Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grom

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grom

  1. grom odpowiedział(a) na grom temat w Audi A4 B8
    1RR szary platinium ,to chyba będzie to. Wrc kupiłem ten zderzak który linkowałeś z Ori dokładką ,zobaczymy co z tego wyjdzie. ---------- Post dopisany 03-07-2012 at 08:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2012 at 22:17 ---------- No i Ori dokładka do nie sline zderzaka ,polakierowana i założona. Efekt poniżej ,jakość telefoniczna..
  2. grom odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam pytanie odnośnie montażu listw bocznych s line, jakoś ze zdjęć nie moge wyczaić .Na odwrocie jest oznaczenie R i L ,tzn R pasażer L kierowca czy odwrotnie??. Sa tam też strzałki, czy ich kierunek oznacza przód auta czy tylko pokazuje jak trzeba je wsunąć??( ja kleje wurhem do szyb) macie może jakies dokładne foty ??
  3. Panowie jakie jest dokładne oznaczenie kodowe koloru "szary platinium" , którym polakierowana jest dokładka tylnego zderzaka s-line???
  4. za***iście to wygląda.. świetny mod. nie mogę tylko sprawdzić cen tych diód, bo na stronie Gajosa coś nie pokazuje.
  5. Bardzo fajna zajawka, śmieszny filmik. Kurde wróciło by się na studia..
  6. nie kumam, jak to klepie?? tzn co z nią robisz?? serio pytam bo to przydatne może być.
  7. Nieźle skomplikowany ten mod ,jeździłem troche E klasą z tym systemem i na początku robi dziwne wrażenie.. Bedziesz kombinował z trójramienną kierownicą??
  8. Właśnie jestem na etapie wyboru stacji nawigacyjnej do Cayennki ,troszke zgłębiłem temat i wybór jest ciężki. Ogolnie waham się miedzy Kenwoodem a Alpinem konkretnie ten model mi najbardziej podchodzi Kenwood Electronics UK Ltd. | All-in-one > DNX4210BT głownie za sprawą navi garmina i świetnego wyswietlacza jest tez sporo tańszych modeli. Alpine ma lepsze brzmienie ale kiepski wyswietlacz np taki model Alpine - Urządzenia nawigacyjne - INE-S900R
  9. [/color] ciekawe bo u mnie spokojnie 12mm weszły (z kołnierzem) to nie wiem, dystans 17 nie doszedł do końca i przy skręcaniu wypchało /ułamało/ ten kołnierz, gość od którego kupowałem również twierdził ze często trzeba dać aż 20 mm by wszystko było ok. W sumie tył mam o 3mm szerzej z każdej strony i wygląda spoko:wink: Miałem dokładnie taką samą akcje u siebie w b8, chciałem dać 15mm na tył ,oczywiście centrowanie na 66mm .Brakowało dosłownie 1mm do piasty fachura powiedział że "dojdzie" ,no i doszło tylko pierścien sie upier.. ,o czym dowiedziałem się jak gume złapałem. Sprzedawca stwierdził ze do b8 minimalnie trzeba dać 17mm.
  10. Fakt ,te ledy wygladaja swietnie i kosztuja coś koło 300pln.. opcja warta rozważenia
  11. czego to ludzie nie wymyslą.. za***ista sprawa!! Kolorów troche mało i pewnie wszystkie matowe.Tak czy siak swietna alternatywa dla oklejania czy malowania.
  12. Całkiem spoko te ledy w halogeny, jak dla mnie jedyna opcja na sensowne dołożenie DRL. Przynajmniej spełnia swoje zadanie ,kup jakies porządne a wiochy nie bedzie. Żólte halogeny.. no cóż w dobrze zmodzonej w tym klimacie furze wygląda to spoko, w innym wypadku trąca francuzami z minionej epoki..
  13. grom odpowiedział(a) na lucas88 temat w Audi A4 B8
    Na tym filmiku to w ogóle led gaśnie przy kierunku. Wszystkie nowe audi z ledami maja tak ,że przy włączonym kierunku led przygasa, po to żeby lepiej było widac migacz.
  14. grom odpowiedział(a) na lucas88 temat w Audi A4 B8
    Trzeba zmienić kodowanie VCDSEM [09 – Cent. Elect.] [Coding - 07] -> [Long Coding Helper] -> Byte 3 Bit 7 - Change 1 to 0 ale wg mnie to malo bezpieczne jest.
  15. może to banalne, ale sprawdź czy masz koło dobrze dokręcone.
  16. Bardziej niz o sam silnik martwiłbym sie o przeniesianie napedu , sprzęgło ,dwumas itp. To najbardziej dostaje w kosc po programie. Sam jakis czas temu myslałem o zmianie turbiny na Caha i IC , teraz po ponad roku po programie na 189@420 uważam że w przypanku fwd wiecej mocy to troche sztuka dla sztuki. Oczywiscie to moja subiektywna opinia, spowodowana pewnie tez tym ze jezdze głównie w miescie a b8 2.0tdi, w fwd nigdy mistrzem startu nie bedzie.. albo ja nie umiem ruszac:) Co innego w trasie, tu 20 hp pewnie było by mocno odczuwalne , tym bardziej że B8 z caha lepiej ciągnie górą. U wrc po korekcie, pewnie wyjdzie coś własnie pod 215hp a to już przyjemna wartość.
  17. u mnie 189@420 z Dpf, Aligator Dynosoft
  18. Hmm no to mnie zmartwiłeś ,może jutro bede miał chwile to spróbuje to podpiąć i zakodować. Jak nie ruszy to bede myslał nad zmiana sterowników.
  19. Sterownik mam taki : 8k0 959 793 E Sprawdzałem VCDSem co tam w nim jest... Są opcje podświetlenia ostrzegawczego i klamek w drzwiach, niestety nie ma opcji Ambience w schowkach sterownik kodowanie przyjął wiec ,jest szansa ze bedzie smigac.
  20. Panowie, może macie jakis schemat podłączenia oświetlenia ostrzegawczego w drzwiach góra/dół oraz klamek. Ciekaw jestem czy mój sterownik drzwi to obsłuży, na Vcds widziałem ze można było wybrać te opcje..
  21. Darecy te diody to są takie zwykle z elektronicznego czy jakies lepsiejsze?? Dawałeś jakiś rezystor?? Pytam bo kombinuje coś do podswietlenia klamek, te Twoje dają fajny efekt ale do klamek świeca za mocno myślałem o ori diodach tych do podświetlenia kratek nawiewów , ale w sumie można je zastąpić, pewnie za ułamek ceny..
  22. Fajnie to wygląda.. jeżeli tylko średnica tych pierścieni jest taka jak dziury w b8 to tą szczeline spokojnie sie da wyciąć.
  23. Być może właśnie ten Concert jest problemem, poza tym nie mogę wejsc w ogóle w 07 head control . VCDS nie może się połączyć, więc może tu jest pies pogrzebany. Tak czy siak dzięki za zainteresowanie.
  24. Dokladnie tak, mam MCE z koncowka C i oswietlenie nog dziala po otwarciu drzwi po czym gasnie po odpaleniu zaplonu. Edit: Teraz rzeczywiscie podświetlenie świeci podczas jazdy... super
  25. poszło.. śliczne dzięki. Teraz mogę robić jasniej ,ciemniej ) , a da się tak zrobić zeby swiecilo w czasie jazdy??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.