Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
[B5 AFN] Czarna A4/S4 1.9 TDi
Śliczna , więcej fotek
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
Ochydne swiatla i liczniki :sick3: :thumbdown:
-
Studia zaoczne czy dzienne
Jeżeli chcesz sie uczyć i pracować to lepsze zaoczne
-
mój avancik
Ładna seria , szkoda że nie ma klimy
-
[ALL B5] Granatowa B5 (samodzielnie modyfikowana)
moim zdaniem to srebro to fujj
-
[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki
ładne autko i tyle
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
No ciekawa ale daj więcej fotek
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Człowieniu FURA MEGA KOKS myślałeś może nad ściemą szyb ?
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
ooooo k**wa stary mega wyspas
-
[B5 AEB] bobasek
Ladna seria
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
O k**wa stary wypas na maxa
-
[B6 AVF] 1.9 TDI
te chromy sa wlasnie za***iste na klamkach
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km AFN) lekko stylizowana na S4
Moze sciemnic szybki ? I koniecznie gleba
-
Srednica końcówki wydechu od RS4
To chyba raczej jego sprawa czy chce miec bardziej agresywny wyglad czy nie sory za
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie: O trzeniu widze bryke na Q7 zmieniles taaaa i 75 koni mam [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:28 _________________________________________________ Ale wyglądasz tragicznie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Hahahahah ale mu doj....l Trzeniu jak Ci sie smiga z takim potworem pod maska ?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
następny... załóżcie sobie 13 :gwizdanie: O trzeniu widze bryke na Q7 zmieniles
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak myślałem To musze Ci powiedziec , ze dobrze myslisz :gwizdanie:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
w Bierki wodne
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
o em gie Ykk [br]Dopisany: 21 Sierpień 2008, 00:19 _________________________________________________ Kluby
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Lepsza Resovia niz STAL RZESZOF haha _________________________________________________
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Witka
-
[B5 AEB] + chip + 17cali + przod led + tył led lampy + zielone sprezynki
Dobra fura co to za swiatelka ?
-
[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach
Mega mega sciemnij szybki jeszcze
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to idz sobie zrobic kanapki
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dokladnie hehe Dobrej nocy