Treść opublikowana przez PiterA4
-
[ALL B5] SZEROKA STAL A4
gdzie mozna dostac w polsce takie fele sa zaj...
-
[B5 AFN] Za wysokie spalanie.
ja w moim afn jak nic nie bylo modzone to nigdy nie przekroczyl 6 litrow a mam 12km do pracy z 3swiatla po drodze i takie wiejskie zaulki :polew:a obroty na zimnym silniku to max 2200 a jak sie zagrzeje to do 3000.....teraz po chipsie pali 6.5 ale obroty max 2500 do 2800...a na trasie do 3000obr pali 5 5.5
-
[B5 AFN] Pytanie po wymianie termostatu
wlasnie i tego mi bylo trzeba :> pojechalem go przegonic i na piatym biegu trzymalem 3800obr jakby cos bylo nie tak toby sie zagotowal tak sadze :wink4:a trzyma temperature wiec na moje oko jest oki [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 21:16_________________________________________________jeszcze raz dziekuje koledzy :notworthy: :>[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 21:18_________________________________________________ dokladnie zalorzylem tak jak na forum byla mowa;) to moj pierwszy diesel i wole zapytac niz jezdzic z zepsutym ukladem chlodzenia i go zajechac ;(
-
[B5 AFN] Pytanie po wymianie termostatu
a swojego moge?? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:51_________________________________________________powiem tak w miescie trzyma 98 97 jak wyjade na trase i mu deptam to trzyma w granicach 95-97 dolny waz jest letni...
-
[B5 AFN] Pytanie po wymianie termostatu
koledzy ja mam pytanie bo dzis wymienilem w swoim afn termostat zakupiony w aso wraz z oringiem i odpowietrzylem autko i co sie okazuje:po przegonieniu autka temperatura na wskazniku stoi pionowo 90 na kanale 49-do 98...Na kanale 51-trzyma 90.....ale czuje ze waz od termostatu jest duzo chlodniejszy niz ten gorny chyba nie puszcza??? jakie jest wasze zdanie?prosze o pomoc [mod]Czy trudno wybrać z pola wyboru prefix jak zakładałeś wątek zamiast samemu coś kombinować - poprawiłem[/mod]
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
koledzy ja mam pytanie bo dzis wymienilem w swoim afn termostat zakupiony w aso wraz z oringiem i odpowietrzylem autko i co sie okazuje:po przegonieniu autka temperatura na wskazniku stoi pionowo 90 na kanale 49-do 98...Na kanale 51-trzyma 90.....ale czuje ze waz od termostatu jest duzo chlodniejszy niz ten gorny chyba nie puszcza??? jakie jest wasze zdanie?prosze o pomoc
-
[B6 AVF] Co i jak wyczyścić przed montażem Oil Catch Tank ?
wracajac do zamarzania to troche to strasznie brzmi niechcialbym rozj... silnika w moim rozumowaniu najlepiej byloby zalozyc wieksza srednice na wezach z odmy do oct czyli 22mm do afn naprzyklad????
-
[B5 AFN] Temperatura Silnika 80* max
A to ciekawe... ja jezdze AFN juz 4 lata i przejechalam ponad 100 tys. kilometrow. W pierwszym roku tez mialam temp. w okolicach 80 stopni. Przy wymianie rozrzadu w drugim roku eksploatacji wymieniono mi termostat, i od tego czasu mam w lecie po paru minutach 90 stopni, a w zimie trwa to troszke dluzej ok. 10 minut. I w najwiekszy mroz temperatura sie nie zmienia. Stoi rowno na wskazniku 90... a na klimie 89,90,91... I pierwsze slysze zeby AFN-y tak to mialy... Pozdrawiam ps. oczywiscie w zimie nie wlaczam goracego nadmuchu dopoki auto nie ma odpowiedniej temperatury. nie szukasz meza
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
wszystko OK tylko jak ogólnie wiadomo każde urządzenie potrzebuje optymalnej temp. do pracy - w innym przypadku dzieją się cuda więc te 2km to średnio złapie optymalną temperaturę Dziekuje
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
moj brat ma 3km do pracy i po zimie niechcialbys widziec co jest w silniku samo maslo z niedogrzania silnika i to raczej niwplywa za***iście na silnik :gwizdanie:
-
[ALL] Dogrzewanie samochodu
wiem ze to nie w temacie ale ja jakbym mial 2km do roboty tobym wolal sie przejsc :gwizdanie:szkoda auta niszczy sie jak cholera a spacer dla zdrowia dobry
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
zaczne od wywalenia kata kupie cos u gruchota a potem logi jak to nie pomorze to zajme sie pompa;)
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
aaa myslalem ze omne chodzi
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
dobra nie mecze juz tematu dziekuje chlopaki :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________ ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5 masz intercooler w 1,6??? chyba, ze w profilu jeszcze nie zmieniłeś :wink4: cooo???jakie 1.6???jak byk pisze 1.9tdi
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
troche mnie na forum nie bylo i jest co nadganiac ale dzieki za info[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:51_________________________________________________ heheh dzieki za porade bo w sumie chodzilo mi czy jak kupie te z aukcji znaczy sie te wymiary to moge modzic je na aucie
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
dziekuje [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________i to sa coolery ktore pasuja do b5?? wymiarami itd?
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
sorki ze tak sie wbijam ale z czego ten cooler zajebiaszczy z alegro :gwizdanie: tia cos ty?? z jakiego auta?chyba ze to jakis uniwersalny??niewiem wiec pytam :gwizdanie:
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
sorki ze tak sie wbijam ale z czego ten cooler zajebiaszczy
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
nie no zartuje wiadomo ale jak go kupywalem to bylem z gostkiem co ma pojecie o silnikach i pracowal na warsztacie jeszcze wtedy i sprawdzal kompresje itp i mowil ze silnik jest ok;)
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
z tego co piszesz to zmienie auto;D a na serio to zaczne od logow i wywale kata
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
tak robil analize spalin i tak stwierdzil niewiem ile w tym prawdy ale chyba zaczne od logow
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
niewiem czy to cos zmieni ale na stacji diagnostycznej gosc mi powiedzial ze katalizator ladnie pracuje
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
rozrzad byl wlasnie tak wymieniany procz pmpy wtryskowej,pompka miala blokade kola.a powiedz mi czy pompe wtryskowa da sie sprawdzic na aucie??
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
powiem tak pompa wtryskowa to tez mi po glowie chodzila,mozna ja sprawdzic bez wyciagania z auta??? kat wtrysku ok jak mi go ali ustawial to niebylo problemow
-
[B5 AFN] Po programie niedosyt;( pomocy
witam a wiec opisze swoja przygode z chipsem.mam audi a4 b5 1.9tdi afn z 96r z przebiegiem 340tys ponoc ale jest to mozliwe ale nie w tym sens swojego afn podalem programowi u aligatora i wtedy zaczely sie jaja,po schamowaniu auta okazalo sie ze ma 112koni i 238nm,po programie na nie kopcacy wyszlo 123konie i 282nm ali stwierdzil ze najprawdopodobniej wtryski sa juz do wymiany :thumbdown:wiec wymienil wtryski na 216 :decayed:i znow program ktory wykazal 132konie i 302nm. :thumbdown:po rozmowie z nim stwierdzil ze cos go zamula tylko niewie co z mojej strony auto mialo wymieniony rozrzad wyczyszczony kolektor ssacy,,,,,,przed programem auto szlo jaK kazda jednostka 11o konna w afnie wedlug aliego turbina trzyma parametry..wiec panowie co jest grane auto na 10 000tys km spala od 0.6 do 0.8 litra oleju silnikowego kompresja jest ladna a cos jest nie tak pomozcie