Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Johnyjurek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Johnyjurek

  1. Z tego co narazie pokazałeś nam to Ty gówno wiesz ... nawet nie wiesz z którego rocznika masz autko tz tata ma Nowak_ZG powiedział już wszystko ;]
  2. ładna audiczka a pała w razie potrzeby
  3. 2 : 1 dla NIEMCÓW ;]
  4. Wszystko ładnie pięknie gdyby nie te światła ale jak koledze sie podoba to dobrze
  5. poszło
  6. jak byś zmienił zderzaki to by było miód a tak to troche wt zalatuje. ogólnie fajne autko
  7. Hehehe ja mam 14" przy wzroście 189 cm
  8. Brawo ROBERT !! o której jutro wyścig ?
  9. Kross hm firma ogólnie to lipna. Ten model co pokazałeś też przęcietny osprzęt raczej słaby i ciężki .
  10. Kellys to chyba bedzie jedno z lepszych rozwiązan jezeli kolega chce przeznaczyc cos koło 1000 zł Kolega voxan69 dobrze napisał podaj jakieś link i ocenimy
  11. Do 1000 powinienes spokojnie kupić coś rozsądnego Może jakiegoś Kellysa ?
  12. To ospoilerowanie moim zdaniem tu nie pasuje przesadziłeś ...
  13. Sorka panowie internet mi padł sorry za OT ale jak w takim razie piszesz? Heh ... ;] bo raz jest raz go nie ma ;]
  14. Sorka panowie internet mi padł
  15. W praktyce hm chyba niczym , pozatym ze nie ma amx i takich tam bajerów
  16. Hm okej , tylko zauważyłem mały problem zginoł mi folder z Valvei lipa ... nie moge założyć dedykowanego , chyba ze spróbojecie jak bym zrobił lana teraz co wy na To ?
  17. No to elegancko ale pasowalo by wiecej osób troszke ja mam jakas myszke za 30 zl
  18. Nie , z tym nie bedzie problemów mam dobre łącze
  19. Panowie i Panie ja moge dzisiaj zalozyc server dedykowany na pare godzin to sobie mozemy ciupnac
  20. No to bardzo dobrze , można by sie umówic i coś ciupnąc po sieci co Ty na to Flyer ?
  21. Witam Gra ktoś z klubowiczów może w tą gierkę ? Jeśli tak to można by było zagrać jakąs klanówke czy mixa
  22. No bardzo ładna ta , zmien lampy z przodu na te po 2 lifcie i przyciemnij szybki No i oczywiście na lato fele 17-18 cali ;]
  23. Ogólnie ładna seria zmien radio w aucie ;] i jakies felgi ladne
  24. Ogólnie ładniutka ta Twoja a4 wiadomo jak każda Ale szyby albo przyciemnij chocairz samą tylnią albo wogóle sciągnij ... gałke zmień bo szpeci srodek .
  25. Kolego ostanio właśnie taki ściągnołem ze stanów ... POLECAM ! a z transportem to najlepiej komus podac kto leci do Polski ... bo jak sie rozwali to lipa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.