Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. no niewiem ja tylko napisalem co pisalo w ori ksiazce wiec to juz kwestia dyskusyjna bo pewnie masz racje[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:35_________________________________________________ pisze co pisalo w ksiazce z palca tego nie wyssalem :gwizdanie:
  2. He he, co za ciekawe spostrzeżenie, wymontuj zimą świecę, oprzyj o kadłub na podpiętym przewodzie i włącz zapłon, a mit szybko uleci. 2 minuty obojętne od temp. ale się ubawiłem. mozemy tak zrobic lecz ty ja bedziesz trzymal wtedy bedzie ubaw :>
  3. tak pisze w ksiazce i na forum tez kiedys to ktos potwierdzil
  4. swieczki grzeja zawsze 2minuty po odpaleniu obojetnie od temperatury kolego
  5. Jasne że można ale nie lepiej dołożyć jakieś 10-20zł i kupić coś lepszego i sprawdzonego? calkiem cie rozumie i masz racje ale mam jeszcze prawie cale opakowanie :decayed:po swirlx efekt jest piekny naprawde ale wiadomo wszystko sie nudzi i chce zrobic tym woskiem co mi zostal tak zrób tylko przy następnym razem też Ci jeszcze "zostanie" tego wosku.. i następnym i następnym..... (skoro masz całe opakowanie) ja swoj stary wosk Turtle wax odstawiłem na inną półkę (a też miałem tego sporo) jak zobaczyłem jaki efekt jest po nałożeniu NXT 2.0 hmm tez tak wlasnie mysle ze efekt napewno bedzie bo juz sie przekonalem otym.jeden raz zrobie tym turtle wax a potem kupuje to oczym mowisz
  6. Jasne że można ale nie lepiej dołożyć jakieś 10-20zł i kupić coś lepszego i sprawdzonego? calkiem cie rozumie i masz racje ale mam jeszcze prawie cale opakowanie :decayed:po swirlx efekt jest piekny naprawde ale wiadomo wszystko sie nudzi i chce zrobic tym woskiem co mi zostal
  7. A ja mam pytanie z innej beczki czy po zastosowaniu swirlX mozna uzyc takiego wosku http://allegro.onet.pl/turtle-wax-syntetyczny-wosk-ice-w-plynie-gratis-i1555356629.html czy sa jakies przeciwskazania :>
  8. Nie tylko w zimę, diesel na krótkie trasy jest zwyczajnie nie opłacalny. Za dużo pali omijajac koszta wiadome zreszta ale diesel min 10km zeby sie zagrzal wiec ponizej tej wartosci chyba szkoda wyciagac auta :>
  9. wlasnie to co wiem nasze klekociki lubia dystanse w zime takie male przebiegi to morderstwo dla nich
  10. jak skonczysz to wzuc temat do warsztat :> fajny pomysl
  11. kiedys znalazlem w strefie smiechu watek w ktorym ktos sprzedawal merca taxe z ogromnym przebiegiem potem cofnieto przebieg z bodajze 800 000 do 200 000 dokladnie nie pamietam i odrazu cena kilkakrotnie do gory ludzie sami tego chca wiec maja
  12. jest to norma choc zdarzaja sie wyjatki - ktore tylko regułę potwierdzaja. oczywiscie w tym watku wszyscy sa wyjatkami i robią sobie dobrze. dobre kolega endriuu ma racje sa wyjatki a kazdy sadzi ze ma taki wyjatek;)
  13. a4 1.9 tdi afn 1996r jak narazie 325tys od kupna jakies 90tys zrobilem;) i dalej pieknie praci ;p
  14. ta paranoja jest u kazdego mechanika :> jak pisalem wyzej obrocic walkiem o kilka stopni jak to zwiesz jest ciezko wiem bo sam zakladalem a dajac mechanikowi to fakt spisz spokojnie ale to tylko fikcja bo w glowie ci siedzi ze on sie zna i masz czyste sumienie :)mi wymieniali uszczelniacze w niemczech u poprzedniego wlasciciela mam na to faktury wiec ja akurat niemialem potrzeby sciagac kolek tylko sama wymiana
  15. ale po co?? przeciez jak dasz walek na znak i sciagajac czy zakladajac pasek nie poruszysz kolkiem nic sie nie stanie a z drugiej strony walkiem rozrzadu obrocic to tez trza jakiejs tam sily uzyc wiec moim zdaniem to troche przesada ale to moje zdanie jak ktos jest przewrazliwiony i slyszy rozrzad i mu pot z plecow splywa to oczywiscie moze blokowac walek ale to lekka przesada
  16. kolego ja tydzien temu wymienialem juz poraz 3 rozrzad wswoim i zadnych blokad nie uzywalem sory przetoczylem sobie walek na 15mm zeby pompe wtryskowa zablokowac a pozatym tylko zaznaczasz znaki na kolkach i nic wiecej
  17. o jestes z katowic. mozesz podac adres gdzie robiles? daj jeszcze kilka zdjec jak wykonal robote fotek niema ale naprawde robota godna polecenia naprawde trza sie przyjrzec zeby cos zobaczyc ze nie ori ale ja jestem zadowolony kolego katowice DAB gosc nazywa sie sakol jak c hcesz to dam ci swoj numer tel to cie do niego zaprowadze bo jego namiarow niemam
  18. ja za naprawde placilem 60zl z tym ze siedzenie przynioslem mu sam
  19. auto kozak ale avatar masz przech.j
  20. wyglada ciekawie tylko co te koncowkki wydechu schowane??chyba ze to zdjecia takie zludzenie robi :gwizdanie: ja za automatem nie przepadam ale jedno jest pewne ze silnik dlugo pociagnie
  21. no heheh tylko lezec :naughty:jutro zas work
  22. najgorsze ze widzialem go gdzies tu na forum a4
  23. pamietam ja ze zlotu gratulacje
  24. Mironowoz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.