Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DieselPower

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DieselPower

  1. Bardzo Bardzo Mozliwe... Pozdrawiam... Pojedź na VAG-a On wykaze
  2. alvaroalvaro78, Dokladnie... Przeciez w sumie to widac na postoju wlacz klime odrazu w silniku obroty spadną..... Ja mam 110 KM i na trasie nie odczuwam tego.. Ale po miescie tak troszku... pesieka, musisz sie z tym pogodzic..
  3. latwo poznac czy po I czy po II lifcie.. Wystarczy spojrzec na klamki.. A4 z pierwszego liftu ma takie klamki jak Audi 80 Auto z drugiego ma wystające i bardziej okrągłe(podobne do tych w A6)
  4. Jedz do Audi Polska S.A za przyzwoite jakies 300zł zrobia ci taki pilocik hehehe... ;]
  5. No chlopaki Wiedzą w czym rzecz.. W procesie mycia silnika bardzo ważne jest prawidłowe zabezpieczenie elementów elektronicznych, instalacji alarmowej, modułu wtrysku, miksera od gazu. Jeśli dostałaby się tam woda mogłaby poczynić spore zamieszanie Po zakończeniu mycia silnik należy pozostawić przez chwilę w spokoju w celu naturalnego obeschniecia. Właściwie to można go uruchomić od razu, ale lepiej poczekać kilka minut.
  6. http://allegro.pl/item189471065_aku_72_ah_vw_audi_2006_rok_6_mies_gwar.html POZDRAWIAM
  7. Pytaj ICEMANA on wie wszystko o Klimach pozdrawiam
  8. rob, I tu masz racje.. Skóra naprawde jest bardzo Delikatna... A ze juz mam 4 lata tą myjke to wiem co sie dzieje jak sie nie dba... Goscie Przyjezdzaja z tak opszarpanymi skórkami ze az mi sie niechce ludzi wysylac do robienia tego bo to nic nie daje.. Ale jak klijent placi to cóz.. Tylko ze później ma pretensje ze nie widzi różnicy... Jak od nowosci nie byla ani razu czyszczona to nei bedzie juz nigdy widzial chyba ze se nową sprawi :exclaim: .. POZDRAWIAM
  9. tukan2000, Ja tez bo co tam moze drgac jak wszystko elektronicznie Sterowane. heh Dobre... Moze poprostu ten pedal gazu ci tak źle chodzi na poczatku (cięzko) potem sie robi luzniej i wiesz jak idzie ciezko cisniesz mocniej a jak sie robi luźno to poprostu wciskasz dalej mocno i Gaz wpada w podloge.. no niewiem juz sam.. dziwne... :confused: pozdr [ Dodano: 02-05-2007, 22:48 ] petrus, TAK ono jest wyjatkowe :smile: :smile:
  10. Zapraszam na moją myjnie w polkowicach najpierw ladnie umyjenmy skórke potem ja wypolerujemy pszczelim woskiem z preparatem do konserwacji skórrzanych foteli Polkowice Dąbrowskiego 1 Od Pon Do Pt od 9-18 ZAPRASZAM
  11. no raczej tak.. Ale wiesz sam z siebie sie tak nie rozladowal musial miec powód.. Np Któras z cel sie oberwala albo zwarla i juz lipa bedzie sie rozladowywwal co chwila... No jak masz czas to probój naladowac.. Ale jak problem sie powtórzy zmieniaj.. Np na zelowy.. albo kwasówke zwykla pozdrawiam...
  12. Chlopaki gdzie i kiedy ta lista sie ujawni... Pozdrawiam
  13. Po to to jest.. Od czasu kiedy myjemy nie bylo sytuacji zeby autko nie odpalilo myjemy naprawde profesionalnie.... Polkowice Dąbrowskiego 1 Cena: 20zł Zapraszamy w Piątek [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 11:42 ] proszę, przestań .... Napisz swój temat w "rabatach", a nie w każdym poście..
  14. Wlasnie takich sposobów uzywamy... ;] + CHEMIA SILNIKOWA SPECJALNA :) zapraszam Polkowice ul. Dąbrowskiego 1
  15. w sumie to niewiem.. musisz popytac jakis SEPECÓW.. pozdr
  16. 98igo, hehhe nie no piany nie bylem heheh ale tak mi sie jakos zle przeczytalo.. pozdro
  17. Gadacie same negatywy na ori system audio w Audi a w cale nie jest taki gówniany i mnie nawet gra.. Sorki ze tak sie wpierdzielam bo moze sie nie znam za bardzo ale mnie tam ten GŁupi BOSE starcza jak narazie...
  18. Pojechac na Myjke.. np Moją w Polkowicach I umyc kosztuje 20zł a zrobione bedzie naprawde dobrze (lata doswiadczeń) Lub na najblizsza myjnie reczna i tez bedzie dobrze ale juz nieiwem jaka cena... :biggrin:
  19. Szewczenko7, Ale mi chodzi o takie modele radyjek do wszystkich autek... pozdrawiam
  20. (tik... Dobre strasznie) No niewiem chlopaki co to moze byc mi tam nigdy nic nie drgalo w Gazie... Bo chyba raczej nie ma co... :confused:
  21. Nic sie nie urwie wszystko jest jak najlepiej wykonane jezdzilem juz ztym hakiem.. Naprawde wysoka klasa... pozdrawiam
  22. Witam chlopaków... Ja latam na takim adapterku 7 miechów... Jezeli gra jeden glosnik: -Nacisnij Przycisk z dwoma strzalkami w góre i w dół i gra super -Najlepiej sie slucha z mp3 do polowy sciszoną i za bardzo nie krecic w equalizerze ponieważ glosniki beda cholernie charczec a o to w BOSE chyba nie chodzi prawda?? -A najlepsza kasetką jest kasetka THOMSON kosztuje od 35 do 45zł i nie wazne do jakiego radia wkladam czy ori Audi czy jakis pionner czy blaupunkt to gra fantastycznie.. pozdrawiam.. Posiada Pozłacaną końcówke JACK [ Dodano: 02-05-2007, 10:17 ] http://allegro.pl/item190953569_kaseta_adapter_mp3_zasilacz_uniwersalny_1a_gratis.html Dokladam link z Allegro podoba mnie sie ta ksetka i polecam ja... :exclaim:
  23. pre_pl, Zgadzam sie. tylko i wyłącznie logi i diagnoza komputerowa.... Napewno pomoze... pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.