Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wcale bym sie jej niebal :gwizdanie: no przejebane hehe tak właśnie sie zastanawiałem jakby tak samą gdzieś potkać zawał murowany Dobra akcja! Kędzior nie było Xboxów! wszystko sprzedane!
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No wiadomo, że z umiarem jak zawsze. :decayed: Oko sprzedaj mu bo Kędzior ma jedno z postanowień noworocznych - dłuższe i częstrze L4 i nie będzie mu się nudzić... :naughty:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie: czyli wlew kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos dokładnie, na pewno zaleje robala :gwizdanie: jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie: czyli wlew kup no mi co dobrego na tych zakupach jakiego xboxa czy cos dokładnie, na pewno zaleje robala mi dzisiaj niepasuje :gwizdanie: Ty jesteś przecież na L4... :decayed:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak kowboj w samo poludnie :decayed: Jakieś sniadanko opier... i zdupczam na zakupy a później na urodziny do kumpla... :gwizdanie:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kędzior rzeczywiście z Ciebie ranny ptaszek... :polew: :polew:
  6. akjam odpowiedział(a) na HeresR32 temat w Audi A4 B6/B7
    Właśnie o tych wspominałem wyżej. W tym wątku już jest mowa o nich... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=69568.msg2133222#msg2133222
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=56859.0;highlight=dioda I jest jeszcze kilka podobnych tematów.
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Głupie żarty. :decayed:
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja to w pracy kolego siedzę i alko nie miałem od Sylwka...
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. NIkt nie powiedział, że będzie tak w 100%, że za przyciemnione szyby nie będzie wypłacone odszkodowanie... Jednak były już takie przypadki. Nie życzę Tobie ani nikomu kto ma przyciemnione przednie szyby takiej sytuacji.
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co to korva jest KIA :?: :polew: :polew: nie wiadomo czy ktoś przerabia ałdi na kie czy odwrotnie Ja pierrrdole!!! :wallbash: BTW Wszyscy chcą mieć
  13. Nie wiem co tutaj jest takiego śmiesznego wg Ciebie? Koledzy wyżej piszą prawdę. :gwizdanie:
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Witamy na forum
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co jest lewusy?! Wróciłem właśnie z piłeczki i qrrwa wyebany jestem jak dziwka! Tyś Miszka dziś w robocie był?
  21. ORI ktoś ostatnio do B8 brał taki przełącznik. Cena byłą nieco niższa bo za 54pln...
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Toście pogadaly... :decayed: :polew: :gwizdanie:
  24. akjam odpowiedział(a) na HeresR32 temat w Audi A4 B6/B7
    Był gdzieś zestaw na alledrogo do DRLów (B7 bez błędu) ale koszt ok. 220 plnów z tego co pamiętam. CHyba Rdzewek ma coś takiego u siebie...
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :kox: Dobrze, że zmieścili się między jeden i drugi samochód bo byłaby miazga! ze 2 metry to chyba bedzie mial Końcówka najlepsza! :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.