Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
F1 Wyniki Roberta K
Straszny pech ... a podium to napewno bo byl 1 zjechalby do pitstopu i bylby 3 no ale coz tak bywa
-
kto lepszy na autostradzie ?
2381 ! hehe ale dalej mi sie juz grac nie chcialo
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Counter Strike 1.6 Test Drive Unlimited GTA San Andreas Polecam
-
Tak u nas jezdza na Podkarpaciu...
Dokladnie KRETYN
-
[B5 ABC] Czas sie pochwalić..
Autko bardzo ladne zmien lapmy na poliftowe z produ i kierunki boczne
-
[B5 ADP] Moja blond niunia :)
Ladna seria zmien lampki tyl , przod i zapodaj jakies fele 17 i bedzie ladnie sie prezentowac
-
nasze hobby / co lubimy
Heh ja to najbardziej lubie jezdzic na rowerze no i ogolnie sporty i oczywiscie F1 )
-
tak wygląda Golf4 z polskiego salonu
Haha tak jak ktos juz pisal wyzej to jest GOLF na polskie drogi
-
[B5 ADR] Przedstawiam moje A4
ladna seria ale zmien felgi i ew lampy przod po 2 lifcie i bedzie wygladac zarabiscie
-
[b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
no no sliczny ten sedanik
-
Co sądzicie o dzisiejszych zatrzymaniach???
Szkoda slów poprostu banda idiotów zaniedlugo ten rzad sie caly rozpadnie i dopiero beda jajca :bicz3:
-
Windows Vista i problem z przegladarka
No wydaje mi sie ze ciezko bedzie Ci sie przyzwyczaic i zakapowac o co w tym wszystkim chodzi no ale badz dobrej mysli ;D
-
Windows Vista i problem z przegladarka
gugas tu trza płakać a nie śmiać się!!! ku.va ale mnie to wpienia!! Iverson to odinstaluj Viste i zainstaluj XP
-
[B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Moim zdaniem bezsensowne to ospojlerowanie :/ no ale wazne ze Tobie sie podoba... zapodaj jakies fele 19 cali albo 18 i moze jako tako to bedzie wygladac a narazie to porazka
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
no bardzo ladna ta b5
-
[B6 BFB] Moja pszczolka..
bardzo ladna ta b6 ale daj wiecej fotek
-
co sądzicie o tych felach do sedana b5
ogólnie fela ladna ale ciekawe jak by na a4 wygladala
-
[B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
bardzo ladna ta b6
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Pytanie dot. rowerów
Jezeli chodzi o taki rower jak mówisz to polecam zdecydowanie Firme Kellys bardzo dobre rowery i wytrzymale a za taka cene kupisz rozsadny model powodzenia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich milosników marki