Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek

  1. Niby prawidłowe.A sprawdź to kodowanie 00006 a WSC 06325 A na początek do tego kodowania co masz mieć to 00106 daj WSC to co podałem wyżej
  2. Z tego co mi pokazuje to powinno być całkiem inne kodowanie.A oprócz nr. sterownika jest coś takiego jak "komponent" co tam Ci wyświetla?
  3. Pompa hydrauliczna dla ESP
  4. Jak padnie wtrysk sterujący też będzie głośniej chodził.Ale rozrząd można sprawdzić jak i kąt wtrysku.
  5. 00550 - Start rozporządzenia wtrysku 00550 - Start rozporządzenia wtrysku: Różnica sterowania Ewentualne objawy Awaria wskaźnik (MIL) ON Utrata mocy Problemy z uruchomieniem Transmisja w trybie awaryjnym Możliwe przyczyny Zbiornik paliwa nieprawidłowo wypełnione benzynowe lub Biodiesel Powietrze / woda w Układ paliwowy Kąt wyprzedzenia wtrysku nieprawidłowe Elektryczna pompa paliwa uszkodzony Możliwe rozwiązania Sprawdź Zbiornik paliwa dla benzyny i Biodiesel Opróżnić zbiornik paliwa i system Sprawdź układu paliwowego na powietrze / woda Sprawdź zasilania paliwem i powrotu na zablokowanie i Wycieki Sprawdź elektryczne pompy paliwa Sprawdź / czas wtrysku Wykonywać podstawowe Ustawienia / Użyj TDI-Graph Powinno pomóc
  6. Ja to robiłem klientowi i oprócz oringów robiłem też inne usterki tak,że koszta trochę miał
  7. darek odpowiedział(a) na zenonw temat w Audi A4 B6/B7
    Lub to: 00493 - ESP-Sensor Unit (G419) 00493 - ESP-Sensor Unit (G419): Nieoczekiwane sygnału Ewentualne objawy Awaria wskaźnik (MIL) aktywnych Możliwe przyczyny Czujnik kąta skrętu kierownicy nie (G85) właściwie nauczył Okablowanie / złącza z Brake Electronics (J104) ESP-Sensor Unit (G419) wadliwe ESP-Sensor Unit (G419) wadliwe Możliwe rozwiązania Dostosowanie Czujnik kąta skrętu kierownicy (G85) Sprawdź Okablowanie / złącza z Brake Electronics (J104) ESP-Sensor Unit (G419) Sprawdź pomiarowe Bloki Wartość (MVB) Wymień ESP-Sensor Unit (G419) Uwagi specjalne ESP-Sensor Unit (G419) zawiera kilka pojedynczych czujników jak Rotacja i / lub poprzeczne czujnik przyspieszenia. 00493 - ESP-Sensor Unit (G419): Brak sygnału / Komunikacja Ewentualne objawy Awaria wskaźnik (MIL) aktywnych Możliwe przyczyny Okablowanie / złącza z Brake Electronics (J104) ESP-Sensor Unit (G419) wadliwe ESP-Sensor Unit (G419) wadliwe Możliwe rozwiązania Sprawdź Okablowanie / złącza z Brake Electronics (J104) ESP-Sensor Unit (G419) Sprawdź pomiarowe Bloki Wartość (MVB) Wymień ESP-Sensor Unit (G419) Uwagi specjalne ESP-Sensor Unit (G419) zawiera kilka pojedynczych czujników jak Rotacja i / lub poprzeczne czujnik przyspieszenia. 00493 - ESP-Sensor Unit (G419): Uszkodzony Ewentualne objawy Awaria wskaźnik (MIL) aktywnych Możliwe przyczyny ESP-Sensor Unit (G419) wadliwe Możliwe rozwiązania Wymień ESP-Sensor Unit (G419) Uwagi specjalne ESP-Sensor Unit (G419) zawiera kilka pojedynczych czujników jak Rotacja i / lub poprzeczne czujnik przyspieszenia. 00493 - ESP-Sensor Unit (G419): Brak lub nieprawidłowe Ustawienie podstawowe / adaptacja Ewentualne objawy Awaria wskaźnik (MIL) aktywnych Możliwe przyczyny Ustawienie podstawowe ESP-Sensor Unit (G419) nie jest wykonywane Możliwe rozwiązania Wykonaj Ustawienie podstawowe dla ESP-Sensor Unit (G419) Uwagi specjalne ESP-Sensor Unit (G419) zawiera kilka pojedynczych czujników jak Rotacja i / lub poprzeczne czujnik przyspieszenia.
  8. Z pewnością cylinder z zużytymi oringami na pompowtryskiwaczu straci na kompresji a widać to będzie bez wyjmowania pompowtryskiwacza podglądając wartość korekcji dawek paliwa na każdym z cylindrów w vagu w grupie 013. Niestety tak nie jest.Miałem do naprawy AWX-a błędów 0.Po nocy ciężko palił potem już nie było problemu.Objaw jeszcze był taki,że jak postał ze 2 min na wolnych obrotach to zaczął kopcić i miał wtedy strasznie gryzące spaliny.Podczas jazdy nie puścił dymka silnik równo pracował a wszystkie parametry były ok.Po wymianie oringów w/w usterki ustały i śmiga do dziś
  9. silnik kanał 11 i nastawy sterowanie turbiny będzie włączane i wyłączane.Tylko,że tym sprawdzisz raczej nieszczelność podciśnień.
  10. A z tego co pisał to tam chciał uszczelnić[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:57_________________________________________________ A z tego co pisał to tam chciał uszczelnić jeśli tak to po co wyciągał pompę? I tu jest pytanie do właściciela. :mysli:Miał przecież sugerowane inne rozwiązania w odpowiedziach powyżej.
  11. To jest sterowane - ale nie pamiętam na której kostce.Znajdź to w bagażniku może zawilgło,rozbierz delikatnie i posprawdzaj wszystkie luty może gdzieś nie łączy
  12. A pisałem mu by się z Tobą skontaktował to wybrał serwis
  13. Steruje moduł,który znajduje się w pompce centralnego zamka a całość jest umieszczona z prawej strony w bagażniku.
  14. I kompresja dobra????
  15. sterownik zamka centralnego. http://www.demot.pl/products/details/id/27836
  16. darek odpowiedział(a) na grzesu3 temat w 1.8
    Lub napisz objawy jakie występują,że chcesz ją wymienić
  17. Z tego co piszesz to masz do sprawdzenia cały silnik.Tam lubią się wycierać wałki rozrządu lub wypadają dźwigienki z popychaczy.Pompa wtrysku też chyba coś nie tak skoro nie trzyma ustawień kąta wtrysku.Do sprawdzenia wszystkie poduszki silnika i skrzyni co może być powodem złego wchodzenia biegów.Alternator do sprawdzenia.Widzę,że wymieniałeś klocki i tarcze.Do sprawdzenia jakie mają bicie jak są zamontowane gdyż wina może być piast.Do sprawdzenia całe tylne zawieszenie.
  18. darek odpowiedział(a) na szary824 temat w Układ Jezdny
    To jest dobre :> Podłącz Vaga i jedź z prędkością około 5,10km/h i sprawdź czy wszystkie czujniki pokazują taką samą prędkość
  19. To NIKT w okolicy nie robi tak banalnej rzeczy?I do tego chcesz wyciągać całą pompę bez przesady.Na forum chyba jest ktoś sprytny z Vagiem co Ci obtańczy temat.Przecież kolega SZTOMEL jest z Rybnika to chyba nie daleko,uśmiechnij się do niego
  20. Możliwe przyczyny Okablowanie i / lub Connector (s) z / do sondy lambda (s) wadliwe Lambda Control / Sensor (s) wadliwe Wtryskiwacz (e) wadliwe / zablokowane Regulator ciśnienia paliwa uszkodzony Pompa paliwa uszkodzony Zbiornik paliwa pusty
  21. Ale może napisz z skąd konkretnie ci cieknie
  22. Nie ma sprawy.Pewnie pomyliłeś silniki i chodziło Ci o 2,5 tdi rzędówkę.Wiem z Twoich postów,że znasz temat mechaniki bardzo dobrze i musiałeś przy tej wypowiedzi myśleć o czymś innym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.