Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dirty8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dirty8

  1. Podłączam sie do tematu bo i ja mam zagadkę z kierunkami , tyle, ze u mnie problem dotyczy dwóch kierunków , nie działaja wogóle. Po ponownym odpaleniu silnika wszystko wraca do normy. Czy i ja mam szukać przyczyny w tym przekazniku w awaryjnych???? :roll:
  2. Cor72z , polecam chlopakow ze Świnoujścia.Daleko nie masz:) jaki material kupisz takim ci obszyja ,ceny oczywiscie wiele nizsze od tego co proponuja profesjonalne firmy , jesli chcesz luknij sobie na auto hary - ego z miedzyzdrojow , jego wnetrze to robota chlopakow , widzialem tez inne ich projekty , dlatego polecam jak cos daj znac na PW.
  3. Mialem takie opony w Opelku , wygladaja super ale tylko tyle ... jazda przypomina turlanie sie na oponach o wysokosci 65 tymczasem to sa 45 o deszczowej pogodzie to juz nawet nie wspominam .....wiec nie ma co oszczedzac na naszym bezpieczenstwie i kombinowoac w kwestii opon i hamulcow
  4. dirty8 odpowiedział(a) na WojtekA48E temat w Audi A4/S4 B6
    Tak tak wpadaj na spocik !!! koniecznie! Autko wypasik, jeszcze jakby świeciła jak ta audiczka z tyłu to byłoby miodzio :razz:
  5. dirty8 odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Obłocone wyglada bojowo, mi sie podoba tak samo jak i wypucowana :mrgreen: Sline auto masz .... :shock: mistrzostwo swiata,tylko pozazdroscic. Taki silnik to dzielo sztuki.Dobrze ze w niedziele bede miał okazje sie mu blizej przyjzec Pozdrawiam
  6. Autko pierwsza klasa , kolorek jak u mnie :mrgreen: ,delikatne zmiany,pare skromnych detali i bedzie pelen wypasik . Rowniez zapraszam na spocik (inf. znajdziesz w "Zlociki i Spociki")
  7. Pet3r kiedy widziales taki zestawik ???? za takie pieniadze ? i do Q :shock: Jesli dalbys mi jakies namiary zdecydowal bym sie z miejsca !!
  8. Nie polecam zadnych paliw z Polskich stacji z deklarowana iloscia oktanow 95 !!! Osobiscie moja audiczka smiga na vervie z orlenu ( 98 niby oktanow) czasem na V-Power (Shell) ale poprostu nie wierze w to ze tak jest jak pisza !!Co do paliwka 95 to uwarzam to sa jakies zlewki !! Wielokrotnie to sprawdzalem porownujac do paliw z Niemieckich stacji , roznica jest kolosalna :shock:
  9. Felgi wypas pełen , rzeczywiście troszeczke za mocno sterczy ! Bierznik nic tu raczej nie pomoze , musisz pomyslec teraz nad jakimis sprezynkami nizszymi.A ogolem to prezecja wysoko w gore :mrgreen:
  10. Ja rowniez bym jej nie obnizal, wyglada bardzo dobrze i nie ma takiej potrzeby chyba ze masz jakies konkretne plany co do pokonywania zakretow z ekstremalnymi predkościami :twisted: Ja mam 18-stki przy kapciach 45 z seryjnym zawiasem i wizulalnie jest OK :mrgreen:
  11. dirty8 odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    I ja popieram temacik A4 assistance , dane juz wyslalem , tylko komu ja pomoge na tym wygnajewie ??? :roll: eheh
  12. dirty8 odpowiedział(a) na pawcio temat w Audi A4 B5
    To co Panowie , dacie jeszcze jakieś namiary na amorki ??? obdzwonilem juz dwie firmy i nie mogą mi pomóc
  13. dirty8 odpowiedział(a) na pawcio temat w Audi A4 B5
    Jak to jest ??? Przy seryjnych amorkach z przodu mozna zamontować z tyłu np te bilsteiny??? pewnie takie mają juz zupełnie inna charakterystyke pracy.Dzis wyszlo na przegladzie ze tyl mam do zmiany wiec mam podobny problem , dzwonilem tam www.hpautosport.pl ale Bilstein podobno nie produkuje amorkow do mojego modelu :???: z kolei Kayaba do wydatek 450 zl za szt. wiec NARA :mad: Podeślijcie jeszcze jakas stronke Pozdrawiam
  14. Felgi wybrałeś naprawdę extra , zawsze sie wpatrywałem w te rajdowe oz-etki, jeszcze ten kolor!!! wypas pełen !! Ja mam 18-stki i powiem ci ze myślałem, ze będzie o wiele gorzej. W połączeniu z seryjnym zawiasem nie ma tragedii. W Świnoujściu drogi liche , krawęzniki za wysokie no i niestety ale trzeba na kazdym kroku o tym pamiętać ze ma sie takie kółka. W kazdym bądz razie polecam 18 !!! Pozdrawiam
  15. Witam ponownie wszystkich zainteresowanych , oto świeżutkie fotki mojej wypocowanej audiczki , mam nadzieje ze wam sie spodoba , pozdrawiam !! i do usłyszenia edit by: zdeniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.