Treść opublikowana przez jawosz
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
czy taki zestawik podejdzie do mojego afta ?? http://moto.allegro.pl/item778280196_zarowki_philips_h7_blue_vision_w5w_gratis.html badz takie : http://moto.allegro.pl/item778267031_zarowki_philips_x_treme_power_h7_80.html Ktore z nich wybrac? chyba ze znacie jakies lepsze zarowki to prosze o porade
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
nie umniejszając moim poprzednikom (bo ich diagnozy są prawdopodobnie poprawne) to wg mnie to jest najlepsza diagnoza... sprawdz VAG bo to moze być klika polaczonych problemow a nie tylko jeden
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem i z praca silnika
a to chiba nie ja u mnie rzeczywiscie mielismy problem ze auto sie trzesło czasem jak galareta - ale to byla kwestia termostatu i czujnika temeratury Dzisiaj sprawdze obudowe ECU, rozumiem ze dostane sie do niej bez zadnych kluczy ? BTW Spanky ja to sie do Ciebie wybieram jak sojka za morze... mam do Ciebie 15 min a zawsze cos mi wypadnie jak jestesmy umówieni na jakiś dzień... EHHH!!! A naprawde przydalaby mi sie jeszcze jedna rzetelna diagnoza!
-
[B6 AWX] Problem z odpalaniem i z praca silnika
Podepnę sie pod temat. U mnie wystąpił podobny problem. Myślę ze problemem nie jest temperatura a woda (ew. wilgoć). Od wtorku do soboty samochód stał na parkingu na otwartym powietrzu. W tym czasie były ostre ulewy i padał śnieg. U mnie sprawa wyglądała następująco: po pierwszym odpaleniu zgasł, po drugim załapał ale po przejechaniu 2m zgasł. Kolejny objaw to taki ze po raz kolejny zauważyłem ze mam jak gdyby turbo dziurę (kiedyś juz pisałem o tym problemie) czyli do 1,5-2k muł a potem łapał obroty i wio (objaw na każdym biegu). Poprzednio jak występowały takie problemy Spanky doradził mi aby zostawić samochód żeby wyschnął i wtedy spróbować odpalić (tak zrobiłem, pomogło). Tym razem było podobnie, bardzo delikatnie i z wieloma przerwami (bo gasł + liczne zasłony dymne - straszna wiocha bo ludzie mijając mnie pukali się w głowę ) przejechałem 20 km na parking podziemny i tam zaparkowałem. W tym czasie silnik nabrał temperatury. Zostawiłem go na 2h i po powrocie wszytko ok. Dzisiaj po 2 dniach dalej jest wszystko ok. Silnik pracuje równo i bez problemów. Mimo mojego zadowolenia, że autko jeździ jestem zaniepokojony co to może być. Moja diagnoza jest taka: gdzieś dostaje się woda albo wilgoć i komputer szaleje - i teraz pytanie gdzie tego szukać(tzn. gdzie siedzi komputer albo jakaś elektryka, która może to powodować). Powodem dostawania się wody do komory silnika może być niedrożność jednego z kanałów odprowadzających - gdzie go szukać i jak sprawdzić.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no i masz racje... chociaż stolyca robi swoje - styl jazdy pewnie też agresywny To co mam z tym fantem zrobic? Jak sprawdzic co moze byc nie tak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe spoko :-) jutro sprawdze a tam nie az taki wiesniacki [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 22:48_________________________________________________qrwa jak mnie wkrecacie to bedzie jazda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jutro w takim razie zadzwonie z rana
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki, juz napisalem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam wszystkich. Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu? niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie. Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo. Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć. Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG. Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam! U mnie spalanie w cyklu miejskim wychodzi ponad 10l na 100 km. Troche mnie to dziwi, bo jest to moim zdaniem za duzo!
-
[ALL B6] Klimatyzacja - problem z chłodzeniem
Witam serdecznie. Uzywalem szukajki jednak nie znalalzem konkretnej odpowiedzi na moj problem. Od początku kiedy mam auto (czyt. ok 2 miesięcy) uważalem ze klima działa jako tako (nie osiągałem efektu kompletnej lodówki przy opcji LO). Wczoraj po pracy odpalilem samochod i okazalo się ze klima przestala chłodzic. Nawiew jest, jednak leciało tylko i wylacznie cieple powietrze (raczej nie ogrzewanie a zwykle zassane powietrze z zewnątrz). Podnislem maske jednak nie wiedzialem czego szukac. Z dwóch wiatraków działał tylko jeden ten wiekszy na chłodnicy. Ten po lewej stał bez ruchu. Przy przełączaniu z auto na eco i wyłączaniu kompletnym nie widziałem różnicy w pracy silnika. Dzisiaj rano odpalilem auto i chyba jednak zaczeło chłodzić ale delikatnie (nie wiem czy nie jest to kwestia chłodnego powietrza z zewnątrz(było ok 14 st. C) nawet po nagrzaniu silnika do 90 st powietrze lecące do kabiny było chłodne jednak nie zimne. Stwierdziłem ze zrobie test przełączania auto/eco i tutaj o dziwo praca silnika po przełączeniu z auto na eco uległa zmianie. Czy są to standardowe objawy konca czynnika czy raczej musze nastawić się na większy wydatek? Nie wiem do kogo jechac to sprawdzic. Jezeli VAG wystarczy to dzisiaj jestem umówiony ze Spanky'm. Jednak nie wytrzymalem i podjechalem do serwisu Bosha tam tez robią klimy. Niestety koles stwierdzil ze gaz jest a sprężarka nie pracuje ;( tylko teraz kwiestia taka: czy padla cala spręzarka (zatarla sie) czy np tylko sprzęgło poszło. Jak to wygląda z waszego doświadczenia - co częsciej się przytrafia?
-
Dragania silnika na wolnych, bogata historia
Pewnie nie pomoge ale mialem podobny problem... Czasem strasznie telepalo samochodem na jalowym biegu. Po włączeniu klimy wszystko sie reulowalo. Mechanik jak to zobaczyl to zaczal rozpocierac przedemna straszne wizje wtryskow itp itd. Potem spotkalem sie ze spankym i zVAGowal mi autko. Co ciekawe przed testem dynamicznym jeden z wtryskow bardziej zalewal. Do tego temperatura silnika byla nieprawidlowa (osiagal temp ok 75 st.). Po przeprowadzeniu testu dynamicznego silnik sie uspokoil (dodam ze temperatura sie wyrownala do 90 st). Po ok miesiącu oddalem samochod na zrobienie rozrzadu i wymiane termostatu. Po tym zabiegu silnik pracuje miodzio (moja diagnoza - termostat).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OT... Jak wam wczoraj poszla przeprawa przez wisle w drodze na spot?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja probowalem pojechac na spot ale niestety zajedwabisty korek na wawelskiej mnie zniechecil wpadlem na pomysl ze moze siekierkowską, dzwonie do kumpla, ktory tamtedy jezdzi mniej wiecej o tej porze, a on na to ze zajebawszy kompletnie ehhh moze za tydzien sie ustabilizuje ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry lobuzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera! i znowu za pozno sie dowiaduje bo nie wiedzialem co z czasem robic ... wiec pojechalem do roboty Na myjni mi umyli autko, wciagneli popiol z siedzien i nalozyli na karoserie silikon Ale tani to oni nie sa zaplacilem 120 zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to teraz sie zebraliscie na odpowiedzi zobaczymy bede testowal dzisiaj na srodziemnomorskiej a nastepne na tych co wymieniliscie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ehhh... ale nie zmienia to faktu ze jest smieszne Ok skoro nie uzyskalem odpowiedzi ad. myjni to sam znalazlem na Śródziemnomorskiej i jade... Bede pozniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem czy to bylo, ale jest zajedwabiste : http://www.joemonster.org/filmy/18147/10_narkotykow_ktorych_nie_powinienes_brac_przed_jazda_samochodem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czesc ja tez mam 14 lat i nazywam sie Tadzio . Chcesz poklikac razem ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
charakterna kobietka zna swoją wartosc - przynajmniej wizualną wiesz zemy byl przeprowadzil analyze i zem ztwierdzil zes jest kozak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to moja tajemnica magicy nie zdradzaja swoich sekretow
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po "głębszym" zastanowieniu stwierdzam że ta też jest bardzo ciekawa usta Popieram ! Chyba najlepsza z pokazanych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a z ta szkola to jestescie pewni ?