Treść opublikowana przez rafik84
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
Bardzo ładna s-line
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Ładna loszka- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jak na razie same springi zobaczę jak siądzie heh no to powodzenia... długo nie pojezdzisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [/quot heh no to powodzenia... długo nie pojezdzisz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: narazie same springi zobaczę jak siądzie- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
tak- Urodziny Prezesa
Najlepszego! zdrowie Prezesa- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
hmm to nie wiem w opisie aukcji napisane jest -30 pewnie koleś nie wiedział co sprzedawał nawet jak by była lipa to drogie nie były- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Mój błąd nie znam się w opisie jest napisane że -30 a jakie to są dokładnie to nie wiem według kolorów przód 8E0411105CG tył 8E0511115dk(FK)- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
jak w temacie udało mi się wyrwać komplecik 1BV -30 tylko nie wiem czy podejdą do mojego auta przód kategoria wagowa 8 tył 9 http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S-line-Springs-lowering-springs-/280573596464?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item41537d5330- [B7 BLB] ZuKeRs'a czarna strzała SPRZEDANA!!!! mozna zamknac
235/40/1- Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
:good: [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 22:26_________________________________________________ jaka cena???- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Ok to biorę się za- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
sam nie wiem co zrobić jestem jeszcze nie w temacie jak i co,amorki bym zostawił na jakiś czas, muszę zobaczyć ceny nowych w aso- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Myślałem o takim czymś http://cgi.ebay.co.uk/Jamex-Lowering-Springs-Audi-A4-1-9-TDi-B6-B7-01-08-/220628133066?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item335e7624ca bo nic ori tu nie ma [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:32_________________________________________________a amorki seria- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
co myślicie o -35mm będzie ok [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:25_________________________________________________ ale ty takich led-ów nie miałeś- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Nie będę robił wioski już się koledzy wypowiedzieli- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Ledy wylądowały w koszu ;( ;( ;( ale dokładka została- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
:polew:- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
OK jutro demontaż :beksa:- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Właśnie byłem ciekawy waszych odpowiedzi na temat led -ów pewnie będzie demontaż- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Ups [br]Dopisany: 02 Maj 2010, 12:59_________________________________________________Dziś dorezałem podświetlenie kabiny s-line ,kubek i wizytownik ! fotki str 1[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 20:50_________________________________________________Dokładka Cupra ,ramka klubowa i naklejka .- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
witam wszystkich pozdro z Burnley- [B7 BNA] Moja Księżniczka...
ja polecam ramkę klubową jestem mega zadowolony- [B7 BRD] A4 S-line 2.0 TDi 170 by mgtan
ładna- [ALL B7] Moja B7
Ładna, motorownia i rok jak u mnie :oklaski: - [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]