Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
z HD wp :decayed:
-
Spociki Łódzkie
jak by co to jesteś in tacz ależ oczywiście, numery już mam Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło nie ladnie mowiac rozbylas sie jak Wisła u ujscia :grin::grin: ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- czyli z poniedziałka na wtorek impreza z inżynierem a z tą wodą to jak ? beczkowóz mamy sfiksować?
-
Spociki Łódzkie
:banan::banan:
-
Spociki Łódzkie
ten sam ...uj z Realem, generalnie hiszpanie dostali po tyłku jak jeden mąż-sprawiedliwie :grin: :hi:dybry ---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- Ronaldo nie lepszy :grin::grin::grin: ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ---------- ahaa, póki co nigdzie nie jadę, także jakby ktoś się gdzieś chciał "zresetować" majowo to jestem za...........a miało być tak pięknie ...w Berlinie :kwasny:
-
Spociki Łódzkie
matko ile postów ....nie nadążam :grin:
-
Spociki Łódzkie
podobuje mnie się to miejsce tak? ten torcik najfajniejszy hehehe kwestia kasiory sie tu kłania a DJ bez wody....kurcze trzeba bedzie jakis beczkowóz czy coś :grin: bo jak ognisko sie wymsknie to bedzie źle:wink: ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- ja mam śpiworek i avanta
-
Spociki Łódzkie
Moze tak za tydzien już wszyscy przyswoją...DJ ma działkę ....Asia ma stajnie....są to jakieś propozycje na " nocne czuwanie" przy samochodach. Dla tych o mocnych nerwach....będzie i akompaniament hahaha chociaż śpiewać każdy może tylko kwestia ile najpierw musi się i czego napić. Jak ciepło to można jakoś inaczej te spoty ogarniać. Pomyśleć proszę od poniedziałku. Na majówkę chyba ruszę....kierunek Berlin lub góry Stołowe, także do wtorku musze wytrzeźwieć hehehe nie no żarcik oczywiście:wink:
-
Spociki Łódzkie
gizmus jak to dziwnie ? A8 jest mniejsze.....bo mieści tylko 4 osoby :grin::grin: Kimi namierzony na Manufie, zielona B5 z ramkami klubowymi koło 17:00 ---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Z tego miejsca pragnę podziękować za info odnośnie Spota :kwasny: tja....ja również....miał być grill i spot ale nie chciało mi się w domu siedzieć przed kompem więc wyruszyłam i na spocie nie byłam
-
Spociki Łódzkie
niestety chyba dobrze się nie znamy..... ja do tego chciałam http://s19.postimage.org/jp6nxxpj7/manu_car_show2012.jpg ---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- jaaa!!! ja!!!! moze być Malinka albo inne jakies fajne miejsce byle nie praking:facepalm:
-
Spociki Łódzkie
Dziń dybry:decayed: ale wczoraj fajne fury były pod Manufakurą ale wsiąść można było tylko do mniej fajnych VW- paska i up
-
Spociki Łódzkie
winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin: nie chciałem być przy tobie ordynarny ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- dlatego zostane astronautą ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ---------- dobra lece w kime bo jutro znowu uczyc sie na magistra trzeba klysiu jako urzędnik jestem z natury wulgarna :grin: .....:kwasny:chyba przedawkowałam
-
Spociki Łódzkie
winno być " ...d*py i : Audi: w głowie" a do 20 czerwca caaały miesiąc ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- dopuścić to Was powinni jak tysiąc waszych pacjentów doświadczalnych przeżyje :grin:
-
Spociki Łódzkie
można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia jak najbardziej można połączyć z i z dobrze gada polać jej:banan: e tam na Was liczyć \_/ sama sobie polałam ...to PYK za tych co mogą i za tych co nie mają z kim:grin:
-
Spociki Łódzkie
można by zrobić jakąś sesyjkę dla uaktualnienia jak najbardziej można połączyć z i z
-
Spociki Łódzkie
jeden S'line jest nawet 2,5 TDI , nie mój żeby nie było ---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ---------- Seba gdzie jest link do strony z fotospotami naszymi?
-
Spociki Łódzkie
dziń dybry ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- taa nie ma problemu generalnie, u mnie na osiedlu same S-lin'y a żaden nawet koło S'line nie stał :grin:
-
Spociki Łódzkie
chyba znów napisze do Audi Polska hahaha może nam dadzą po jakimś gadżecie do aut
-
Spociki Łódzkie
dobry bardzo, koledzy z A6 C5 jakie jest ET dla opon w C5 ? ja nie wiem o co biega haha a kolega mnie zapytał
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
miałyście ale przerwałyście :] nie było czasu chadzać ale zaopatrzyłam się już w kartę członkowską i niedługo zamierzam uderzyć po dłuższej przerwie, na ćwiczenia w domu....brak mi samozaparcia :] a dobrze dobrany program treningowy się sprawdza
-
[B6 ALT] NAJLEPSZY ASO W ŁÓDZKIM
Żadne ASO w łódzkim nie jest dobre, w związku z tym najlepiej sprawdzony warsztat i znany mechanik:hi:
-
Spociki Łódzkie
ćwiartka na łeb ?
-
Spociki Łódzkie
: Sorry: smutne.....ja wczoraj czytałam jak jedna pani załatwiła 3 motocyklistów....
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
nie grzebałam :] jeśli zapowietrzony to mam wszystko ściągać czy tradycyjnie pedałem ?
-
Spociki Łódzkie
eee i z kim pijesz? ja mam tylko wódy kilka rodzai , mięcha brak haha ---------- Post dopisany 15-04-2012 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 23:50 ---------- : Lazy: branoc
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
no nie a z pedałem jest tak że o ile na początku nie wciskałam go daleko bo wystarczyło lekko nacisnąć i była reakcja to teraz głębiej wciskam i reakcja jest jak u ślimaka...ale do wpadania w podłogę to sporo brakuje zajrzę jeszcze jutro dla pewności o obejrzę ten płyn