Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
[A3 ASZ 131psTDI] A3 TDI 131ps 6-Biegów
Ładniutka ta a3 :th:
-
a4 b5 moje aut
No autko teraz duzo ladniej wyglada ja bym jeszcze lekko przyciemnij szybki
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
o zesz kurde furka 1 klasa a ten tył poprostu śliczny
-
[B5] S4 AVANT Mam ją wreszcie
Śliczniutka ta S4 :drool: tylko pozazdrościć jeszcze s4 po lifcie kurde cudenko:)
-
[A8 D2 4.2] Moja nowa A8-ka Quattro Tiptronik
No śliczna ta Twoja a8 masz może fotki Bixenona ?
-
[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.
Kolego zmien ten spojler z tyłu bo to aż sie żygac chce oczywiście to moje zdanie ... Felgi :th: światła :th: ale ten komin z tyłu to porażka ... Zdejmiesz spojler i komin , przyciemnisz szybki zmienisz kierunki z boku i fura bedzię mega KOX
-
[B5 AWT 1,8T]A4
Śliczna seria , zmień lamki z przodu na te po 2 lifcie i z tylu i bedzie malinka
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Sliczniutka ta b6 ! :th: :oklaski:
-
[B5 AFB] Zobaczcie moje 2.5TDI.
Autko sliczne zmien lampki z przodu na te po 2 lifcie jakies ladne fele ! autko bedzie wtedy malinka
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
No autko sliczniutkie ! tak jak kolega ykk napisal wyzej lampki do wymiany i bedzie cudenko :th:
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
sliczna
-
[B5 ABC] [Piotrek(BoLeK)] Audi A4 2.6 V6
No audiczka sliczniutka swiatelka z prozdu MEGA KOKS !
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
No ladna ta Twoja a4 Planowane zmiany jak najbardziej na + tak wiec czekam na modyfikacje
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Kolego zakladaj Tylko Ori Valeo nie zakladaj zadych ringów !
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Autko sliczniutkie ! zmien lampy przednie po 2 lifcie i bedzie miodzio !
-
Prawybory 2007! Na kogo głosujecie?
PO
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Wszystkiego Najlepszego PREZES !
-
a4 b5 tdi 90ps 1996
Czy tylko ja nie widze fotek? Zrób cos z tym
-
[B5 1.8T] nowa odslona audi
ladniutka
-
Ciekawy test na półkule mózgu
Popieram kolege ale chyba w prawa strone sie kreci :th:
-
[B5 ADR] Moje Maleństwo :-D
No no niezly wypasik zmien swiatla z przodu na te po 2 lifcie i bedzie malinka szkoda tylko ze nie masz klimy ale ogólnie autko :th:
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
No sliczniutki avancik a zmiany jakie planujesz na duzy + :th:
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
No no gratki :oklaski: Fura MEGA KOX !
-
[A8 4.2] Podsumowanie kosztów (dla zainteresowanych)
No niezle, niezle duzo kasy wpakowales w to autko
-
F1 Wyniki Roberta K
Hehe , prawda prawda