Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Mam pomysl wlacza takie urzadzonko ktore co chwile mu odswieza strone i dlatego tyle dni ma \
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Czyli jednak sie nudzi i nie ma co robic dlatego siedzi na forum
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Moze mu sie nudzi ?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co 4 dni? ale całodobowo :polew: nie moge
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Bo ostanio zlapales lepsza zajawke i wchodzisz czesciej- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A no widzisz takie zycie [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:49 _________________________________________________ Haha :polew:. Tak tez myslimy- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Na jakiego spota? Ogólnopolskiego? Wybieram się jakoś ale może na wiosnę lub zimowy :gwizdanie: Jeszcze nie wiem... ykk 144d 17g 52m [br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 01:45 _________________________________________________ Na dzien dzisiejszy jest to nie mozliwe- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie tylko dziś On chyba jakieś prochy bierze, bo jak można 24/dobę siedzieć tylko na tym forum ykk przyznaj się i powiedz szczerze jaki czas masz naliczony na liczniku? Ile masz tam dni chodzi mi o: "Czas zalogowania w sumie:" No przyznaj się i powiedz szczerze Ja mam tylko: Czas zalogowania w sumie: 31 dni, 4 godz. 18 min. Pewnie jakis dobry KOKS- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ykk u Ciebie to raczej wszystko mozliwe :gwizdanie:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
haha ykk czuwa cala noc dzis- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wszyscy pouciekali spac ? :>- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
witka- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak wszyscy kimaja- [B5 ADR] [B5 ADR] moja zielona strzala ;)
Dobra baza to dalszych modyfikacji !jak zalozysz felgi 17 i z przodu lampki nowe to bedzie miod- [B5 AEB] A4 1.8t Quattro
fakt brudne ogolnie autko ladne , nie wiem czy mi sie wydaje czy auto bylo bite bo kazdy element inny kolor na fotce ma- prosze o klikniecie w link.
Mi skubaniec wzioł 10- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
Holandia jest bardzo dobrze przygotowana- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
jak to komu ? niemcom heheh a tak powaznie holandi ;]- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
hehe tylko boruc pokazal klase ;]- [ALL] Chorwacja - Polska - jakie typy ? mecz o honor
hahahahahahahhahahaha polacy do domu !! wstyd- [B5] Srebrny Avant, maly lift :)
Sliczniutka ta a4 zmien światła na valeo i bedzie git- [ALL] AUSTRIA - POLSKA
je...c takiego sedziego ;/- [B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
stary !!! fura mega koks ale komin to zmien bo masakra - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00