Treść opublikowana przez DieselPower
-
[TDI AFN] Dziwnie śmierdzące spaliny...
Bardzo Bardzo Mozliwe... Pozdrawiam... Pojedź na VAG-a On wykaze
-
[B5 1Z] Słaby ale wyczuwalny spadek mocy
alvaroalvaro78, Dokladnie... Przeciez w sumie to widac na postoju wlacz klime odrazu w silniku obroty spadną..... Ja mam 110 KM i na trasie nie odczuwam tego.. Ale po miescie tak troszku... pesieka, musisz sie z tym pogodzic..
-
Prośba o ocenienie czy mam oryginalny silnik ?!
latwo poznac czy po I czy po II lifcie.. Wystarczy spojrzec na klamki.. A4 z pierwszego liftu ma takie klamki jak Audi 80 Auto z drugiego ma wystające i bardziej okrągłe(podobne do tych w A6)
-
Poszukuje pilota do centralki
Jedz do Audi Polska S.A za przyzwoite jakies 300zł zrobia ci taki pilocik hehehe... ;]
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
No chlopaki Wiedzą w czym rzecz.. W procesie mycia silnika bardzo ważne jest prawidłowe zabezpieczenie elementów elektronicznych, instalacji alarmowej, modułu wtrysku, miksera od gazu. Jeśli dostałaby się tam woda mogłaby poczynić spore zamieszanie Po zakończeniu mycia silnik należy pozostawić przez chwilę w spokoju w celu naturalnego obeschniecia. Właściwie to można go uruchomić od razu, ale lepiej poczekać kilka minut.
-
[1.9 AHU] wybór Aku do diesela
http://allegro.pl/item189471065_aku_72_ah_vw_audi_2006_rok_6_mies_gwar.html POZDRAWIAM
-
B6 1.9 TDI 2003 Problem z kilmą
Pytaj ICEMANA on wie wszystko o Klimach pozdrawiam
-
Czyszczenie tapicerki skórzanej
rob, I tu masz racje.. Skóra naprawde jest bardzo Delikatna... A ze juz mam 4 lata tą myjke to wiem co sie dzieje jak sie nie dba... Goscie Przyjezdzaja z tak opszarpanymi skórkami ze az mi sie niechce ludzi wysylac do robienia tego bo to nic nie daje.. Ale jak klijent placi to cóz.. Tylko ze później ma pretensje ze nie widzi różnicy... Jak od nowosci nie byla ani razu czyszczona to nei bedzie juz nigdy widzial chyba ze se nową sprawi :exclaim: .. POZDRAWIAM
-
[B5 ADR] Lekkie drgania pedału gazu
tukan2000, Ja tez bo co tam moze drgac jak wszystko elektronicznie Sterowane. heh Dobre... Moze poprostu ten pedal gazu ci tak źle chodzi na poczatku (cięzko) potem sie robi luzniej i wiesz jak idzie ciezko cisniesz mocniej a jak sie robi luźno to poprostu wciskasz dalej mocno i Gaz wpada w podloge.. no niewiem juz sam.. dziwne... :confused: pozdr [ Dodano: 02-05-2007, 22:48 ] petrus, TAK ono jest wyjatkowe :smile: :smile:
-
Czyszczenie tapicerki skórzanej
Zapraszam na moją myjnie w polkowicach najpierw ladnie umyjenmy skórke potem ja wypolerujemy pszczelim woskiem z preparatem do konserwacji skórrzanych foteli Polkowice Dąbrowskiego 1 Od Pon Do Pt od 9-18 ZAPRASZAM
-
[B5]1.8 Problem z odpaleniem.
no raczej tak.. Ale wiesz sam z siebie sie tak nie rozladowal musial miec powód.. Np Któras z cel sie oberwala albo zwarla i juz lipa bedzie sie rozladowywwal co chwila... No jak masz czas to probój naladowac.. Ale jak problem sie powtórzy zmieniaj.. Np na zelowy.. albo kwasówke zwykla pozdrawiam...
-
A4 Assistance
Chlopaki gdzie i kiedy ta lista sie ujawni... Pozdrawiam
-
[B-5 1,9 TDI AFN] Czy zmieniać olej mineralny na syntetyk???
lotos
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Po to to jest.. Od czasu kiedy myjemy nie bylo sytuacji zeby autko nie odpalilo myjemy naprawde profesionalnie.... Polkowice Dąbrowskiego 1 Cena: 20zł Zapraszamy w Piątek [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 03-05-2007, 11:42 ] proszę, przestań .... Napisz swój temat w "rabatach", a nie w każdym poście..
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Wlasnie takich sposobów uzywamy... ;] + CHEMIA SILNIKOWA SPECJALNA :) zapraszam Polkowice ul. Dąbrowskiego 1
-
[B5 AFN] Kiepsko pali jak postoi na zewnątrz
w sumie to niewiem.. musisz popytac jakis SEPECÓW.. pozdr
-
[B5 AFN] 110KM drga kierownica
98igo, hehhe nie no piany nie bylem heheh ale tak mi sie jakos zle przeczytalo.. pozdro
-
Co przez wzmacniacz?
Gadacie same negatywy na ori system audio w Audi a w cale nie jest taki gówniany i mnie nawet gra.. Sorki ze tak sie wpierdzielam bo moze sie nie znam za bardzo ale mnie tam ten GŁupi BOSE starcza jak narazie...
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
Pojechac na Myjke.. np Moją w Polkowicach I umyc kosztuje 20zł a zrobione bedzie naprawde dobrze (lata doswiadczeń) Lub na najblizsza myjnie reczna i tez bedzie dobrze ale juz nieiwem jaka cena... :biggrin:
-
Audi BETA CC + Adapter Kasetowy
Szewczenko7, Ale mi chodzi o takie modele radyjek do wszystkich autek... pozdrawiam
-
FILTR sportowy wkładka powietrza AUDI A4 PASSAT
pre_pl, Racja popieram...
-
[B5 ADR] Lekkie drgania pedału gazu
(tik... Dobre strasznie) No niewiem chlopaki co to moze byc mi tam nigdy nic nie drgalo w Gazie... Bo chyba raczej nie ma co... :confused:
-
doczepiany aluminiowy hak do avanta
Nic sie nie urwie wszystko jest jak najlepiej wykonane jezdzilem juz ztym hakiem.. Naprawde wysoka klasa... pozdrawiam
-
Audi BETA CC + Adapter Kasetowy
Witam chlopaków... Ja latam na takim adapterku 7 miechów... Jezeli gra jeden glosnik: -Nacisnij Przycisk z dwoma strzalkami w góre i w dół i gra super -Najlepiej sie slucha z mp3 do polowy sciszoną i za bardzo nie krecic w equalizerze ponieważ glosniki beda cholernie charczec a o to w BOSE chyba nie chodzi prawda?? -A najlepsza kasetką jest kasetka THOMSON kosztuje od 35 do 45zł i nie wazne do jakiego radia wkladam czy ori Audi czy jakis pionner czy blaupunkt to gra fantastycznie.. pozdrawiam.. Posiada Pozłacaną końcówke JACK [ Dodano: 02-05-2007, 10:17 ] http://allegro.pl/item190953569_kaseta_adapter_mp3_zasilacz_uniwersalny_1a_gratis.html Dokladam link z Allegro podoba mnie sie ta ksetka i polecam ja... :exclaim:
-
[B6, 1.9 TDI, 130KM] SŁABE PRZYŚPIESZENIE
pre_pl, Zgadzam sie. tylko i wyłącznie logi i diagnoza komputerowa.... Napewno pomoze... pozdrawiam