Treść opublikowana przez KluBB
-
[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4
Rzeczywiscie skóra niszczy:) Bezawaryjności!
-
Spoty wrocławskie
hahahaha pojechał.... Gdzie to? Sam bym może jakiś bigos wciagnął
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Polecam Marcina. Rozmawialismy o zamówieniu o 13:00, a na drugi dzień z samego rana dzwonił do mnie kurier z przesyłką. Dostawa piorunem, Motul+Mann czeka na załadunek na pokład...
-
Spoty wrocławskie
No i sie stragan rozpetal:) Kaju PW poszlo, DudsA4 robie copy/paste tego co poszlo do Kaja wlasnie...
-
Spoty wrocławskie
Ja mam szczuraz b5 do sprzedania ( jak to mowia do drobnych poprawek lakierniczo-blacharskich) Nie chcesz zakupic na przeszczepy?
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Peter V. Brett cała seria "Malowany Człowiek"/"Pustynna Włócznia" - naprawdę dobrze się czyta.
-
Spoty wrocławskie
To jeszcze 100 pln przygotuj na obukcje... To jest wlasnie chore...nie dosc, ze mazak poobijany to jeszcze trzeba za to zaplacic. Pozniej niby zwracaja jak wygrasz sprawe, a pewnie wygrasz...
-
Spoty wrocławskie
To mi Hornet zabiłeś ćwieka. Byłem pewny, że taka cena bo perła. Wcześniej za zderzak tył wzięli 300 w tym samym miejscu, więc w sumie wydawało się, że drogo tam nie będzie.
-
Spoty wrocławskie
Dzieki za spot! Pińcet za malowanie drzwi w perłe to dużo czy ok? Boczek trzeba ściągać i lekką wgniotkę podprostować, bez klepania.
-
Spoty wrocławskie
I wszystko jasne.. te baby Dobra, ja uderzam malować pokój, niby niedziela ale robota jest. Trzeba się wyrobić z tematem do 18-tej.
-
Spoty wrocławskie
O w pysk! To się chyba nigdy nie zmieni. Jakby tak kozaki 1 vs. 1 to pewnie niewielu by było bohaterów, a jak grupą to już każdy Stallone... Tak poprostu się fight wywiązał? W sumie sobota była to specjalnego powodu nie trzeba...
-
Spoty wrocławskie
Tak, pierwszy:)
-
Spoty wrocławskie
Panowie, bedzie moze ktos z VAGiem na spocie dzisiaj?
-
Spoty wrocławskie
Dobry! Moze i ja bym sie w koncu pojawil na spocie, jak nic nie wyskoczy w robocie. Jakos tak pare lat na forum peklo, a zamiast pisac czytam tylko BTW: 300pln za malowanie tylnego zderzaka placilem ostatnio w B5, wiec moge sie podzielic namiarem, widzialem, ze ktos pytal o malowanie. Pogoda dzisiaj luks, jak dluzej popada to...:
-
Zawieszenie w górę.
Sprawdz wlepke w kole zapasowym. 1BA to standard, 1BE to obnizone seryjnie.
-
Zawieszenie w górę.
A jakie masz zawieszenie? 1BE? Jezeli tak to szukaj standardowych sprezyn. Jezeli nie 1BE to moze Twoje sprezyny juz swoje odsluzyly i czas na wymiane. Mozesz tez wrzucic opony z wyzszym profilem, ale to taki polsrodek...
-
S-line- elementy wyposażenia
Wyczerpujaca odpowiedz:) Dzieki!
-
S-line- elementy wyposażenia
Witam, Właśnie jestem w trakcie poszukiwań B7. Mam dobrą oferte na S-Line'a i również młodsza podstawowa wersje. Wybór trudny, bo z jednej strony rok świeższe auto z niższym przebiegiem , a z drugiej S-Line z najniższym zawieszeniem, 18tka felgą i pakietem w środku. Co oprócz foteli, kierownicy( w tym przypadku bez przycisków) i podsufitki wchodzi w skład pełnego pakietu S-line we wnętrzu B7? Pozdr.
-
[B5 AVG] Zaprawki lakiernicze ?
A duze te zaprawki ? jezeli kilka mm to kropla brunoxa i kropla lakieru w kolorze na drugi dzien, mozesz kupic lakier w malym pojemiku z pedzelkiem.
-
Woda dostaje się przez spód filtra kabinowego
Ja mialem powodz w aucie jak "fachowcy" nie zalozyli porzadnie rynienki w podszybiu. Docisnij wszystko porzadnie, sprawdz odplywy i powinno byc ok.
-
[B5 1Z] W 1Z z 95r. dwumas czy jednomas?
Witam, Czy ktoś może potwierdzic ze w 1Z z 95 roku wkladano tylko jednomase? Czy sa tez egzemplarze z dwumasa z tego rocznika?
-
[B5 1Z] Stukanie tylnego koła
Troche zapomnialem o tym watku, ale problem sie juz rozwiazal. Skorodowane tarcze, rdza byla tak wyslizgana ze nie wygladala jak korozja. Odpadl kawalek i klocek uderzal w nierownosc przy hamowaniu. Zdiagnozowanie tego ustrojstwa zajelo mi wymiane tarcz/klockow i lozysk z przodu i z tylu. Ale za to teraz hamulce zyleta:)
-
[ALL B5] Drżenie/stukot szyb
Witam! Jak tylko zaczely sie roztopy i temperatury okolo 0, to zaczely mi brzeczec szyby w aucie. Nie wiem czy to mroz tak powywalal uszczelki przez zime czy moze to cos innego. Generalnie najglosniejsza jest szyba od kierowcy, na wroclawskich drogach i przy niskich obrotach drazni mnie niemilosiernie. Wiecie co z tym zrobic?
-
[ALL B5] Jakie wybrać łożysko na przednie koło?
SKF, wlasnie kupilem od TOM77 (tylko ze na tyl). Zapytaj go to da Ci dobra cene
-
[B5 1Z] Stukanie tylnego koła
Witam! Po niedzielnym wyjezdzie w trase po przejechaniu okolo 500km pojawilo sie stukanie i huk w kołach podczas hamowania. Huk rozchodzil sie w taki sposob, ze ciezko bylo mi go na poczatku zlokalizowac, wydawalo mi sie ze huczy z przodu. Dzisiaj wymienilem tarcze i klocki na przedniej osi (TRW). Tarcze mialy nierowna powierzchnie, wyrazne wyzlobienia na calej szerokosci. Po wymianie ustalo huczenie, ale za to okazalo sie ze stuka cos z tylu i to tylko podczas hamowania, stukanie zmniejsza swoja czestotliwosc wraz z wytracaniem predkosci. Wydaje mi sie ze stuka tylko w prawym tylnym kole. Jakies 3 miesiace temu wymienialem amortyzatory z tylu (bilsteiny) i tydzien temu silentblock'i (febi). Podobn opo jakims czasie po wymianie amortyzatorow moga pojawic sie luzy w mocowaniu zacisku/jarzm, nie wiem skad taka zaleznosc, ale tak twierdza wroclawscy mechanicy, moze tak byc??? Czy wymiana tuleji mogla w jakis sposob wplynac na hamulce? Kola zdejmowalem dzisiaj. Tarcze i zaciski sa troche skorodowane, szczegolnie zaciski i moim zdaniem kwalifikują sie do regeneracji. Klocki wygladaja jakby calkiem niedawno byly wymienione(autem jezdze od pol roku, wiec nie wiem kiedy dokladnie). Z zalozonym zaciskiem podczas krecenia tarcza slychac delikatne pojedyncze uderzenie, ale tylko gdy zakrece w przeciwnym kierunku do ruchu kol podczas jazdy. Ze zdjetym zaciskiem przy kreceniu jest cisza. Podejrzewam, ze to skrzywiona tarcza, ale wzrokowo wyglada na prosta. Moze podczas dlugiej jazdy troche sie nagrzala, bylo dosyc mokro wiec moglem ja szybko schlodzic i doszlo do odksztalcenia... Co moze byc przyczyna takiego stukania? Do forumowiczow z Wroclawia: polecicie mi dobry warsztat z urzadzeniami do pomiaru odksztalcen tarcz??? cena/jakosc pracy tez ma znaczenie:)