Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam z pracy
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no faktycznie jest duuużżżaaaa nadzieja :> mistrz operatorski ewoluuje w dobrym kierunku
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry Bedzie sie ktoś przemieszczał dziś obok mnie po Łodzi ? aha i uzbrojony w sprzęt do wymiany tylnego lewego migacza? żarówka mi padła z tyłu i lipa. Poza tym tel nie zabrałam z chaty
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Dzięki chłopaki za dotacje do naszej paczki, im nas więcej tym więcej możliwości
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bry
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    będzie dobrze ..
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o_O ja pikole[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 13:14_________________________________________________ witam od poniedziałku, spocik udany aczkolwiek chyba wesja ciasteczko i kawka z pogaduchami byłaby fajna za tydzien termos i ciacha zabieramy ze sobą
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to do zobaczonka
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a to sprawdzicie panie co mi się upitoliło
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mam ale mi kurde nie działa właśnie, wyświetla się migając PL wcześniej słyszałam pytających a nie słyszałam co im odpowiadali a teraz to już lipa kompletna
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nic mi to nie mówi ale znajdę :polew:
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    obsada bomba :> i wszyscy trzeźwo patrzą w obiektyw :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 15:12_________________________________________________ 18:00 Port?
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w tym przypadku Thompson ma rację :good: zgadzam się i dzien dobry
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale Janek natłukł :cool1: ale pas odzyskał :> :> :> :>
  16. :polew: Dobrze jest. W zeszłym roku jak na jesieni pierwszy raz odpaliłem webasto, to ludzi się zlecieli, bo myśleli, że się palę :laghing2:
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra, kłysek na środę potrzebuje na zakupy rzeczowe
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no a w niedziele na spociku będziecie licznie? mam na myśli tych co do szlachetnego czynu sie dołączają? Kimias konto zasili bo go nie bedzie. A Ty Tomcio dasz cosik? bo jak nie ...to juz wiesz co - nastawię p.Marciniak na anty hehehehe
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstrzymam się do 13 tej bo małż porwał wóz [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 10:09_________________________________________________ chwalipięta :> rosołek?
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie, i :D Kimi z tą to nie koniecznie Madzia zwykła szmatka i zwykła H2O i to tylko delikutaśnie żeby nie było dużo roboty a śrubokręcik zwykły to nie śrubokręt tylko torx (długawy ) Jeśli będziesz to dziś robić to mogę ci podrzucić klucze do odkręcenia lamy ok 13.00 no zamierzam dziś bo Kamil ma mi te swoja zakurzone dostarczyć i jedną muszę podmienić i obejrzeć drugą jak wygląda, uparł się obie sprzedać w cenie promocyjnej jakby ktoś lewą potrzebował to mam jedną wolną.
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 09:46_________________________________________________ aha a czyms smarowales te szmatę czy tylko H2O ?[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 09:49_________________________________________________no i czy srubokręcik ten długi ma jakas nazwe? bo musze sie do tych srub dostac zeby wykręcić moje lampiony
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kierowca MPK Łódź jak mi skasował przedni bok- tłumaczył sie tak-----a bo baba za kierownicą i do tego EZG no ale poki co Kodeks jest ten sam dla hrabiostwa z EL -i zapłacił za to że mnie" nie zauważył na pasie ruchu" Generalnie współczuję "dupościsku" rejestracyjnego , ja nie mam kompleksów. W końcu skończyłam łódzką szkołę jazdy, uczył mnie facet(wojskowy były) i egzamin zdałam też w Łodzi. Patrząc na nasze ulice poziom jazdy i kultura osobista nie mają nic wspólnego z tablicą rejestracyjną. W moim bloku sami "łodzianie" na tablicach hahahaha , tansze mieszkania w Zgierzu, dojazd szybki a auta za nic nie przerejestrują :polew: bo nie chcą być zaszufladkowani. a Ponton kiedy kończy ten strajk ?? MArio rozklejales te lampy swoje? potrzebuje twój patent na czyszczenie :>
  24. bomba [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:13_________________________________________________ Miałem coś napisac ale: “Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista martwi się o kase, a mistrz martwi się o światło.” :good:
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o_O [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:07_________________________________________________ mnie tez juz na 1 Maja blisko pracy jechał obok z tyłu troche a potem sru i centralnie przede mnie bez migacza i tylko hamulce mnie uratowały [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 20:11_________________________________________________ tez bym mu przy* a tak na poważnie nie masz tablic EZG, inaczej ewidentnie twoja wina :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.