Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. ogranicze cie zaraz do ruszania konczynami gornymi :bicz:sam widzialem na oczy schowki ori klimatyzowane w linkach typu montaz klimatyzacji recznej widac ori przewod do schowka i napewno niejest to rulka pcv!!!!!wiec nie pitol
  2. jezuuu....jest poczytaj na forum to zobaczysz ze byly wersje z ori schowkiem!!!nawet w pierwszym chyba linku widac ten karbowany przewod ktory sie podlacza do schowka
  3. te limki juz sam znalazlem lecz moje pytanie nie dotyczy jak dorezac klimatyzowany schowek lecz gdzie oryginalnie jest podlaczony ???????
  4. wiem wiem czytalem to :tongue4:nawet jak ktos rezal taki schowek rurka pcv :gwizdanie:ja to tak samo podlaczylem i niejest to zbyt wydajne ;(stad wlasnie widzialem ten przewod w temacie montaz klimy ale skad on idzie bo gdzie go trza przymocowac to wiadomo dziura w schowku :rolleyes:ale sam fakt mnie interesuje skad on idzie w ktorym miejscu w zespole wentylacyjnem jest on pociagniety...
  5. tez to przegladalem lecz niema typowej odpowiedzi gdzie on wchodzi niechodzi mi o schowek lecz skad on idzie ;(
  6. :hi:witam mam pytanko gdzie oryginalnie jest podlaczony przewod idacy do schowka??w ktorym miejscu jest wpiety ?
  7. PiterA4 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    mam pytanko mial ktos spotkanie z panami wladzami z takimi lampkami???bo zwykle lampki soczewki dotej pory latwo bylo posciemniac z xenonami..a jak ktos zobaczy takie malowane moze byc ciezko
  8. jak juz to gumki na zaworach predzej......bo to co zrozumialem to auto kopyci moca wiec pierscienie raczej odpadaja bo niemialby kompresji
  9. a ja wroce do tematu wymienilem dzis ten zawor cisnieniowy na pokrywie zaworow i w moim roczniku czyli 1996r jest to czesc wymienna bez wiekszego problemu
  10. umnie byla to uszkodzona guma gornego wahacza woda wyplukala smar i zgrzypialo jak w starym zuku
  11. no ladnie ladnie
  12. do afn kolego dzis mi przyszla paczka wiec sprawdzilem i jest do afn
  13. http://allegro.onet.pl/odolejacz-odmy-zawor-cisnienia-audi-seat-vw-ford-i1599065054.html
  14. to dlaczego go mozna kupic osobno???
  15. to pokaz fotki ciekaw jestem jak to wyglada
  16. ale magik ale pomysl :tongue4:ciekawy [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:04_________________________________________________ ale magik ale pomysl :tongue4:ciekawy tylko nurtuje mnie jedna sprawa jak on zmatowal powierzchnie pod farbe przeciez jak nie zmatowal to to bedzie odpryskiwac
  17. ale jak on ta farbe tam wstrzykiwal??a jak zabezpieczyl szklo te przezroczyste??
  18. :hi:dzieki kolego przynajmniej teraz juz wiem ze niemam zato sie brac dziekuje za informacje
  19. kolego ja szukam dzielonych lamp czyli takich gdzie kierunki sa osobno myslalem ze napisalem to w dosc lopatologiczny sposob
  20. PiterA4 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    ale dla swietego spokoju wolalem dac :)napewno nie zaszkodzi :>
  21. Witam chcialem zapytac czy ktos malowal na czarny marny mat lampy soczewkowe ale dzielone ?ja mam depo z osobnymi kierunkami i niewiem czy da sie je rozebrac tak zeby pomalowac wnetrze jak w lampach....moze ktos juz z tym cos dzialal??
  22. PiterA4 odpowiedział(a) na malinek21 temat w 1.9TDI
    uszczelka lepszej firmy placilem 19zl sruby wyczyscilem i polalem specjalnym klejem do gwintow i maly ma swieze powietrze
  23. sprawdz zobaczymy kto ma racje i tyle
  24. ooo wlasnie to ten watek co tez czytalem i stad wogole pisalem otym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.