Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafik84

  1. S3 Prezes wie co mówi S3 oczywiście .
  2. silnik brb jest przygotowany do dpf-a ale nie koniecznie go ma
  3. Witam a ja byłem fanem noki z symbianem ok 7 lat, mówiłem że nigdy nie zamienię na inny, a tu w piątek dotarła paczka z nowym galaxy 3 polecam ten telefon system intuicyjny i 100 razy lepszy od symbiana.
  4. Oglądałem ostatnio ten telewizor, bajery ma fajne ale podstawa i kamerka wygląda nieciekawie . mam d8000 i uważam że wygląda lepiej od tego modelu, kwestia gustów kto co lubi.
  5. Gratulacje !!! ja czekam na bliźniaki w sierpniu.
  6. Coś ode mnie
  7. Furka ja też moim śmigam po UK pozdrawiam .
  8. rafik84 odpowiedział(a) na ROGER temat w Łódzkie
    Było dawno temu, i mam w planach zawitać w kwietniu bo będę w PL pozdrowienia dla klubowiczów
  9. Furka wypas Jeśli to autko z zawody to zegary nie powinny być w milach i kilometrach
  10. Miałem coś takiego wcześniej
  11. na fotkach wygląda nie ciekawie ale w rzeczywistości nie jest źle [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________ tak b8 s-line
  12. wtyka sprawdzona muszę się jutro dobrać do mce i podpiąć żarówkę zobacze co się będzie działo . dzięki za podpowiedzi
  13. Wszystkiego najlepszego w 2012
  14. komunikat na fis nie zgasł, nie idzie wykasować błędu . Nie mogę się doszukać bezpiecznika rozbierałem osłonę pod kierownicą ruszałem wszystkimi kostkami przy MCE wyciągałem kostkę przy lampie rozebrałem osłonę prawego słupka ruszałem czerwoną kostką wymieniałem żarówkę i sprawdzałem napięcie w kostce żarówki jest (3,67V) brak mi więcej pomysłów nie wiem co mam jeszcze sprawdzić.
  15. Witam jak w temacie nie świeci prawe światło mijania wymieniłem żarówkę i jest to samo, po podpięciu miernika w miejsce żarówki jest ok 3v dodam jeszcze że jest komunikat przepalonej żarówki na fisie które bezpieczniki są odpowiedzialne za światła mijania ?? proszę o pomoc oto błąd vcds; Address 09: Cent. Elect. Labels: 8E0-907-279-8EC.lbl Control Module Part Number: 8E0 907 279 N Component and/or Version: int. Lastmodul ECE 0907 Software Coding: 10001 Work Shop Code: WSC 06335 1 Fault Found: 00979 - Lamp for Low Beam; Right (M31) 30-00 - Open or Short to Plus[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:09_________________________________________________up[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:00_________________________________________________up ;(
  16. pora na co nieco s line do środka, zawitała nowa gałeczka i dotarły heble 320mm fotki wkrótce :> a tu zimowo
  17. Parę fotek dla odświeżenia tematu
  18. ebay UK http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-A3-A6-wing-mirror-covers-Matt-Aluminium-style-/280706231000?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415b652ad8 [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 16:14_________________________________________________Projekt s line zewnętrzny zakończony
  19. furka gdzie wychaczyłeś te lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.