Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. u mnie to był nastawiacz kąta wtrysku pierwszy mechanik wróżbita kazał nowa pompe kupić, drugi rozebrał wszystko i winny był nastawiacz, tak czy owak bez mechanika się nie obejdzie
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na tą chwilkę jeszcze nie wiem co i jak z Sobotą albo w tą albo w następną będę niedostępny - okaże się jutro wieczorkiem W jaki sposób mogę pomóc w ogóle Pani Madziu :hi:bryyy otóż Panie Mariuszu chciałabym się dobrać do wnętrza owych lamp czyli je tam ładnie wyczyścić i aby tego dokonac potrzebuję instrukcji najlepiej z pokazem jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić, ponadto owe lampy są bez silniczków więc swoje silniczki musze przetransportować do tych uzywek - nosz kurde generalanie muszę je zamontowac:grin: ---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- kłysiu ma zgrabne nóżki także na pewno wtopi sie w tłum koleżanek
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---------- Kimiasz czy myśmy się w tym tygodniu nie mijali ? ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:41 ---------- Mario dysponujesz trochę czasem w sobotę ? bo przyszły mi lampki uzywki i chciałam je ładnie wyczyścić itd a wiem że ty się juz z tym tematem u siebie uporałeś ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- aaaaaaaaaa widziałam Cię widziałam ale starsza Pani to już refleksu nie mam
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co ty tu kampanie francuską prowadzisz ?
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:witka i pozdrówka Misiek przy budce z lodami :D
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobranoc:hi:
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie to bardziej skomplikowane ostatnio, nie mam partnera na ktorego mogę liczyć także chcieć a móc....ale nie mam zamiaru się tu publicznie umartwiać pyknąć zawsze można
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podlatuj - nie kombinuj ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ---------- Lipali - Życie cudem.wmv - YouTube Mario ja do was zawsze bardzo chetnie ale teraz to juz sie zapakowałam horyzontalnie to wyra .....i juniory same zostawic tak troche lipnie
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eee i co rano będe szła po torach ? ---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ---------- podleciec i tak podlece kiedyś jak dojdą do mnie te lampy
  14. wróżka zębowa np odpada....za mało płaci za zęba
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    boshhh ide się chyba napić taki księżyc za oknem....
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja w niedzielę podjechałem z braciszkiem na Lublinek by o 16:00 strzelić fotki londującego Rayanera no i wjebałem się na zakaz by podjechać najbliżej pasa (od strony miasta gdzie siada).... fotki wyszły ekstra... wracamy a tam stoją pały i od razu koguty więc zjechaliśmy.... gadka szmatka, nic się nie dało ugadać więc po 500zł i 5punktów na głowę za B1 zakaz wjazdu... jeszcze coś pier**lił, że dzisiaj ma szczęście do Audi... hehehee... A najlepsze w tym wszystkim to te za***iste rady "a jakby tam była przepaść.... wielka wyrwa to mógłby Pan wpaść... ", kuwa no jak w MIŚu.... "A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był. To wy byście staruszkę przejechali, tak ?! " Pały to pały... imbecyle i nic się nie zmienia mimo upływu lat. Fotki za tysiaka LOL http://s8.postimage.org/57gtbk6r5/image.jpg http://s7.postimage.org/l9l55w4c7/image.jpg http://s7.postimage.org/7hbs7djw7/image.jpg Przepiękne fotki ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- :hi:
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek znasz Alę, to ci straż miejska powinna być nie straszna ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ---------- <br /><br /> zna ktoś klubowicza ?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin::grin: to ci się udało
  19. Ja też nie no ale nie róbmy spamu koledze w temacie
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja myślałam, że R8 to ciężko jest zobaczyć w ruchu....w sensie zdążyć zobaczyć :grin:
  21. mówisz Mario żeby nas kolega przewiózł ?
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak wygląda Twój to ja wiem a fotosa nie moge wstawić ale mam....popatrze sobie....z zazdrością
  23. jednym słowem Hugo zrobił robotę gratki
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale ładna klubowa koleżankę właśnie spotkałam A4 B8 z ramkami ---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ---------- EL 400 GH czarnulka ...stała pod urzędem pracy :] czyżby bezrobotny ?
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaaasne np. dźwiganie sztangi : ] co to dla mnie...pikuś :grin: ---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- przynajmniej o tym wiki pisze:facepalm:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.