Treść opublikowana przez rafik84
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam ile procent masz ściemnione szybki ???
-
System operacyjny Android
S3 Prezes wie co mówi S3 oczywiście .
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
silnik brb jest przygotowany do dpf-a ale nie koniecznie go ma
-
System operacyjny Android
- Jaki telefon polecacie?
Witam a ja byłem fanem noki z symbianem ok 7 lat, mówiłem że nigdy nie zamienię na inny, a tu w piątek dotarła paczka z nowym galaxy 3 polecam ten telefon system intuicyjny i 100 razy lepszy od symbiana.- SMART TV Samsung
Oglądałem ostatnio ten telewizor, bajery ma fajne ale podstawa i kamerka wygląda nieciekawie . mam d8000 i uważam że wygląda lepiej od tego modelu, kwestia gustów kto co lubi.- 30.03.2012 urodziła mi się córeczka !!! Jestem zadowolony jak cholera!!!
Gratulacje !!! ja czekam na bliźniaki w sierpniu.- Muzyka w naszych autkach
Coś ode mnie- [B7 BLB] 2.0 TDI Audi z napędem Jet-a !
Furka ja też moim śmigam po UK pozdrawiam .- Spocik w Wieluniu
Było dawno temu, i mam w planach zawitać w kwietniu bo będę w PL pozdrowienia dla klubowiczów- [B7 BPG] Moja S-Line :D:D
Furka wypas Jeśli to autko z zawody to zegary nie powinny być w milach i kilometrach- [B7 BRB] Oj tam, oj tam
Furka- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Miałem coś takiego wcześniej- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
na fotkach wygląda nie ciekawie ale w rzeczywistości nie jest źle [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:45_________________________________________________ tak b8 s-line- [ALL B7] Nie świeci prawe światło mijania żarówka jest dobra, nowe pytanie
wtyka sprawdzona muszę się jutro dobrać do mce i podpiąć żarówkę zobacze co się będzie działo . dzięki za podpowiedzi- ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Wszystkiego najlepszego w 2012- [ALL B7] Nie świeci prawe światło mijania żarówka jest dobra, nowe pytanie
komunikat na fis nie zgasł, nie idzie wykasować błędu . Nie mogę się doszukać bezpiecznika rozbierałem osłonę pod kierownicą ruszałem wszystkimi kostkami przy MCE wyciągałem kostkę przy lampie rozebrałem osłonę prawego słupka ruszałem czerwoną kostką wymieniałem żarówkę i sprawdzałem napięcie w kostce żarówki jest (3,67V) brak mi więcej pomysłów nie wiem co mam jeszcze sprawdzić.- [ALL B7] Nie świeci prawe światło mijania żarówka jest dobra, nowe pytanie
Witam jak w temacie nie świeci prawe światło mijania wymieniłem żarówkę i jest to samo, po podpięciu miernika w miejsce żarówki jest ok 3v dodam jeszcze że jest komunikat przepalonej żarówki na fisie które bezpieczniki są odpowiedzialne za światła mijania ?? proszę o pomoc oto błąd vcds; Address 09: Cent. Elect. Labels: 8E0-907-279-8EC.lbl Control Module Part Number: 8E0 907 279 N Component and/or Version: int. Lastmodul ECE 0907 Software Coding: 10001 Work Shop Code: WSC 06335 1 Fault Found: 00979 - Lamp for Low Beam; Right (M31) 30-00 - Open or Short to Plus[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 16:09_________________________________________________up[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:00_________________________________________________up ;(- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
dokładnie- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
pora na co nieco s line do środka, zawitała nowa gałeczka i dotarły heble 320mm fotki wkrótce :> a tu zimowo- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Nie a8 kolegi Enti- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Parę fotek dla odświeżenia tematu- [B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Jakie odczucie po programie??- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
ebay UK http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-A3-A6-wing-mirror-covers-Matt-Aluminium-style-/280706231000?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item415b652ad8 [br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 16:14_________________________________________________Projekt s line zewnętrzny zakończony- [ALL B7] Moje Kwarc AUDI A4 2.7 TDI
furka gdzie wychaczyłeś te lampy - Jaki telefon polecacie?