Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
Z tego co narazie pokazałeś nam to Ty gówno wiesz ... nawet nie wiesz z którego rocznika masz autko tz tata ma Nowak_ZG powiedział już wszystko ;]
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ładna audiczka a pała w razie potrzeby
-
[ALL] NIEMCY - POLSKA
2 : 1 dla NIEMCÓW ;]
-
[B6 ALT] Moje 4 kółka
Wszystko ładnie pięknie gdyby nie te światła ale jak koledze sie podoba to dobrze
- WAŻNE :)
-
[B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6
jak byś zmienił zderzaki to by było miód a tak to troche wt zalatuje. ogólnie fajne autko
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
Hehehe ja mam 14" przy wzroście 189 cm
-
Formuła 1 2008
Brawo ROBERT !! o której jutro wyścig ?
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
Kross hm firma ogólnie to lipna. Ten model co pokazałeś też przęcietny osprzęt raczej słaby i ciężki .
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
Kellys to chyba bedzie jedno z lepszych rozwiązan jezeli kolega chce przeznaczyc cos koło 1000 zł Kolega voxan69 dobrze napisał podaj jakieś link i ocenimy
-
Jest tu jakis znawca/sprzedawca rowerów ?
Do 1000 powinienes spokojnie kupić coś rozsądnego Może jakiegoś Kellysa ?
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
To ospoilerowanie moim zdaniem tu nie pasuje przesadziłeś ...
-
Counter Strike 1.6
Sorka panowie internet mi padł sorry za OT ale jak w takim razie piszesz? Heh ... ;] bo raz jest raz go nie ma ;]
-
Counter Strike 1.6
Sorka panowie internet mi padł
-
Counter Strike 1.6
W praktyce hm chyba niczym , pozatym ze nie ma amx i takich tam bajerów
-
Counter Strike 1.6
Hm okej , tylko zauważyłem mały problem zginoł mi folder z Valvei lipa ... nie moge założyć dedykowanego , chyba ze spróbojecie jak bym zrobił lana teraz co wy na To ?
-
Counter Strike 1.6
No to elegancko ale pasowalo by wiecej osób troszke ja mam jakas myszke za 30 zl
-
Counter Strike 1.6
Nie , z tym nie bedzie problemów mam dobre łącze
-
Counter Strike 1.6
Panowie i Panie ja moge dzisiaj zalozyc server dedykowany na pare godzin to sobie mozemy ciupnac
-
Counter Strike 1.6
No to bardzo dobrze , można by sie umówic i coś ciupnąc po sieci co Ty na to Flyer ?
-
Counter Strike 1.6
Witam Gra ktoś z klubowiczów może w tą gierkę ? Jeśli tak to można by było zagrać jakąs klanówke czy mixa
-
[B5 AWT]Mój Messershmitt.....!!!!!Czyli A4 The Best
No bardzo ładna ta , zmien lampy z przodu na te po 2 lifcie i przyciemnij szybki No i oczywiście na lato fele 17-18 cali ;]
-
[B5 AHU] Moja Ślicznotka A4
Ogólnie ładna seria zmien radio w aucie ;] i jakies felgi ladne
-
[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4
Ogólnie ładniutka ta Twoja a4 wiadomo jak każda Ale szyby albo przyciemnij chocairz samą tylnią albo wogóle sciągnij ... gałke zmień bo szpeci srodek .
-
Jak zakupić laptopa w USA, potrzebny pomysł koledzy
Kolego ostanio właśnie taki ściągnołem ze stanów ... POLECAM ! a z transportem to najlepiej komus podac kto leci do Polski ... bo jak sie rozwali to lipa