Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Bardzo me gusta
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ona sie teraz zajmuje zwalczaniem niesprawiedliwości w szkole- Spociki Łódzkie
ja zarobiona jestem a w pracy poza tym mam banana na golasy- Spociki Łódzkie
no to nie ta ale ....może być, pomimo że ma mniej opływowe kształty- Spociki Łódzkie
- Multitronik padł
na forum Zakup kontrolowany okazało się dzisiaj że skrzynie Multitronik w B7 są totalnie bezawaryjne i że to jest cud techniki a przykłady można mnożyć. Jedna z pań działających na forum napisała nawet że to niemożliwe że multitronik jest awaryjny bo przecież montowany jest w takich drogich autach :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: A najlepsze jest to że niektórzy "znawcy" tematu piszą kocopoły o awaryjnych multitronikach w B6, które zostały zastąpione przez całkowicie nieawaryjne multitroniki w B7. Jasne poczekam na wersję B9 to poprawią wszystko co jest skopane w B8:facepalm: w sumie to może lepiej poczekam na B10...dla pewności Zanim mi zaczniesz tyłek obrabiać szanowny kolego to znajdź ten cytat o którym piszesz i tu go wklej. Twoja wypowiedź jest żenująca. Tyle w temacie znawco multitronika z gazet i garaży kolegów. Na tym forum w temacie multitronika siedzi BartS i jeśli ktos cos moze o tym napisać to jest to on. Twoje zdanie i sianie plotek na temat moich wypowiedzi jak baba z rynku pozostawiam bez komentarza.- Spociki Łódzkie
okna zamkniete, muza napindala ,,,,szisza i te sprawy....- Spociki Łódzkie
nom widziałam na FB- Spociki Łódzkie
ja nie mówię że byleś tylko domniemywam że robiło to wrażenie co z koszulkami ? będą jakieś na zlot ?- Spociki Łódzkie
na żywo pomysl ....ehh to był pamiętny zlot- Spociki Łódzkie
hehe nie fajne ? mnie to zmasakrowało- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Super Marcin to szerokości !! mnie to wszystko czeka dopiero ale spoko warto w skrzynkę zainwestować dla mnie jest jedyna słuszna, powtarzam- dla mnie- Spociki Łódzkie
Sebciu coś dla ciebie hehe- Spociki Łódzkie
---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- bry- Spociki Łódzkie
ja tam pedały lubię nadają się na przyjaciółki Sebek bry ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- z tym ryjem to mało kto cie nie polubi... tylko pokazywanie pośladków zostaw na później ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- też bym chciała ale marne szanse na motor- Spociki Łódzkie
tu bym coś wymyśliła jak np. praca grabarza no ale nie będę się czepiała- Spociki Łódzkie
siema, siema pracusiu- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
bry, Tomku zwyczajowo kierowniczka burdelu na B może być tylko...burdelmama ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ---------- a Kłysiu po doopie dostanie za te spamy :] patrzy się jakie aplikacje sie uruchamia i się czyta a nie tylko d*** ogląda- Spociki Łódzkie
no własnie...- R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
bociany mówią że wiosnę będzie widać od przyszłego tygodnia- Łódź - Audi A4 B6 Avant 1.8T
Mulititronic oddałeś takim paprakom ? zamiennik ?! tylko oryginalny olej z ASO kupuj ! to jest skrzynia która wymaga troski! mam pana od wymian oleju i serwisu skrzyni jesli chciałbyś ją sprawdzić podam namiary. Przetestowałam juz kilku "fachowców" na terenie Łodzi i tu nie ma innego speca który wie o co chodzi. ---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Polecam wątek na forum o skrzyni multitronic na forum w tym temacie rządzi BartS, ja na wiosnę jadę remontować swoja skrzynkę i olej wymienic przy okazji też .- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale nie pytał o nic..... - Spociki Łódzkie