Treść opublikowana przez tutusik
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
kupilem 2 mie. temu samochod. wlasciciel mowil zebym nie wymienial pasku bo pare miech. temu juz byla wymiana. ja sie boje ze pasek klinowy jest luzny bo jak daje kierownice na maxa i lekko odjezdzam to slychac takie piski
-
[B5 AFB 2.5 TDI] - jakie obroty jaka predkosc? TEST
no co ty 6 bieg - predkosc wynosi kolo 180-190.
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
dzwonilem dzis na serwis oni mi mowili ze nie wiadomo co z moja niunia jest :F jesli chodzi o pasek to jest troche luzny bo kiedys ktos mi mowil juz :F
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
zaswiecila sie kontrolka od akumulatora mam nadzieje ze male koszta ;(
-
[B5 AFB] Audi 2.5tdi quattro 1998r. zgasł ?
wczoraj jechałem na drodze jade jade , wrzucam 5 i nagle zgasł nie wiem czemu. Pomoc drogowa przyjechala i ladowala akumulator ale nic nie dalo ;o Jaka moze byc wina ? ;/ dałem dzis do serwisu ale z ciekawosci sie pytam .
-
[ALL] Brak oleju w skrzyni-jakie objawy?
u mnie ostatnio ciezej chodzi to wina braku oleju ? jak wlac ?
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
zakochalem sie
-
Audi warsztat Łódź ?
o widze ze slawek z lodzi jestes, a ty w ASO naprawiasz czy w warsztacie?
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
mam chyba AFB bo 2,5tdi quattro 150km to afb ta ?
-
Audi warsztat Łódź ?
Znacie jakies dobre warsztaty Audi w Łodzi ? najlepiej do 2,5tdi V6 ;f
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
felgi 17 , 18 ? nie za duze ? w Lodzi duzo dziur jest ; (
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
napisze mi ktos co mam zmienic w tej niuni ? tzn jakie lampy ? koszt , jakie felgi koszt itp bede wdzieczny
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
chcialbym felgi zmienic, sprzety audio zamontowac i chrom. lusterka ;d ale nie mam jeszcze $$$$ ;( ;P zrobie foty srodka nie dlugo ;p
-
[B5 AFN] Gdzie kupić "guziczek" do paska ?
W 1 z mojej pasów nie ma takiego guziczka. Gdzie mozna go kupić ?
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
zdjecia troche niewyrazne bo robione komórka ;p
-
2,5 TDI kilka pytań....
dzisiaj musialem dac moja niunie do serwisu bo cieknie z chlodnicy. ciekawe czy wąż pekniety czy cos. jutro mam odebrac ;-)
-
Antyradary ?
moze tak krotcej bo ja nic nie skumalem z tej wikipedii -.-
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
220tys km to nierealne ;-) ja mam 250tys od niemca ;] i jakos smiga ale w to 220 nie uwierzylbym chyba ze II silnik juz
-
Antyradary ?
moze ktos wytlumaczyc dokladniej co to jest to CB ? bo za bardzo nie wiem :}
-
Antyradary ?
Nie wiem gdzie to pisac wiec tutaj pisze jak cos przeniescie tam gdzie powinno byc. Jak myslicie , chce kupic sobie antyradar a nie wiem czy moge kupic jakis za 400zl czy musze za 1000zl kupic ? ktory polecacie? ( Jezdze tylko w polsce )
-
pokrowce na zagłówki playboy
no mozna zamknac ;]
-
Jaki był by koszt pochromowania Nadwozia ???
fajnei wygladaja ;d co wy mowici e:D ta sweet wyglada
-
nakładki chrom. na lusterka ?
qrcze bo ja parkuje pod blokiem wiec nie wiem czy warto taka cala obudowe kupic. ukradna mi ; /
-
nakładki chrom. na lusterka ?
mozesz zapodac jakiegos linka ? bo na google i allegro nie moge znalezc . same swiatla in pro sa :}
-
nakładki chrom. na lusterka ?
mysle nad kupnem nad nakladek na lusterka chrom. ale nie wiem ktore wybrac pomozcie http://moto.allegro.pl/item199003961_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_a8_s4.html http://moto.allegro.pl/item199476049_nakladki_na_lusterka_chrom_audi_a3_a4_a6_lifting.html czemu one tak sie roznia cenami ? 1 kosztuja tylko 60zl a II kosztuja 140zl :| rozumiem ze niektore na allegro kosztuja 65 , to 5zl roznicy a nie 80zl : | ktore wybrac ? drozsze ? co myslicie ? pozatym ktore kupic listwy chrom 8mm 9mm czy 12mm ?