagania wstępne (ogólne): • Włączamy zapłon • Włączamy silnik • Temperatora płynu chłodzącego powyżej 50 ° C (patrz MVB 002,4) • Włączyć wszystkie możliwe odbiorniki energii (Światła, Ogrzewanie siedzeń, ogrzewanie szyb, klimatyzacja i inne) Warunki jakie należy spełnić: • Prędkość pojazdu pomiędzy 30-60 kilometrów na godzinę • Prędkości obrotowej silnika pomiędzy 1500-2500 RPM • Czas trwania ok..15-20 Minut • Temperatura spalin przed Turbo ładowarki powyżej 700 ° C Koniecznie należy zachować powyższe wymagania podczas procedury regeneracji filtra. Jest to warunek prawidłowego zregenerowania DPFa. Teraz czas na interfejs: [Wybierz] [01 -Silnik] [Kodowanie-II - 11] • Włącz Regeneracja wprowadzając 21295. [Do It!] [Meas. Blocks - 08] Wybrać obie grupy, tzn. 070 i 075. [Go!] MVB 070,1: Regeneracja Status (xxxxxxx1 = Normalna Regeneracja , xxxxxx1x = Przymusowa Regeneracja) MVB 070.3: Regeneration Counter/Timer MVB 075.1: Temperatura spalin przed turbosprężarką MVB 075.2: Temperatura spalin przed filtrem cząstek stałych (DPF) MVB 075.3: Poziom zapełnienia filtra cząstek stałych... MVB 075.4: Temperatura spalin za filtrem cząstek stałych (DPF) Mając ustawione powyższe parametry rozpoczynamy jazdę obserwując na bieżąco bloki pomiarowe, robimy do koniecznie w towarzystwie drugiej osoby. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06] Jak masz czym to do dzieła
  22. teraz weszło nowe oprogramowanie i już nie tylko obsługuje sterownik EDC 15 Ale doszedł również EDC 16 tak że większość autek będzie można sprawdzić.Lecz jeśli ktoś cofał licznik i wie co robi to cofnie również w sterowniku silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.