Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahaha dokładnie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartas ....witamy w gronie usuwających szkody
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i koniecznie w tych różowych strojach i myjących podłoge :polew: :polew:
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: polać poecie :> ale te lichtarze.... bomba!
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ależ sprzątacz :> :thumbup: Dzięęęękiii W banerku masz większy wybór... No nie mój typ te dmuchane typki ale jest jakaś odmiana w banerku to fakt :> :> :>
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ależ sprzątacz :> :thumbup: Dzięęęękiii
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: i wycieraczek trzepanie z kg piachu
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zadziwiające jak słońce pobudza do aktywności :> chyba też coś wyszoruje czy co?
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ty masz drugie fele ? jak masz to koło poludnia mozna śmigać póki minus nie wlezie a dzis fajny dzień, gdzieś by sie pojechalo
  10. taaa, opłaci chatę, prąd i wodę wyśle coś na chatę do PL i też na RS nie będzie miał, bo życie tanie nie jest, oczywiście mówię o normalnej kwaterze a nie dziupli i normalnym odżywianiu się
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie super ale u ciebie chyba kiszka młoda znowu zachorzała :thumbdown: Dzisiaj trochę lepiej już, ale nadal ma bardzo brzydki ten kaszel Inhalacje i do przodu oklepywać aż dziadostwo zejdzie. Pozdrówka[br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:42_________________________________________________ siemanko, i co? wdziewasz letniaki ? hihihihi słoneczko świeci i kusiii, kusiii
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tam się pojawiłam z samą naklejką na początek [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 10:40_________________________________________________ w piękny dzionek
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka klysiulku
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka weekendowo[br]Dopisany: 04 Marzec 2011, 19:31_________________________________________________ przerabiałam to samo, aż wysłałam młodego na testy alergiczne no i się wydało - alergik jak jasna! a kilka lat zapalenia krtani i inne kaszle, generalnie wspołczuje i życzę Nikoli szybkiego powrotu do zdrowia bo tu wiosna powoli i nieśmiało zagląda i trzeba biegać, skakać itd
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Buziaki ze słonecznej Łodzi [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 13:54_________________________________________________ a co do giełdy to dokładnie tak to się u nas odbywa... czasami nawet widać jak przed zamknięciem jest robiony sztuczny ruch by akcje sztucznie podbić a później po zamknięciu wszyscy się zastanawiaj "co to było".... i najlepsze, że niby temat jest badany przez KPWiG w każdym z takich przypadków NIC z tego nie wynika... czytam sobie, że KPWiG bada, czy okoliczności ujawnienia raportu XXXX na temat grupy kapitałowej YYYY SA i jego treść nie stanowią działania kwalifikującego się jako manipulacja instrumentem finansowym (art. 97 ustawy prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi) - rozpowszechniania za pomocą środków masowego przekazu lub w inny sposób fałszywych lub nierzetelnych informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd w zakresie instrumentów finansowych.... i śmiać mi się chce jak te mądre głowy NIC nie wykazały... a temat ląduje w koszu... i kilkaset lub kilkadziesiąt tysięcy drobnych inwestorów zostało wydojonych na kasę bo kupili przed zamknięciem kilkanaście minut widząc jak zapier*** do góry a rano (?) mała korekta buhahahaa.... i Czarnecki, Kulczyk, Solorz, Karkosik itp. liczą kasę ludzi, którzy zostali z niej wydojeni... oczywiście wtedy każdy "spokojnie... to chwilowe... odbije się... odrobi...." bo co mają innego zrobić jak już wskoczyli w gówno... wystarczy sobie prześwietlić kilka tematów np. Elektrim... i jak czytam kolejne rewelacje Solorza o wprowadzeniu superszybkiego internetu w technologi LTE... pamiętam jak każdy się tym jarał... internet 40Mbps w domu ... mobilny.. filmy w HD będzie można oglądać online... i co? minęło dwa lata i jaki efekt z tych bajeczek? U nas w kraju technicznie nie ogarniają 3G a w 4G chcieli się bawić.... LOL ale "mądrych" nie brakowało, którzy inwestowali w bajeczki Solorza.... Podsumowując to kwestia zapodania w odpowiednim momencie i w odpowiedni sposób bajeczki, którą ludzie łykną.... a później już się liczy kaskę. To wiadomo od dawien dawna pozostaje kwestia udowodnienia manipulacji czasami nawet odsiadka się "kalkuluje:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ta, widzicie się, ja mam piłkarkę i znów podwózkę na turniej, kurczaki ja juz niedługo musze wstać a jeszcze nie zasnęłam ale zawsze mam na uwadze spoty i śledzę rezanka i foty, w szafie czeka na podmianę kierownica..... pozdro dla wszystkich i dobranoc
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś a no właśnie Madzia :bicz3: karny jeżyk tobie sie nalezy :embarrassed:
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    miał chłopak pecha porządnego... :wallbash: :wallbash: no mineliśmy się u Idczaka, ale ja tam jeszcze zaglądne
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no, ja się nie odzywam, bo ja to wogóle...karna runda czy coś
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przejrzalam wlasnie fotoski i widze ze Tomasz niezłego spota" miał :gwizdanie:
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaaa tylko Kimi kima
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia puszczałem awaryjne :wink4: nie zauważyłaś :wink4: [br]Dopisany: 26 Luty 2011, 22:41_________________________________________________ Seba chłopaku też o nich myślałem :naughty: tylko czy to nie Made in China ???????????? :confused4: Zauważyłas" i zamotałaś się jak zwykle pozdrawiam ekipę jak zwykle rozmawiałem bez telefon więc zajarzyłem w ostatniej chwili - bądź wyrozumiała :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: spoko mario, ja mam zawsze refleks staruszki i te ciemne szyby mnie zmyliły
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to można sobie pogadać bezsennie ja tak myślę zajrzę, zobaczę co tam w interesie
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no "tej" nie ależ to zabrzmiało.... a tak sobie strasze po nocach hyhy a ty co krisie bezsenny ? tej Magdy to ja jeszcze nie znam.......
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oooo jak fajnieee się robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.