Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

martin_rs4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez martin_rs4

  1. a gwint nowy??? może koła źle wyważone...
  2. 8 jak jedzie nasz polski polonez to wydaje z siebie charakterystyczny dla siebie dzwiek,w szegulnosci jak dodaje gazu....to samo sie dzieje (nie zawsze, ale...) po wycieciu kata i wstawieniu rurki przelotowej....wydobywa sie metaliczny podźwięk tzw, "efekt poloneza" (...kurva jak se o tym pomyśle ... ) dlatego ja wstawiłem rurke przelotową w obudownie podobnej do kata ze zwęźeniem w srodku, ktore zapobiega temu metalicznemu podzwiekowi
  3. zgadzam sie w zupełności
  4. czekaj, czekaj...jak to gaz rozjedzie benzynę??? masz na mysli ze leje i to i to na raz?
  5. no tyle dobrze... u mnie to mógłbys dać jedynie głosniej radio, albo otworzyć szyby i zacząc głosno kichac lub krzyczeć żeby zagłuszyć ten dźwięk albo najlepiej nie przekraczć 2000 obr.
  6. jak by sie dławiła na gazie to kwestia regulacji / kalibracji, ale skoro na PB też sie dusi to może być sonda, przepływka, zapchany kat... ostawiałbym sondę
  7. hehe wyobraź sobie... masz za***iście chodzący silnik, fajnie zrobiony wydech, ruszasz na swiatłach, dajesz gazu, a tu..... kurvaaaa polonez ...ale siara
  8. ja wyciąłem katy i stawiłem rurki przelotowe i była tragedia!!! dosłownie między 2000-3000 obr. polonez był jak ja yebie:grin: później kupiłem przelot w kszatłcie kata ze zwężeniem wewnętrzym i jest spokój
  9. p.s. najlepiej taki tłumik ze zwężeniem wewnętrzym!!!zapobiegnie to "efektowi poloneza", co uwierz jest bardzo wkurviające .
  10. możesz kupić tłumik przelotowy w kształcie kata, tak ja ja to zrobiłem na allegro takie znadziesz za rozsądną cene! nie przyczepią sie!
  11. , sprawdz sondy lambda.
  12. hehe ...masakra jakas. zadzwon do tej firmy co Ci podałem adres, lub zobacz tam na stronie powinno byc tez zestawienie cenowe do danego silnika
  13. wykręc silniczek krokwy, moze byc benzyna ekstrakcyjna lub rozpuszczalnik ekstrakcyjny poprostu moczysz wysuszasz i gotowe. jeszcze wacikem otwory przeczyscić i będzie git malina
  14. u mnie byla taka dziwna sprawa ze jak założyłem nową podporę to przez pierwsze klikanascie km tak piszczało łożysko że aż sie jechać nie dało..trochę sie podsmarowało troche posikało i jest ok a guma była dość miękka, że kolega to sie dziwił, bo podobno powinny byc twardsze, ale tak jak mówie do tej pory NO PROBLEM...160PLN w sumie nie duzo, pare godzinek pracy i po bólu, ale jak dalej by trzęsło to już wyższa szkoła jazdy
  15. nie no co Ty, co pali duzo wiecej 1L moze, praktycznie nieodczuwalna roznica, konstrukcyjnie auta podone, wiec co w nim takiego strasznego, czesci - te same ceny, do naprawy dojscie praktycznie wszedzie w miare latwe, dzieki kolegom z forum mozna samemu naprawiac:wink: no a mocy jednak wiecej ...a opinia ze jest bardziej stabilnieszym silnikiem niz 2,4 to opinia zapozyczona o tych ktorzy, cos wiecej pewnie na ten temat wiedza niz ja .... za uraze wielkie PRZPERASZAM jak by co by nie bylo Vka to Vka
  16. hehe dokładnie...ale...mimo wszystko 2,95 to nie 6,20
  17. ale podobno przed EURO 2012 maja obniżyć ceny bo inaczej strajki będą
  18. o rany a ja myslałem że tu to juz przesadzają z tymi cenami
  19. :shock3::shock3: gdzie tak ....tu 5,90 za PB98 ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- a za L / gazu 2,72
  20. a jaką lejesz PB98?
  21. ale powiem prawdę że jak bym dalej w Niemczech mieszkał to bym gazu nie zakładał, bo dopiero jak do Polski wrócilem to założyłem gaz
  22. gazzzzzzzzzzzzzz.....kolego nie zastanawiaj sie dłużej, nie mysl już, nie miej wątpliwosci nie słuchaj innych że silnik benzynowy to nie na gaz...nieee o ja yebie
  23. no niestety tego nigdy nie wiesz, ale....jak w miare dużo jeździsz to sie na prawde oplaca . ja robie dziennie ok. 40km. tak wieć u mnie jak na zbawienie ten gaz. tankuje za 100pln i przejeżdżam ok. 300km...większosć po miescie
  24. troche pojeździsz i będziesz mówił że mogło być troche więcej kucy poza tym fajna 4wórka:thumbup1:
  25. oj nie przesadzaj ja bedzie za 3300 to też sie skuś...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.