Treść opublikowana przez KluBB
-
Spoty wrocławskie
tak dokładnie a czym ty latasz ? Maq203 mi codziennie macha bo też lata ze Smolca czerwoną A4 sorry, ze tak późno... za dużo roboty ostatnio... czarne B7 w avancie... a Maq203 chyba tez widzialem, cos czerwonego wściekle zapitala czasami po Smolcu.
-
Polecane opony zimowe
Wlasnie kupilem nówki Nokiany WR D3 205/55/16, zobaczymy jak te oponki sie sprawuja - niby mocno polecane...
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Troche odgrzeje tego kotleta. Do 2 tys. obrotów? Nie szkoda Ci dwumasy? za ten +1 /1.5 litra do spalania chyba nie warto katować dwumasy. U mnie spalanie w miescie 7,5-8,5. Trasa roznie, ale nigdy ponizej 5, raczej w okolicach 6,5, tam gdzie mozna jechac szybciej trzeba jechac szybciej:)
-
Spoty wrocławskie
szczuraz, to Ty śmigasz codziennie w okolicach 7 i 15.30 przez Smolec? coś mi ten grill z podpisu się kojarzy... pozdro
-
Spoty wrocławskie
Gadaj z użyszkodnikiem mrogal - co prawda nie z Wrocka, a z Chełma, ale w DPD robi i ma dobre prajsy i na gumki i na kurierke. Powołaj się na Andrzeja od czarnej szmaty - ogarnie o kogo jest cięty temat Dzięki wielkie za info, pykne PW do mrogala.
-
Spoty wrocławskie
Panowie, gdzie zimówek w dobrych cenach szukac we Wro? Raczej nowe, chyba że macie namiar na jednosezonowe używki?
-
Spoty wrocławskie
Taka wymiana zdań była, że wszyscy chcieli zobaczyc kto nie utrzyma ciśnienia... emocje jak na rybach:decayed:
-
Łożyska - jakie firmy polecacie?
Spokojnie możesz SKFu kupić, wymieniałem w B5 z tyłu i 3 lata jeździły za mojej kadencji.
-
Stuki w tylnym zaiweszeniu
"Simerbloki"? hmm... i co on mógł miec na myśli... A tak na poważnie to akurat u mnie FEBI wytrzymał rok, ale i trochę dziur wyłapał. Jakbym miał wybierac to wziąłbym LEMFORDERa.
-
Spoty wrocławskie
Na oko mi to wygląda na oring. Wężyk raczej nie bo sprawdziłem go dokładnie i nic nie było widac. W B5 nie miałem wymiany oleju i filtrów żebym nie musiał później jechac na poprawkę - 2 x za dużo oleju wlali; 1 nie zamontowali rynienki w podszybiu jak trzeba i po pierwszym deszczu cała podłoga wody... A teraz to samo w B7, cieknie paliwo...
-
Spoty wrocławskie
Cieknie paliwo z filtra paliwa, a konkretnie z przewodów, które są wpięte w filtr zawleczką. Nie widac, z którego miejsca konkretnie ale w okolicach tej czarnej zawleczki jest poprostu najbardziej mokro.
-
Spoty wrocławskie
Wymienilem filtry tydzień temu i się dzisiaj okazało (sąsiad życzliwie zwrócił uwagę...), że to co niby miało byc wodą ze skraplacza jest ropą. Wyczyściłem, podociskałem i d*pa, cieknie dalej, w dwie minuty pokrywka od filtra się napełnia. Można z tym 40 km przejechac żeby to w ramach "gwarancji" zrobili + mycie bo wszystko teraz usyfione czy lepiej tutaj do kogoś jechac żeby to poprawiał?
-
[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4
1BA to standardowy typ zawieszenia, a 1BE (sport) i 1BV to -20mm, z tą różnicą że 1BV jest sztywiejsze od 1BE. Gleby nie zrobisz żadnym z fabrycznych typów zawieszenia, więc jeżeli chcesz -30 / 40 mm to raczej tylko gwint wchodzi w grę.
-
Lakiernik Wrocław
Jest dobry lakiernik na Książu Małym za pętlą, jak ktoś będzie szukał to PW, np. zderzak tył kosztował 300.
-
Spoty wrocławskie
Dobre, ale ja już w takie tematy nie wchodzę. Po ostatniej tyrolce w adrenalin parku wyje...em w zaparkowanego pod liną busa, dach sie wgniótł na 20cm - 3 dni w szpitalu i miesiąc leżenia w domu. Także teraz preferuje rozrywki na gruncie:)
-
Spoty wrocławskie
A była już druga strona pomalowana? Jak nie to jutro jadę o 6 i wracam o 14, pitole tyle czasu stac jak wazon.
-
Spoty wrocławskie
U mnie też do wykalibrowania pewnie będzie, ale trzeba tym trochę pojeździc zeby wybadac... może i ten czujnik od spryskiwaczy się zamontuje, bo póki co jest zmasowany.
-
Spoty wrocławskie
Czyli to wygląda na jakąś średnią chwilową? Jak dojechałem do domu (jakieś 7-8 km) to spadło do 11,6.
-
Spoty wrocławskie
a na .../h to nawet nie patrzyłem, ważne że na 100 pokazał 22,9:) jak jeszcze wiecej pasów wymalują to się skala skończy... to jest dopiero spalanie w 1.9:) Ale swoja droga jak porównam do poprzedniego 1z bez klimy to trochę inne spalanie jest...
-
Spoty wrocławskie
50 minut w korku około 17-tej na strzegomskiej, bo miszczunie wymalowali pasy dla pieszych, a jeszcze wieksi miszczunie kierowali ruchem wahadłowo. Teraz zagadka, jakie średnie pokazał FIS po 50 minutach w 1.9 ?
-
jak dobrać rozmiar opon
Nie będzie problemu, różnica jest mała. A nie mozesz wymienic pary w ten sam rozmiar, skoro jedna Ci huczy to po co komplet ladowac?
-
Spoty wrocławskie
No i poszłoooo B5 w Polskie, bliżej mu teraz do ruskich niż do dojczów... Aż żal było, ale przynajmniej nie na cwiartki tylko jak zabierali to mówili, że będą picowac na bogato.
-
[B5 AFN] Pierwsze auto czarne A4
Pozytywnym! Dla mnie już 1BE było niskie, ale to przez te progi na osiedlach, 3-4 osoby na pokładzie i murowane walenie podłogą w glebę. Dlatego teraz mam kozę 1BA. A ten filmik widziałem, trochę roboty i $ tam poszło, ale efekt jest.
-
Filtry - Jakie firmy polecacie ?
W B5 używałem takich jakie aktualnie były na stanie, mix Filtrona, Hart'a, Manna i Boscha. Nigdy nie było problemów. W B7 zapakowałem komplet MANNA. BTW: Podobno FIltron ma linie produkcyjną dla MANNA.
-
Felga marzeń do B5 ?
tomason Tn1