Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Johnyjurek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Johnyjurek

  1. Wszystkiego najlepszego w te świąteczne dni , dużo zdrowia , pieniążków i mase prezencików i dobrej zabawy na sylwestra
  2. hahaha stary co Ty piszesz?
  3. Silnik autko skóra
  4. a no jestem jestem z małopolski ) oscypki to raczej zakopane
  5. oscypki są dobre:D
  6. Mam dokładnie takie samo zdanie. Jeżeli również kogoś uraziłem to przepraszam. Ogólnie kup S6 , M5 to naprawde drogie autko w utrzymaniu , a jako że jesteś studentem wątpie że dasz rade to utrzymać !
  7. Stary co ty zrobiles ? to nie Be Em Fu , na Twoim miejscu zmieniłbym lampki u te ognie haha
  8. Pamiętaj większy nie znaczy zawsze silniejszy , umiący się bić. Ale dobrze zrobiłeś do póki ktoś Cie nie uderzy bądz spokojny obróć sie i olej to !
  9. Kozacka fura rejstracje też robią robote. ale pokaż środek ;>
  10. Ściemniaj szybki ściemniaj dużo lepiej autko wygląda ! )
  11. fajny wypas , jak sie jezdzi automatem z takim silnikiem?
  12. loco87 ogarnij swoje mysli zazdrościsz pewnie koledze i to wszystko , pozatym fura super
  13. no slicznotka , ściąg ten znaczek 's4' bo Cie ktoś objedzie i beda mówić jakie to s4 słabe. Fele 17 założysz i fura
  14. za***iście zaniedługo bedziemy musieli jeżdzic ze wszystkimi rachunkami i jakimis certyfikatami
  15. Matko swięta , mięc tą s4 i tego e55 to masakra a jak chodzi mesiek ?
  16. Johnyjurek odpowiedział(a) na MaGGu temat w Audi A3/S3/RS3
    Fura kozak
  17. Grill i lampy przednie bez komentarza ... reszta jak by nie patrzyl to by uszla
  18. Wyglada za***iście , ciekawe jak z komfortem po waszych Krakowskich drogach ;P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.