Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
o stary mega
-
[ALL] Idą święta co byście chcieli pod choinke?;P
przedewszystki zdrowie
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Wszystkiego najlepszego w te świąteczne dni , dużo zdrowia , pieniążków i mase prezencików i dobrej zabawy na sylwestra
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
hahaha stary co Ty piszesz?
-
[ALL B5] Moje cudo
Silnik autko skóra
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a no jestem jestem z małopolski ) oscypki to raczej zakopane
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
oscypki są dobre:D
-
m5 e39 5.0 400KM vs S6 c5 4.2 340KM
Mam dokładnie takie samo zdanie. Jeżeli również kogoś uraziłem to przepraszam. Ogólnie kup S6 , M5 to naprawde drogie autko w utrzymaniu , a jako że jesteś studentem wątpie że dasz rade to utrzymać !
-
[B5 ABC] Moja Perelka!
Stary co ty zrobiles ? to nie Be Em Fu , na Twoim miejscu zmieniłbym lampki u te ognie haha
-
Czy mieliście taką sytuację
Pamiętaj większy nie znaczy zawsze silniejszy , umiący się bić. Ale dobrze zrobiłeś do póki ktoś Cie nie uderzy bądz spokojny obróć sie i olej to !
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Kozacka fura rejstracje też robią robote. ale pokaż środek ;>
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
860
-
[ALL B5] Furka Adamsa - Czarna perła :-) - NOWE FOTKI
Ściemniaj szybki ściemniaj dużo lepiej autko wygląda ! )
-
[B5 AFN] a nigdy mi sie czerwony nie podobał... :D
fajny wypas , jak sie jezdzi automatem z takim silnikiem?
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
loco87 ogarnij swoje mysli zazdrościsz pewnie koledze i to wszystko , pozatym fura super
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
wypas!!
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
no slicznotka , ściąg ten znaczek 's4' bo Cie ktoś objedzie i beda mówić jakie to s4 słabe. Fele 17 założysz i fura
-
Do więzienia za korzystanie z GPS?
za***iście zaniedługo bedziemy musieli jeżdzic ze wszystkimi rachunkami i jakimis certyfikatami
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
Popieram
-
[B5 AJM] Navi+, Xenon, 17", 1BE, Pół skóra, 131km
za***iście wysoko.
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Matko swięta , mięc tą s4 i tego e55 to masakra a jak chodzi mesiek ?
- A3 by MaGGu
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
Grill i lampy przednie bez komentarza ... reszta jak by nie patrzyl to by uszla
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
642
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Wyglada za***iście , ciekawe jak z komfortem po waszych Krakowskich drogach ;P