Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DieselPower

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DieselPower

  1. demoralizator, Sie mówi trudno wszystko sie kiedys psuje
  2. wojtek79, Diesel Ma czuc ze zyje nie robie tego ciagle ale tak 3 razy na dzien :smile:
  3. schiller, Ma racje...
  4. siamanizacja saper.. zapraszamy do korzystania z forum :)
  5. http://www.allegro.pl/item189224259_regulator_napiecia_vw_audi_mercedes_bmw_bosch_nt.html Tu masz jeden Regulator... Pozdrawiam [ Dodano: 05-05-2007, 12:08 ] http://www.allegro.pl/item190524014_alternator_regulator_napiecia_alfa_audi_bmw_opel.html I jeszcze jeden pisze ze pasuje do A4... :)
  6. No jak podbijesz do 2500 RPM szybko puscisz sprzeglo i bedziesz trzymal ciagle tak samo gaz to delikatnie sie kola tylko obkreca ale jak sie tak z 2500 RPM pusci sprzeglo i wbije w deske gaz to naprawde dym i pisk... Ja tak czesto robie... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
  7. damos, Tak zalezy tez jak mocno jest zapuszczona.. Do mnie na myjke ludzie przyjezdzaja z naprawde uje****nymi skórkami a tez z porwanymi powycieranymi itp... Jezeli twoja skóra posiada zwykle zabrudzenia np.. Wylana kawa czy jakies plamki to da sie jeszcze wyczyscic specjalnym preparatem... Ale jak np twoja skóra juz jest w jakis miejscach powycierana to raczje nic nie zrobisz... Przychodzili klijenci i sie pytali czy w tych miejscach gdzie sie skóra wytarla i widac material czy mozna to wyprac bo sie tam pobrudzilo.. Odrazu mówimy nie.. bo zapierajac takie gówienko skóra jeszcze bardziej sie sciera. Mojemu wujkowi od takiego zapierania odpadl taki dosc duzy płat skóry i od tamtej pory tylko czyscimy skóry które sa zabrudzone.... Pozdrawiam
  8. a jak to wlacze to jak wylaczyc?? [ Dodano: 05-05-2007, 09:01 ] aha trzeba chyba plus na temperaturze nacisnac
  9. Napewno Pomoze... pozdr
  10. DieselPower odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Aha... to raczej nie teraz musze sie odkuc trochu po remoncie w firmie. itp pozdrawiam.. dzieki Szewczenko7,
  11. DieselPower odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    czyli jakies 2500 tak??? :confused:
  12. Pod Spodem pod siedzeniem na szynach powinienes miec parę srubek po ich wykreceniu ladnie fotel zchodzi kiedys mi kolega TAPICER wyjmowal bo mialem podarte z jednej strony takze musial je wyjac i wiem ze wzial klucz i wbil sie pod siedzenie i tam grzebal hehe.. Pozdro
  13. i wszystko juz jasne.. Potwierdzam koles gdzie kupywales Audicze musial sie fest znac (co 100k auto samo sprawdza poduszki...) Lepszego zbajerowania nie slyszalem.. Jedz jak najszybciej na VAG-a. pozdrawiam
  14. no bo tam wiesz nie ma zabardzo co sie zalac.. cyba ze aparat zaplonowy ;]
  15. cos nie bardzo ta ksiazka.. Nie ma nic pod tym Adresem :confused:
  16. Chyba raczej bzdura jakich malo.. Błąd w Kompie jedz na VAG-a i niech ci to wykasuja... Albo cos bylo grzebane w aucie (ja tak mialem jak wyjelem wtyczke od pompy paliwa swiecilo sie AirBag) albo poprostu Autko bylo bite.. Pozdrawiam
  17. M@rcus, A podasz mi linka do ksiazki serwisowej ??
  18. Polecam tą Ksiązeczke mam Ja i duzo rzeczy juz dzieki niej naprawilem... popieram... i Polecam
  19. lukasssw, Dokladnie... Załatw Jkais Aku na podmiane.. I pojezdzij trochu na nim.. I wtedy zobaczysz czy cos inaczej... pozdr
  20. NIE :exclaim: :exclaim: :exclaim: przy zapalonym sie nie myje za bardzo nie bezpieczne.. Ten kolo nie wiedzial co robi.. Zgasic silnik poczekac az ostygnie pozaslaniac Alternator, Komputer, Alarm i reszty elektroniki która moze byc podatna na uszkodzenie pod wplywem wody.. i wtedy spokojnie myc...
  21. Moze cos z Masa Jest do D**py.. Mój kumpel mial tak w Renault Megane 1.6i jak wlozyl tube do bagaznika.. Pozdrawiam
  22. DieselPower odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    A wiec tak w Skrocie Ile Kosztuje Kompletne Załozenie Xenów do A4 B5 97r
  23. 110 KM AFN wystarcza ja tam nic nie odczuwam.. pozdro
  24. Sprawdz jak sie ma twój aku.. Moze byc juz troche podupadly
  25. DieselPower odpowiedział(a) na insula temat w Audi A4 B6/B7
    Czy to tez jest w B5 1.9 TDi AFN 110KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.