Treść opublikowana przez martin_rs4
-
Wybite tuleje belki tylnej pomocy
a gwint nowy??? może koła źle wyważone...
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
8 jak jedzie nasz polski polonez to wydaje z siebie charakterystyczny dla siebie dzwiek,w szegulnosci jak dodaje gazu....to samo sie dzieje (nie zawsze, ale...) po wycieciu kata i wstawieniu rurki przelotowej....wydobywa sie metaliczny podźwięk tzw, "efekt poloneza" (...kurva jak se o tym pomyśle ... ) dlatego ja wstawiłem rurke przelotową w obudownie podobnej do kata ze zwęźeniem w srodku, ktore zapobiega temu metalicznemu podzwiekowi
-
[B6 ALT] NAJLEPSZY ASO W ŁÓDZKIM
zgadzam sie w zupełności
-
Szarpanie
czekaj, czekaj...jak to gaz rozjedzie benzynę??? masz na mysli ze leje i to i to na raz?
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
no tyle dobrze... u mnie to mógłbys dać jedynie głosniej radio, albo otworzyć szyby i zacząc głosno kichac lub krzyczeć żeby zagłuszyć ten dźwięk albo najlepiej nie przekraczć 2000 obr.
-
Szarpanie
jak by sie dławiła na gazie to kwestia regulacji / kalibracji, ale skoro na PB też sie dusi to może być sonda, przepływka, zapchany kat... ostawiałbym sondę
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
hehe wyobraź sobie... masz za***iście chodzący silnik, fajnie zrobiony wydech, ruszasz na swiatłach, dajesz gazu, a tu..... kurvaaaa polonez ...ale siara
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
ja wyciąłem katy i stawiłem rurki przelotowe i była tragedia!!! dosłownie między 2000-3000 obr. polonez był jak ja yebie:grin: później kupiłem przelot w kszatłcie kata ze zwężeniem wewnętrzym i jest spokój
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
p.s. najlepiej taki tłumik ze zwężeniem wewnętrzym!!!zapobiegnie to "efektowi poloneza", co uwierz jest bardzo wkurviające .
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
możesz kupić tłumik przelotowy w kształcie kata, tak ja ja to zrobiłem na allegro takie znadziesz za rozsądną cene! nie przyczepią sie!
-
Szarpanie
, sprawdz sondy lambda.
-
Ile pali Wam gazu?
hehe ...masakra jakas. zadzwon do tej firmy co Ci podałem adres, lub zobacz tam na stronie powinno byc tez zestawienie cenowe do danego silnika
-
Falujące obroty, wibracje silnika po rozgrzaniu na wolnych obrotach
wykręc silniczek krokwy, moze byc benzyna ekstrakcyjna lub rozpuszczalnik ekstrakcyjny poprostu moczysz wysuszasz i gotowe. jeszcze wacikem otwory przeczyscić i będzie git malina
-
Wibracje, stuki w tylnym napędzie
u mnie byla taka dziwna sprawa ze jak założyłem nową podporę to przez pierwsze klikanascie km tak piszczało łożysko że aż sie jechać nie dało..trochę sie podsmarowało troche posikało i jest ok a guma była dość miękka, że kolega to sie dziwił, bo podobno powinny byc twardsze, ale tak jak mówie do tej pory NO PROBLEM...160PLN w sumie nie duzo, pare godzinek pracy i po bólu, ale jak dalej by trzęsło to już wyższa szkoła jazdy
-
Swap silnika
nie no co Ty, co pali duzo wiecej 1L moze, praktycznie nieodczuwalna roznica, konstrukcyjnie auta podone, wiec co w nim takiego strasznego, czesci - te same ceny, do naprawy dojscie praktycznie wszedzie w miare latwe, dzieki kolegom z forum mozna samemu naprawiac:wink: no a mocy jednak wiecej ...a opinia ze jest bardziej stabilnieszym silnikiem niz 2,4 to opinia zapozyczona o tych ktorzy, cos wiecej pewnie na ten temat wiedza niz ja .... za uraze wielkie PRZPERASZAM jak by co by nie bylo Vka to Vka
-
Ile pali Wam gazu?
hehe dokładnie...ale...mimo wszystko 2,95 to nie 6,20
-
Ile pali Wam gazu?
ale podobno przed EURO 2012 maja obniżyć ceny bo inaczej strajki będą
-
Ile pali Wam gazu?
o rany a ja myslałem że tu to juz przesadzają z tymi cenami
-
Ile pali Wam gazu?
:shock3::shock3: gdzie tak ....tu 5,90 za PB98 ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- a za L / gazu 2,72
-
Ile pali Wam gazu?
a jaką lejesz PB98?
-
Ile pali Wam gazu?
ale powiem prawdę że jak bym dalej w Niemczech mieszkał to bym gazu nie zakładał, bo dopiero jak do Polski wrócilem to założyłem gaz
-
Ile pali Wam gazu?
gazzzzzzzzzzzzzz.....kolego nie zastanawiaj sie dłużej, nie mysl już, nie miej wątpliwosci nie słuchaj innych że silnik benzynowy to nie na gaz...nieee o ja yebie
-
Ile pali Wam gazu?
no niestety tego nigdy nie wiesz, ale....jak w miare dużo jeździsz to sie na prawde oplaca . ja robie dziennie ok. 40km. tak wieć u mnie jak na zbawienie ten gaz. tankuje za 100pln i przejeżdżam ok. 300km...większosć po miescie
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
troche pojeździsz i będziesz mówił że mogło być troche więcej kucy poza tym fajna 4wórka:thumbup1:
-
Ile pali Wam gazu?
oj nie przesadzaj ja bedzie za 3300 to też sie skuś...