Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. No więc nie wszystkie ich produkty wyglądają stylistycznie dobrze i tego nie neguje. Zgadzam się że tył do A5 jest mega słaby dlatego go nie montuje. Ale że przód zespół competition? No raczej tylko podkreślił jego kształt i dodał agresywniejszy look. Może będziesz miał okazję na żywo ocenić bo to całkiem inny odbiór.
  2. Tak właśnie czułem że ten maxton to będzie kij w mrowisko Tyle zwolenników co i przeciwników. Sam miałem wątpliwości ale finalna decyzja zapadła nie tyle po zakupie co po rzeczywistej przymiarce. Jak by była wiocha to bym sprzedał dalej i nie montował. Osobiście myślę że produkt jest przyzwoitej jakości (jeśli chodzi o tworzywo) a wyglądem nie ustępuje oryginalnym akcesoriom. Na żywo wygląda naprawdę świetnie i idealnie zgrywa z fabryczną konfiguracją. Jest poprostu niewielkim detalem wykończeniowym, który idealnie wpisuje się w to auto. Wygląda jak by tak opuścił fabrykę. Oczywiście zdjęcia zdjęciami ale na żywo też całkiem inny odbiór. Jak dotąd na żywo zero negatywnych opinii. Wprost przeciwnie. Padają raczej teksty w stylu: "kurde chyba też se założę maxtona"... Ale oczywiście nie każdemu musi się podobać... Ja natomiast seryjnych aut nie uznaje
  3. Prawda jest taka że w większości przypadków wygląda to dobrze. W moim przypadku na żywo sprawia wrażenie oryginalnego pakietu. Delikanie nie wulgarnie ale lekko agresywniej niż seria. Co do jakości się nie wypowiem bo z krótko mam na aucie (może masz większe doświadczenie) ale tak jak piszesz pełno tego wszędzie więc chyba tragedii nie ma ale też nie ma za bardzo alternatywy. Przynajmniej wykonanie estetyczne. Tak czy inaczej niewątpliwie przód wygląda dużo lepiej. Tył jakoś nie w moim guście więc nie montuje. Chyba że jakoś przerobie te dokładki. Czas pokaże...
  4. Chłopy moje poprzednie koła nadal na sprzedaż. 6000 zł do oddania. Szczegóły w dziale sprzedam.
  5. Tak sam montuje. Kupiłem przód z RS5 (żeby siadł pod competition) i tylne boczne splitery. Dyfuzora nie chcę zmieniać bo jednak pełny fabryczny competition to rzadkość i nie chcę takich podmianek. Maxton jako uzupełnienie i to tak żeby to wyglądało możliwie jak najbardziej fabrycznie. Przód już umęczyłem bez zdejmowania zderzaka. Nie powiem ciężko to tak założyć ale efekt petarda. Pięknie się zgrywa z czarnymi bocznymi listwami s-line i jest mega delikatna da dokładka. Tyły tylko wstępnie przymierzyłem bo nie miałem czasu już ale na pierwszą przymiarkę jakoś mi nie bardzo leżą. Muszę to na spokojnie poprzymierzać i się zastanowić czy montować
  6. Dobra można chejtować...
  7. Nie ogarniam że audi nie potrafi zrobić emblematu s-line w black...
  8. Ładny avancik ale foty tak podkręcone że ten biały to jak moja suzuka wygląda ?
  9. Mi na seryjnych gratach (chyba że ciś dał wydech ale ja mam tylko frontpipe i cat back - katy i dp seria) patryk zrobił 300 KM i 450 Nm. IC dużo trzyma. Jaki masz założony? Ja od jakiegoś czasu myślę nad Wagnerem ale sam wiem czy warto bo tani nie jest...
  10. Fajne auto a zarazem dobra baza. Silnik ma potencjał do modów ale wpierw trzeba by ustalić ile bierze oleju. Druga rzecz którą bym tu na gwałt zmieniał to kierownica i fotele.
  11. Mega łady wynik. Co masz pomodzone? FMIC, dp, świece i tyle? Co dają te świece z RS3?
  12. kamelus_ odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    Jak co to mam na sell idealne 20" z mojej A5
  13. W sumie spoko to koło siedzi ale mi osobiście najbardziej podobały się e-trony. Petarda to koło wyglądało i mega przykuwało uwagę.
  14. kamelus_ odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    Czasem tak jest że felga robi robotę dopiero na aucie a ten nowy rotor właśnie mega dobrze wygląda na A5 Foto zaporzyczone od kolegi z forum ?
  15. kamelus_ odpowiedział(a) na Tomafx temat w Audi A5/S5/RS5 F5
    Słabo to koło wygląda do tej budy...
  16. Za 25 koła są nówki na necie
  17. Fotele audi rs5 recaro motorsport wing-back komplet elektryka boczki Kraków Nowa Huta • OLX.pl M.OLX.PL 17 500 zł: Witam Sprzedam piękny komplet foteli które pochodzą z audi rs5 recaro motorsport Wersja... Bez specjalnego szukania. A i pewnie do nie małej negocjacji bo to temat niemal nie sprzedawalny. Po kilka lat takie zestawy wiszą
  18. RSy ładuje każdy kto ma trochę kasy bo właśnie mega wyglądają a chyba w tym projekcie o wygląd chodzi. A i tak w prawdziwym życiu RSy spotyka się mega rzadko. Taka prawda. A i RSy są zawsze na fullu więc dalej nie ogarniam decyzji bo słabe to i nawet za 5 koła można kupić a i tak będziesz obszywać więc aspektu ekonomicznego też tu brak. A swoją drogą jak piszesz że obszycie 10 koła + fotele co masz 2.5 k. to przy takim projekcie bym ze 3-4 koła dołożył i kupił vadery. I to byłby prawdziwy sztos i biały kruk...
  19. Szczerze tak patrzę na ten projekt i podziwiam ogrom pracy i kasy wpakowany w to auto. Jako całość nabrało to wyglądu i naprawdę może się podobać. Nie ogarniam jednak od początku aż do teraz o co chodzi z tymi fotelami. W auto władowane 3 worki kasy a fotele tak tragiczne i nie pasujące do wszystkiego że aż oczy bolą. Nawet jak by je obszyć to te stołki są daremne. Nie lepiej było ori s-line zostawić albo kupić jakieś totalnie zajechane RSy do obszycia? Przecież te obecne fotele ni jak nie pasują do projektu. Jak pożyczone od sąsiada żeby do mechanika zajechać.
  20. Taka ciekawostka 265/30 Costi CSC5p na 9j bardziej naciągnięta niż u Ciebie Pirelli 245
  21. Moim zdaniem najlepiej układająca się opona na 9j w fabrycznym rozmiarze tj. 265/30 to Conti sport contact 5p. Jest znacznie węższa od konkurencji ale ma spory rat który fchroni felgę mimo naciągu
  22. Dobre koło A co tak oponka coraz węższa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.