Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
F1, Rajdy i Motorsport
BMW ...
-
Podatek ekologiczny - protest
pox ma racje , a że Ty kAtowice.27 jesteś bogaty i jeżdzisz A5 to nie znaczy że każdego na to stać i że wszyscy którzy mają stare auta mają sie ich pozbyć ...
-
Podatek ekologiczny - protest
katowice.27 .... brak słów co Ty mówisz ? to że Ty masz pieniążki to nie znaczy że każdy je ma...
-
[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8
Nie ma jakiejś bardzo wielkiej różnicy , troche bardziej czuć dołki i tyle no ale nie panikujmy że sie jeżdzić nie da
-
B7 2.0 tdi BLB
za***ista fura;]
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hej
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no powiem Ci że wszystko super :good:
-
Miss dziur
- (B5 1Z) Nowe fotki :)
super ałdiczki- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No Niemcy akurat wykonują ogólnie dobrą robote- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja robiłem w avancie za 600zł wszystkie szybki- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No cóż takie życie racja- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Oj teraz to zakręciła mi się łęzka w oku że tak chciałes mnie zranić- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Pochwale sie pochwale na to przyjdzie też czas- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Fotek bryki nie ma , a takiego autka jak mam to nie ma w profilu niestety- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:polew: :polew: :polew: :polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hehe to niezle niezle a reszta chyba spi- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja tam oglądam TVN- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jaka cisza , ja tu śledze temat- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no pisać chłopaki coś ciekawego bo człowieka nuda zabija- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siemano ;]- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
fele i kozak- [B6 AWX] Moja A4 po zmianach
Te ledy to jakaś porażka , brewki dają rade- [ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
ale tam nie ma soczewki nawet , albo ja słabo widze- [ALL B5] 1997r, xenon 10000k, 17" RH ZW3, ciemna szyba, KAMEI new foto :)
haha stary xenon w takich lampach i to jeszcze 10000k - (B5 1Z) Nowe fotki :)