Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed: ozesz ty h*ju :polew: :polew: To my qrrwa pogadali! :polew: :polew:
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew: shichimenchou sudoku :decayed:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sajo nara seppuku :decayed: sajgonki :polew: :polew: :polew: :polew: sushi :polew: :polew:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sajo nara seppuku :decayed:
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nara
  6. no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie: Jak będzie wszystko na autku, w środku itp. to dam znać. SIBI ? :polew: :polew: Jak coś się pojawi wyślę Ci PW i eskę.
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    narazie Cupiał wypoczywa w ciepłych krajach :gwizdanie: On może wypoczywa ale łape na wszystki i tak trzyma...
  8. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    co do Moskala... tak, da mu szanse jeżeli nie odkupią Fornalika :gwizdanie: :disgust: No właśnie bo nazwisko Fornalik się przewinęło... :gwizdanie:
  9. no się Akjam coś dawno nic nie chwalisz :gwizdanie: Jak będzie wszystko na autku, w środku itp. to dam znać.
  10. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pojebani ludzie! :wallbash: kupia sobie domki i mysla ze sa bogaczami i na wszystko sobie moga pozwolic :gwizdanie: znam kilku takich "bogaczy paniczow" to co, przyjmujemy zlecenie na tego psa ? :naughty: Może by trzeba było jakieś samoloty tam wysłać żeby pohałasowały przez pół dnia... :gwizdanie: i zrzuciły paliwo :naughty: Ale tak na serio to przeebane z takimi ludźmi! :wallbash:
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pojebani ludzie! :wallbash: kupia sobie domki i mysla ze sa bogaczami i na wszystko sobie moga pozwolic :gwizdanie: znam kilku takich "bogaczy paniczow" to co, przyjmujemy zlecenie na tego psa ? :naughty: Może by trzeba było jakieś samoloty tam wysłać żeby pohałasowały przez pół dnia... :gwizdanie:
  12. Przyjedź seves następnym razem na spociszona to oblookam na żywca.
  13. jeszcze jedno takie hasło i zadzwonia do Twojej Baby żeś nie był na grubie :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 22:23_________________________________________________ webasto leży kompletne w garazu, łacznie ze sterwonikami, pilotem, pompą paliwa, wiązką, tyle że nie mam czasu się tym zająć... :decayed: To mi je sprzedaj. :naughty: Kiera cud!
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pojebani ludzie! :wallbash:
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co tu taka cisza?
  16. Witamy na forum Zapraszamy na spoty... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=85081.0
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :naughty: KROLU PILNIE POSZUKIWANY!!!!!!!!!!!!!!
  18. a będzie jeszcze gorszy jak dostaniesz kropka za sianie zamętu a ty dostaniesz dwukropek za niepotrzebny zamęt Kolego ogarnij się i napisz jaki miałeś problem. Pewnie sam byś oczekiwał konkretnej odpowiedzi na pytanie jakbyś poruszył temat na forum.
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty: a zebys wiedzial ze tak bedzie, gdzies to wczoraj chlal Ja? Nigdzie. To znaczy dwa piffka... :gwizdanie: szlaban na 2tyg Masz?
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty: a zebys wiedzial ze tak bedzie, gdzies to wczoraj chlal Ja? Nigdzie. To znaczy dwa piffka... :gwizdanie:
  21. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyspany ? niebardzo Nie dospał do 13ej to cały dzień będzie marudził! :naughty:
  22. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Sie zasiedziałem sie u kumpla... :kox:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 00:45_________________________________________________ :gwizdanie:
  23. No i wszystko jasne. Jak zwykle zaskakuje w rozwiązaniach.
  24. Poszukaj jeszcze raz, można ustawić co ma wyświetlać, ja u siebie zmieniałem i prawie cały 2 wyłączyłem, zostawiłem tylko średnie spalanie Chyba da się to ustawić w MENU zegarów. w jaki sposób Ja przełączam z jednego kompa na drugi za pomocą przycisku Reset pod manetką - chyba, że mówimy o dwóch różnych sprawach Zgadza się. Przełaczamy pomiędzy dwoma komputerami przyciskiem o którym mówisz. Ale jeżeli wejdziemy w MENU zegarów (o czym wspominałem wyżej) możemy ustawić co ma być wyświetlane na zegarach pod komputerem 1 jak i numerem 2. Wchodząc w MENU (przycisk RESET na manetce) wybierasz opcje SET: później wybierasz komputer (1 albo 2): i zaznaczas/odznaczasz to co chcesz. Jeśli odznaczysz wszystko np. na komputerze nr 2 (jak zrobiłem poniżej) to nie będzie się po prostu wyświetlał. Miłego ustawiania.
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A ja nie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.