Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
[B5 AAH] Ot takie tam Audi
a jaki masz przebieg jeśli można wiedzieć
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
- Nowonarodzony Klubowicz
Gratulacje Zdrówka dla Młodego KLUBOWICZA !- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co tam ciekawego- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witam- [All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
Gleba , zmień mieszek i będzie cud malina- Zdrowych spokojnych
Wesołych Świąt Wszystkim Forumowiczom- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
powitac- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
mega wypas ;]- Salonowe serwisy Audi w Polsce - jakość
tak jest http://www.a4-klub.pl/smf/serwisy_samochodowe-b28.0/- [ALL B5] Moja Audi A4 Avant 1.9 TDI 90 KM przeróbki czas zacząć
dobry avant ale posadz go nizej :]- F1, Rajdy i Motorsport
no włąśnie ... może być ciekawie- [ALL B7] Moja A4 B7 quattro S-line // NOWE FOTKI STRONA 3
O stary... super , obydwa autka Twoje ?- [ALL B5] Moje a4!:)
Przecież napisał, że ma gaz założony (NOS ???) A tak poza tym to całkiem fajna. Haha , nie zauważyłem tego faktu- [ALL B5] Moje a4!:)
fajne fajne , ale z kąd 140km?- F1, Rajdy i Motorsport
ehhh ;(- Z cyklu niemieckiej poezji ... BMW E46 Cabrio
fura kozak dobra do lansu ;]- [ALL B6] Felgi 17 do mojego A4 B6 (sedan) - co wybrać?
2- Rower za tysiaka
Kolego jura Wiem że dobry rower kosztuje sporo sam mam rower za nie mała cene , mam w nim Avidy Juicy 5 i sprawują się wyśmienicie z tym żę ja jeżdze DH/FR,a Ty zapewne XC... KONIEC OT. 1000zł za rowerek w miare przyzwoity to troszke mało , dołóż około 500zł tak jak Ci koledzy radzą i zacznij szukać jakiegos Kellysa bądz Treca.- Rower za tysiaka
Leader fox nie polecam... co to tarczówek nie wiem z kąd masz info że trzeba 10kzł dać za dobry rower z tarczami :]- [B5 ADR] Moja Gwiazdka
Wszystko pięknie ładnie , tylko zawias to rzecz priorytetowa- [B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Kominy beznadzieja ... felgi za małe jak do tego zderzaczka ogolnie tak sobie- [ALL] BMW 3er 330D
Myślę że to bardzo ciekawa opcja- [B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
Dobrze że Tobie się nic nie stało. Zobaczysz na ile Ci wycenią szkody i będziesz myślał co dalej- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No to Twoje auto i Twoja sprawa , ja wyrażam swoje zdanie hehe,a co z gleba?;] - Nowonarodzony Klubowicz