Treść opublikowana przez Magdalenah
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
w czasie przeglądu auta, robiony był rozrząd, filtry i płyny czyli w lutym
-
Spociki Łódzkie
:kwasny: no taaa , mnie to samo chyba czeka z braku planów
-
[B6 BFC] Wymiana tarcz i klocków
Ferodo, TRW, Bosch założyłam Ferodo plus nowe tarcze :] teraz czas na tył.... brać to samo? zauważyłam, że coś spada efektywność w hamowaniu, niby na tyle klocka jeszcze jest i tarcza jakoś żyje choć nie pachnie świeżością już niestety, geometrie plus usterki w zawieszeniu wyeliminowałam , więc pozostaje jedynie układ hamulcowy jako winowajca
-
Spociki Łódzkie
jakieś plany na weekend majowy są ?
-
Spociki Łódzkie
ee to się minęliśmy przyjedź kiedyś postać jak będę to razem postoimy
-
Spociki Łódzkie
spoko nie jechałam tym razem radiowozem:grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
:hi:bry wieczór, klysiu ładnie to tak telefon macac podczas jazdy? widzialam cie na szparagowej w piatek po 16 pare minut a dzis w naszej Biedronie jakiegoś kolesia widzialam z ramkami klubowymi i rejestracją wsk B6 niebieską ale nawet się nie przywitał i zero gadki tylko się gapił juro jakie plany?
-
Spociki Łódzkie
Nigdy w życiu gizmus ! jeśli już to większe mi się marzy byłam na pokazie przedpremierowym i po prosu wstawiłam fotoski bo nie wszyscy mają FB ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- kierownice są w różnych opcjach, można sobie zmienić na inną ale jak dla mnie kierownica w A3 to chyba detal na jaki najmniej zwracałam uwagę- niuńka NIE MOJA to niuńka z filmu reklamowego żeby było jasne sprowadzona do PL właśnie w celu nagrania tego filmu, najnowsze A3 będzie dostępne od listopada dopiero w salonach czy jakoś tak ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- ja p:facepalm: musi? musi czy nie mają pomysłu co spartoczyli? niech ci ją pokażą, wydać kasę nie sztuka?
-
Spociki Łódzkie
a mnie się foto pokazują normalnie....no ale teraz chyba widać ?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
http://postimage.org/my.php?gallery=1wf6fvrk ---------- Post added at 09:59 ---------- Previous post was at 09:58 ---------- jak nie ma jak jest co jest z tym postimage?- Spociki Łódzkie
jakby ktoś chciał pooglądać a nie widział- http://postimage.org/my.php?gallery=1wf6fvrk dla nudzących się- Spociki Łódzkie
:hi:bry, coraz bliżej weekend- Spociki Łódzkie
bry ---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:27 ---------- tak, klysiu go zasłoni i Kasia nie zobaczy na pewno- Spociki Łódzkie
matko jak tu dzisiaj tłoczno i ile stron trzeba przerzucać :grin:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi:bry, strasznie te święta męczące- Spociki Łódzkie
:hi:bry wszystkim, jak tam chaty na święta wypucowane? dywany wytrzepane? teraz czas w nich pomieszkać i poświętować- Spociki Łódzkie
jak ja nie cierpię takich niespodzianek ...- Spociki Łódzkie
siema panowie i panie- Spociki Łódzkie
hmmmmm caly czas prosto yy caly czas prosto wal to niezly wal jest dlugi strasznia wczoraj żeby na Ursus dotrzec mialam niezłe krążenie ale GPS dał radę.......dziś po trasie wyrzucam juniory to już będę miała bliżej , kurcze jakoś trafię nie ?- Spociki Łódzkie
:hi:bry ale wieje w tej stolycyyy:kwasny:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
yebany :grin:- Spociki Łódzkie
pierd* tam jadę A4 na prapremiere A3 i owszem będę zwiedzać ale na pewno nie klasztory- Spociki Łódzkie
Seba jak na Wał Miedzeszyński wlecieć ? - Spociki Łódzkie