Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DieselPower

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DieselPower

  1. Witam od Paru Dni Zaczął trzeszczeć mi gwizdek w Drzwiach kierowcy.. Mozecie mi powiedziec jak sie do niego dostac.. Najlepiej Jak by były zdjęcia z Demontażu.. Z góry dziekuje i Pozdrawiam.. * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - lukaszr
  2. Nir reklama a sposób kazdy tak moze zrobic spróbuj a naprawde sie uda.. ja juz mam takie 3 konto
  3. wystarczy kliknąc... On Dziala [br]Dopisany: 16 Listopad 2007, 13:26 _________________________________________________a moze i nie dziala hehehe :P
  4. DieselPower opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Moglibyscie mi poradzic jak mniej wiecej wyglądaja czujniki w Tej A4.. Bo chce kupic a nie wiem jak wyglądaja a zeby je wymontowac to roboty od Cholery i ciut.. Pozdrawiam wszystkich A4-Maniaków
  5. W linku poniżej zamieściłem poradnik jak bez zadnego wysilku stworzyc swoje wlasne konto premium na rapidshare.com Caly proces postepowania jest dokladnie opisany. Sposob ten jest wyprobowany i dziala w 100% ( ja juz mam 3 konto premium ;p ). Zachecam do sciagania!!! PZDR pozwolisz, że umieścimy ten plik gdzie indziej : http://www.plikus.pl/zobacz_plik-jak_uzyskac_konto-73773.html pre_pl
  6. Aha ale powiedz mi jak?? Ona sie tylko wyciaga ta galka jak mam nia na przód przestawic... Nie czaje [br]Dopisany: 21 Lipiec 2007, 16:52 _________________________________________________RafQ WIELKIE DZIEKI :notworthy: Dziala!!!
  7. Witam posiadam System Bose Audi Delta CC i mam taki problem od jakiegos czasu bardzo cicho graja mi przednie glosniki... Tylne i Subwoofer Normalnie.. Powiedzcie mi o co cchodzi
  8. Po pierwsze.. Jak wskaźnik Temperatury wskazuje np 60 stopni Automatycznie Komputer lapie to jako niedogrzanie silnika i podaje wieksza dawke paliwa.. takie automatyczne ssanie.. Ja w Mojej A4 TDi [AFN] mam to samo... I Dzisiaj Bylem w warsztacie i dowiedzialem sie tyle ze: Czujnik Temperatury cieczy Chlodzącej jest ok Licznik Jest w Pelni Sprawny ale... Winą może byc to iz gdy zakladalem 2 tyg temu termostat Nie zalozylem jednej usczelki do niego bo sie nie miescila i zakleilem to silikonem.. Silikon prawdopodobnie zostal wyparty i plyn ucieka zamiast do rurki gdzie jest czujnik to prosto na blok i wraca przez co mój czujniczek pokazuje 60 stopni w momencie gdy jade okolo 170km\h w Niedziele Jade to zrobic i zdam relacje z tej Operacji moze uda mi sie zrobic Fotki to wstawie.. Pozdrawiam... :a4fan:
  9. Ja mialem Tak i okazało sie ze Gumowa Rurka Łaczaca Turbine z komora spalania Bodajze :gwizdanie: Pekla. A wiec gdy silnik byl zimny guma byla twarda to nie puszczala spalin... Ale gdy sie rozgrzal to lecialy spalinki i Mulil Jest Jeszcze czarna Opcja.. Uszczelka Pod Głowica POZDRAWIAM
  10. Witam mam pytanko gdzie w 1.9TDI AFN znajduje sie czujnik cieczy chłodzącej... W ksiązce zrób to sam tego nie ma... Prosze o szybka odpowiedz....
  11. Moze Po Prostu masz Uszkodzony Wydech zaraz pod Autem i spaliny sie wydostaja spod autka i smierdzi jak otworzysz okno...
  12. DieselPower odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam Podgrzewana Kiere z Audi S8 Wypas na MAxA [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2007, 18:36 _________________________________________________Tak Jak Kolega Przedemna.. Temperatura -5 stopni i Kiera robi mi sie cieplutka
  13. Ja stawiam ze po wymianie przeplywomierza bedzie jak reka odjal... Mój Brat Miał to w Audi 90 Coupe.. Przeplywka tak strzelala ze na Masce widac bylo Wypukłosc od Niej... Dzialo sie to przy ruszaniu i przy redukowaniu na nizszy Bieg... Przeplywomierz robił złą dawke Gazu z Powietrzem i i strzelalo... PozdR
  14. MorgothV8 Dokladnie Tak Bylo Nie Wcislem mu odrazu w deske bo zanim dojechalem do 2 pasmówki na któej mu przycislem to przejechalem spokojne 7km i silnik mial 65 stopni czyli nei byl prosto po odpaleniu.... Ale Usterka Dzisiaj Zostala Usunięta... Guma Łączaca Turbine z Komorą Spalania bodajze Zostala Przerwana i dlatego autko nie mialo sily... Na Zimnym Silniku Guma Była twarda i nie przepuszczala za duzo spalin ale jak sie slinik rozgrzal a Guma zmiękła spaliny Spier****** jak szalone i mulil sie Naprawa Kosztowala Mnie 20 zł bo tyle wynosi umycie Autka na mojej myni Po Tej reperacji autko bez zadnych oporów doszlo do 195km\h POZDRAWIAM
  15. Niestety Nie bylem dzisiaj na Komputerze bo nie wyrobilem sie z czasem.. ale zauwazylem ze jak silnik byl zimny z rana to spokojnie do 180 dolecialem i mialem jeszcze gaz pod noga.. a jak wracalem i temp. mialem juz na 85-90 stopni zaczał sie mulic przy 100 wcislem w podloge a on nic ledwo do 120 doszedl i lipa.. No i zeby jeszcze dym lecial z tylu a tu nic... ja mu w deske a tam grama dymu nie bylo.. Nic nie reagowal :mysli:
  16. no wlasnie dzisiaj na 8 umówilem sie u znajomego na VAG-a Jak Wszystko porobie Postaram sie napisac.. POZDR
  17. Witam dzisiaj jadąc z pracy tak spokojnie 80 km\h chcialem wyprzedzic autko przedemna... Przy wyprzedzaniu bylo ok ale predkosc zatrzymala sie przy 120. Puscilem gaz i wcislem jeszcze raz do deski a silnik jak by chcial a nie mógł... poprostu Lekko Nim Bujalo Przerywalo... Ale nie chcial przekroczyc 120 km\h co to moze byc... z Góry THX
  18. Witam dzisiaj dowiedzialem sie ze w mojej a4 jest padniety Zawór Cyrkulacji Spalin.. Prosze Powiedzcie mi do czego ta rzecz sluzy i ile kosztuje z góry THX
  19. Na to nie wpadlem.. Dobry Pomysł... Wielkie dzieki Pozdrawiam
  20. Moze termostat Cos Nie Trybi.. Albo Poprostu Tak musi Byc... W koncu 180 to juz nie delikatnie pyrkanie jak taksówkarz Poczekaj moze ktos ci w koncu odpowie
  21. Jak dobrze wiecie do Telefonu AUDI potrzebna jest Karta sim nie wyłamana z Tego plastiku.. I tu mam takie pytanie. Czy istnieje takie urządzenie do którego mozna włozyc np. Swoja SIM karte i później uzywac ja tak jak by byla w tym plastiku.. Czyli w Telefonie AUDI... Z Góry THX
  22. a jaki jest koszt calej wymiany która bedzie robil Pikuś
  23. co to jest to PPO :confused: :confused:
  24. jak jest twarda to lipa... Polanie jej chemia do skór i spranie moze spowodaowac odlepienie sie paru porzadnych płatków Tapicery.... a tego chyba niechcesz :frown: :frown:
  25. Ja mam myjnie z naprawde PRO czyszczeniem Tapicery Ale znajduje sie w Polkowicach na Ulicy Dąbrowskiego 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.