Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek547

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek547

  1. Jutro zobaczę i napiszę
  2. Grają bo ja mam u siebie i wszystko działa jutro będę z lapkiem w audiczce to zerkne co ja tam mam wklepane
  3. Żeby navi mieć na fisie to musisz mieć dobre kodowanie w kanałach 60 61 i 62 jak dobrze pamiętam i powinno wszystko pokazywać
  4. Anteny nie są Ci do niczego potrzebne
  5. misiek547 odpowiedział(a) na Tom-68- temat w 1.6
    Linki do zdjęć nieważne działają można je odświeżyć
  6. Błędy sprawdzałem w liczniku? ---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:41 ---------- Wydaje mi się ze kodowanie w kanale 61 masz jakieś dziwne sprawdzę potem u siebie
  7. witam dostałem taki wzmacniacz jak w tytule i szukam na necie rozpiski kostki tego wzmacniacza może ktoś posiada takową. chce go wrzucić do sedana chyba nie będzie problemu? ---------- Post dopisany 17-05-2014 at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 20:27 ---------- Znalezione juz prawie ogarniete
  8. Tak ja robilem
  9. nie rozpinałem wałka wydechowego w ogóle cały pasek jest na znakach razem z wałkiem wydechowym tylko ssący delikatnie przesuwa się podczas skręcania łożysk
  10. ja już drugi dzień walczę i nie mogę ustawić wałków zawsze przestawi mi się o jeden ząbek. może mi ktoś wytłumaczyć krok po kroku jak wymieniał u siebie bo już mi się pomysły kończą i nerwy ---------- Post dopisany 09-05-2014 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2014 at 11:16 ---------- Panowie niech ktoś pomoże walczę juz parę dni i za cholerę nie mogę ustawić wałka ssącego nie trafia mi centralnie na znak czy cos rrobie źle czy to napinacz juz nie wiem ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 23:43 ---------- I co nikt nie pomoże
  11. Kontrolka od immo będzie ci mrygac i airbag będzie się jarzył Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  12. Panowie po wymianie łańcucha i napinacza ciągle wywala mi błąd czujnika halla zwarcie do plusa czy może to być źle nastawiony wałek czy padł czujnik Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  13. U mnie dziś się wymienia łańcuch i napinacz Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  14. Są specjalne środki które usuwają takie rzeczy my w pracy mamy taki środek ale nie pamiętam jak się nazywa ale ma specyficzny zapach mandarynki Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  15. Coś zdjęcie niedziala Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  16. Wiem ale pewnie bez rozpięcia rozrządu się nie obejdzie??
  17. Witam Mam takie pytanko jak ustawić cały rozrząd żeby wszystko było ok. chodzi o to że do wyciągnięcia napinacza łańcucha został zdemontowany wałek i jak to teraz wszystko poustawiać żeby było ok. Bo kolo który miał to zrobić nie ogarnął tematu i odebrałem od niego auto a tu nic na znakach nie jest poustawiane i czy przy wymianie napinacza konieczna jest wymiana łańcuszka?
  18. Coś musiałeś namieszac w kabelkach Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  19. Będzie działał ok Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  20. Ja bym zalukal na czujnik prędkości i jego instalacje Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  21. A masz jakieś foto tego Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  22. odłącz przewody ciśnieniowe i zobacz co się wtedy będzie działo
  23. A może kodowanie pojebane Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  24. Da rade to zrobić na stole Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
  25. pojadę do lakiernika z kawałkiem plastiku pewnie coś dobierze żeby pasowało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.