Treść opublikowana przez KluBB
-
Maksymalny poziom oleju na bagnecie.
Moim zdaniem zakresem jest perforowana powierzchnia, a nie zagięcia = czerwony maks.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
BRB - 221 tys. czuję, że w końcu się dotarł
-
Poziom oleju na bagnecie
Jak zalali 3,75 to wątpię żebyś miał za dużo na bagnecie, chyba że nie był zlany do końca. Mi w 1.9 BRB mniej więcej coś koło tego wchodzi ale z tendencją pod 4 litry.
-
Co wymienić razem z wymianą rozrządu
Zobacz czy masz coś jeszcze do zrobienia co wymaga zwalania przodu z chłodnicą. U mnie np. termostat przekłamywał. Przy okazji rozrządu takie rzeczy łatwo zrobić.
-
Jakie konto bankowe ?
Ja mam w BzWBK prestiz i jakos nie zgadzam sie, ze w oddzialach pracuja niekompetentni ludzie. Mnie obsluguja porzadnie, kilka lat juz. Po tych paru latach produkty dostaje na duzo lepszych warunkach niz w standardowej ofercie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema. Powodzenia w szukaniu i bezawaryjnosci jak znajdziesz?
-
Spoty wrocławskie
Jak to mówią "Ucałujcie tatę przy jajku!"
-
Czarnula a4 b7 2.0Turbo Quattro +IC od 3.0 TDI Biturbo
Jak patrzę na tą pierwszą a3 to pewnie i a4 będzie zmodzone niedługo. Szerokości!
-
Statystyka kradzieży
Są jakieś statystyki roczne, w 2014 w top 5 masz a3, a6, passat, a4 i golf. 660 a4 w 2014 zniknęło. Jak pogooglasz to znajdziesz. Ale co Ci z takiej wiedzy? Moze tyle, że na bank trzeba mieć AC lub minicasco.
-
Nie działa lampka w schowku
Problem może być z żarówką, stykami w tłoczku od schowka i ewetualnie dwoma wtyczkami (ale w to nie wierzę). Jedna wtyczka idzie w tłoczek, druga główna do okablowania schowka. Nic tam więcej z elektryki nie ma, a schowek albo bok deski zdejmuje się moment. Bok podważasz płaskim śrubokrętem od dołu, a schowek jak koledzy wyżej pisali jest na 5 śrubach (jak pamiętam nasadowa 7-ka).
-
czarny avant z północy gwint HR air ride Rh crossline rotory 20"
Auto spoko, ale stolik w garazu mega kozak:)!
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Tak. A co?
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
Tu nie do końca pomoge. Gdzies czytałem, że jest coś takiego jak WiDi/Miracast-bardzo świeże rozwiązanie, można duplikować obraz z tabletu na projektor lub tv. Czy to dziala też z duplikacja na tablet, nie wiem. Napewno oba urządzenia musza mieć Wireless Direct i nadajnik z win 8.1 lub androidem 4.4.2. Pogooglaj, moze dowiesz sie coś wiecej czy komuś udało się to spiąć na tabletach.
-
Spoty wrocławskie
Siema. Z kimś tutaj kiedyś rozmawiałem o naprawie złamanego zawiasu w schowku i była dyskusja, że na Krakowskiej spawaja plastiki. Powiem tak, temat kosztuje 40pln, także jak komus strzeli zawias to zamiast bujać się z naprawianiem samemu można to pospawać i drogo nie jest.
-
Monitory zagłówkowe + odtwarzacz dvd.
Tablet rzeczywiście jest lepszy. Wiecej opcji masz, net do poduchy, pograc można, a w trasie bajka dla dziecka. Cenowo też można coś dobrać i będziecie używać na codzień. A dvd samochodowe wykorzystasz raz na miesiac/kilka miesięcy w dłuższej trasie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A mnie jakos GTA V nie porwało. Fakt zrobiłem całą, ale nie wracałem do niej z taką chęcią jak kiedyś do Skyrima.
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
U mnie auto pije około litra Motula od wymiany do wymiany-co 15k. Fakt, że turbo mogło trochę wciągać bo zaczęło je odcinać. 300km temu zrobiona regeneracja ze szkiełkowaniem, zobaczymy czy dalej będzie coś brał. Ciekawe są wpisy w książce serwisowej za pierwszego właściciela - raz na rok był dokupowany 1 do 2 litrów oleju w ASO. Pierwsza dolewka po 8k przebiegu, więc ten typ chyba tak ma, że lubi trochę wypić.
-
Spoty wrocławskie
Wielkie dzieki:) ale nigdy tego nie robilem, jest ryzyko ze wyspawam tam mega dziure. Wole oddac to komus kto to robi, lub kupic uzywke schowek i sam go wymienie... ale dzieki za propozycje!
-
Spoty wrocławskie
Siema, Chłopaki gdzie dobrze spawają plastiki? Pękł mi zawias od schowka, a nówka ponoć 700(ASO), na alledrogo mało tego więc muszę coś wyrzeźbić. No chyba, że ktoś ma info o używce schowku do b7 w dobrym stanie?
-
Spoty wrocławskie
Korek mam szary z napisem, że należy uzywac tylko płynu mineralnego. Na zbiorniczku jest napisane konkretnie, że ma być G 002 000. Ale z tego co wyczytałem to nawet w ASO juz nie ma tego płynu, teraz leją G 004 000 M2 (syntetyk).
-
Spoty wrocławskie
Znalazłem co to był za płyn.. Kur.. zielony SWAG i tak teraz czytam, ze to syntetyk. A do a4 powinien iść tylko mineralny. Jak sam nie dopilnujesz to zawsze jakaś lipa. Wiecie czy wystarczy teraz zmienic na mineralny i będzie git, czy jakieś większe konsekwencje tego jeżdzenia na syntetyku mogą być?
-
Spoty wrocławskie
dobry! Panowie, zmieniłem rozrząd (a przy okazji trzeba było zlać i wymienić płyn wspomagania), zrobiłem 1,5k km i zaczęła coś mi wyć jak ruszam + pompa wyje w skrajnych położeniach. Możliwe, że olej jakaś lipa? Cholera nie pamiętam co tam majster mechanik wlał... na bank jakiś zielony płyn, producent coś na "s". Niestety Febi to nie był.
-
Spoty wrocławskie
jak w starym ciagniku, rece polamie jak odbija
-
Spoty wrocławskie
U mnie na 17" 8j et30 i 1BE było tak http://s9.postimg.org/wbant4z57/DSC02255.jpg No właśnie na 1BE to wygląda dobrze, a ja mam standard. Nie zmienię na nic niższego bo do garażu nie wjadę, a 17tka kusi...
-
Spoty wrocławskie
Siemanko! Zakładał ktoś z Was 17' calowe felgi do standardowego zawieszenia? Będzie mega koza czy jakoś to będzie wyglądało:)?