Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
zaj ebiste :good: :good: :oklaski: :oklaski: :oklaski: super
-
Spociki Łódzkie
ja poleżę ale dopiero za 2 tygodnie
-
Spociki Łódzkie
Mario może się zrzucimy? :> też bym chciała :slina: witam przy piątku i przed weekendem spędzonym na małym rezanku we Wrzesni.
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
oglądałam, oglądałam wlepiłam oczywiscie na pulpeta żeby było przyjemniej w kompa patrzeć rano w robocie [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 14:59_________________________________________________ DJ statystyki mówią że z żadną nie można za długo wytrzymać tzw złote gody to rarytas heheheh
-
[INNE] RADCA PRAWNY LUB INNA OSOBA KTÓRA ZNA DOBRZE KODEKS PRACY
PW lub mail [email protected]
-
[INNE] RADCA PRAWNY LUB INNA OSOBA KTÓRA ZNA DOBRZE KODEKS PRACY
No co tam się stało?
-
Spociki Łódzkie
w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął wszystko się zgadza tylko ja miałem swoje klocki i nimi się bawiłem... nie podchodziłem do pracy tak jak baby na 8:00 punkt już przy biurku.... kawa... ciasteczko - zaraz można poczęstować innych.... Ohhhh jeszcze listy nie podpisałam... leci i podpisuje listę... a przy częstowaniu ciasteczkami/słodyczami/innymi duperelami zawsze trzeba zamienić chociaż 40 zdań.... Praca przecież polega na tym by wpaść wtedy kiedy się dojedzie... przydevelopować swoje a jak wszystko śmiga to coś poprawić, nad czymś ciekawym pracować i tyle... a nie punkt 8:00 w pracy... a o 16:00 już wszystkie jak ja to nazywałem w blokach startowych przygotowane do strzału by wystartować. Baby to zupełnie dziwne stworzenia... i najlepsze, że wszystko biorą strasznie personalnie... zaraz skargi piszą bo coś niby komuś obiecałem zrobić a nie zrobiłem i problem virtualny.... dobrze, że zarząd był normalny i szybko się z nimi dogadałem bo dwa lata bym tam nie wysiedział... Nie aplikuj w takim razie do urzędu a tu taki artykulik - http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-zona-przeszkadza-ci-w-jezdzie,nId,293500
-
Spociki Łódzkie
To teraz jak ludzie poczytają to nikt nie będzie chciał nic z 2.0 TDI
-
Spociki Łódzkie
bardzo źle myślisz.... tylko tyle napiszę :> bardzo dobrze myślę a że ty jesteś wyjątkiem.... no cóż
-
Spociki Łódzkie
w momencie wejscia PIP do pracy taka głupota kosztuje sporo pracodawcę ale wiadomo od kogo by sobie pracodawca ściągnął
-
Spociki Łódzkie
może Was w takim razie odeślę do niedawnego Demota : http://demotywatory.pl/3119331/Kobiety i myślę, że facetom nie są potrzebne chodzące ilorazy inteligencji
-
Spociki Łódzkie
Panton no nie wiem co powiedzieć - 50% to połowa ! posiadając wiele bab w pracy nie widzę aż tak wielkiego procentu "idiotek" , zdecydowanie dominują wykształcone cwane......babska, co do panów....niektórzy chadzają w kapetkach po biurze np. nie mogę na to patrzeć ( mam na mysli kapcie domowe), panowie informatycy nie radzą sobie z życiem (np. wypisaniem karty urlopowej, pojęciami czasu pracy, koniecznością podpisania listy obecności ) ale z kompami i owszem ale w życiu nie napisałabym, że 50% populacji panów to d*py wołowe.
-
Spociki Łódzkie
na kreskę to trzeba zapracować, nikt ci nie pożyczy
-
Spociki Łódzkie
nie wyszły RS4 b8 jak już to b7 wyszło RS A1 za to
-
Spociki Łódzkie
żarniki takie cóś ? http://allegro.pl/nowe-zarniki-zarowki-xenon-audi-a4-b6-i1608380491.html przetwornice --http://allegro.pl/przetwornice-xenon-audi-a3-a4-8e0-941-329-i1632946107.html[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 11:26_________________________________________________ oj Krzysiu Krzysiu, od dawien dawna wiadomo, że spryciule a ta tutaj to najwidoczniej szukała egzemplarza w stylu geja co to odporny na damskie wdzieki, pójdą razem na zakupy i poplotkują
-
Spociki Łódzkie
znalazłam takowe --http://allegro.pl/audi-a4-po-2002-r-bixenon-lampa-prawa-lewa-i1620983827.html rozumiem że jeszcze żarniki i przetwornice i co jeszcze potrzeba? jakie maja być te żarniki itd? nie znam się
-
Spociki Łódzkie
Panton no ale ja miałam na myśli okolice nie chęć mieszkania drzwi w drzwi, ceny u nas są nie proporcjonalne do zarobków i tak jest wszędzie a życie pod Gdańskiem (okolice Malborka) nie jest takie cenowo wysokie jak w Wawie. W Warszawie mam rodzinę i wiem jak żyją i prawdę mówiąc to śmieszy mnie ten bon ton i bajońskie sumy za mieszkania np. brak miejsca w przedszkolach a ludzie wciąż napływają za pracą. Generalnie gratuluje Kimiemu ale współczuje małżonce weekendowego męża a małej taty.... Zabieraj kobiety ze sobą jak mina te 3 miechy i nadal będziesz zadowolony. Zakładał ktoś bixy do B6 ?
-
Spociki Łódzkie
To wuje.....
-
Spociki Łódzkie
bry w słoneczny dzionek, Tomciu współczuje....ale nie parkuj na trawnikach i nie tarasuj chodników, zazdrośni sąsiedzi każdy pretekst wykorzystają. Fotele mi uciekły. Jadę do Wrześni więc rezać detale. [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 08:35_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
Garwolin ma jednego negatywa bo nie to wysłał co opisał Sebcia wykorzystam w celu weryfikacji :> Poza tym cena ok, nie porysowany
-
Spociki Łódzkie
Nie jedna Zyta i Stefan posiadają takowe sa 4 oferty na allegro i nie wiem które brać, mam 1DIN tak dla przypomnienia, może zamieszczę linki i poprosze o sugestie : 1. http://allegro.pl/a4-a3-radio-cd-audi-concert-z-kodem-igla-i1626162674.html 2. http://allegro.pl/radio-cd-audi-concert-a4-8e0-2001-08r-cod-i1638907617.html 3. http://allegro.pl/radio-cd-audi-a3-a6-a4-oryginalne-i1640961045.html 4. http://allegro.pl/radio-cd-audi-a4-concert-2001-2008r-super-stan-i1637196374.html
-
Spociki Łódzkie
To git. Z Dominikiem raczej skończyliśmy interesy.
-
Spociki Łódzkie
u nas ustawowe widełki - ustawa o pracownikach samorządowych, szału nie ma średnia krajowa + 40% :gwizdanie: hahah i po 15 latach pracy juz masz 2 koła do ręki. [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 14:45_________________________________________________to radyjko wejdzie u mnie ? w sensie czy bedzie pasowac? http://allegro.pl/radio-cd-audi-a4-concert-2001-2008r-super-stan-i1637196374.html
-
Spociki Łódzkie
u nas ustawowe widełki - ustawa o pracownikach samorządowych, szału nie ma