Treść opublikowana przez dirty8
-
[B5 AFN] Amortyzatory
No u mnie juz problem rozwiązany , obdzwoniłem w poszukiwaniach amorów dużo roznych firm a w koncu kupilem u siebie w mieście , Sachs polecam jak najbardziej wlasnie takie kupilem za 420 zl sztuke, drogo ale z roznymi cenami sie spotykałem dochodzacymi nawet do 8 stów za szt,ale cóż ...
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
i jedno i drugie...
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
Serdeczne dzieki za zaproszenie , ja rowniez zapraszam klubowiczow na wyspe , wynajmyjemy z mamuśka pokoje 500m od morza , dla klubowiczów oczywiscie super znizki:) Acha nie zapomnijcie laptopa
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
Panowie co jest grane ??? Magik stwierdził ze przez noc nic madrego nie wyczytał i nie pomoze mi bo nie wie jak !!! Próbując jeszcze sie chyba desperacko ratować , kazał otworzyc maske po czym stwierdził ze ciśnienie turbo mozna zmierzyc tylko czysto mechanicznie przy pomocy nanometru. Jednak ja pewny swego podjechałem ulice dalej do elektromechanika i tu znow zonk !!! Na słowo "logi" zareagował tak... a co do turbawki stwierdził ze tez sie nie da !!! Jaja jakies normalnie :twisted: :redface: :confused: :eek:
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
Chłopaki twierdzą ze spalanie zmalało
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
ja tez juz zdecydowany ale na allegro
-
Co warto sprawdzic przez łącze ???
Witam , w tej chwili wracam od magika, bylem tam w celu sprawdzenia ewentualnych błędów i skasowania 2 inspekcji . Przy okazji chcialem odrazu sprawdzic cisnienie turbawki i zrobić logi, jednak magik okazal sie tylko krzykaczem ( odrazu krzyczal stówkę za usługę) a co do pomiarów stwierdził ze potrzebuje sie przygotowac i bedzie mogl mi pomoc dopiero jutro rano W takim razie chcę dobrze spożytkować wydaną stówkę i zajać magikowi troche wiecej niż 5 min . Podpowiedzcie o co go moge jeszcze pomeczyc o co pytac i co sprawdzic \DZIEKI
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
xeo, moze sie zdecydujesz?? bylo by nas juz 3 , moze jakis rabacik dostaniemy
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
No właśnie o tym tez nalezy pamietac i sie z tym liczyc , no ale na szczescie nie jestem pierwszy ktory pakuje tego bubla do autka a jeszcze nie slyszalem zeby sie komuś posypał silnik przez to , ja zaryzykuje , Nie no Szewczenko7, przez ciebie znow sie waham !! :biggrin:
-
chip/box z ebay'a - Co myslicie o tym?
Tutaj masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=6032 Hugo zapomniał chyba dodać ze oczywiście że warto dołożyć do fachowej roboty ale ... no właśnie, ale jak ma sie na to fundusze!Zbieram na program juz pare miesięcy i zawsze cos , nie zapowiada sie ze dozbieram i wlasnie od 2 dni mam dylemat , kupić czy nie chipsa z allegro.Poczytaj sobie ten temacik, ja na 99 % jestem przekonany na TAK ! Mysle ze warto zwrucić uwagę na to w jakim stanie mamy silniczek , do tego schamować autko przed i po "zabiegu" i może byc naprawde bajka tak jak sam zauwazyles 10X taniej!
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
inwidualny program tak , box nie !! z takimi opiniami sie spotkałem
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
wustyle, jaki masz przebieg?? tez jestem na granicy zdecydowania sie na tego chipsa z allegro ale po tych wszystkich dyskusjach na NIE !! sam nie wiem , z drugiej strony ta cena.Tak czy siak czekam na odp od skubidubi, , moze ma jeszcze jakies uwagi co do jego działania. Nawet nie pytam czy warto bo z gory wiadomo ze zdania beda cholernie podzielone zreszta temat był wałkowany 100 razy
-
[B5 AEB] program dla 1.8T po hamowni
skubidubi, Jaki masz przebieg w autku???
-
[ALL] Jaka farbą w spray-u najlepiej pomalowac felgi?Domowy sposób
Właśnie , nic nie ruszaj masz zajebistyczne felgi :twisted:
-
[B5 2.8 V6] moje 2.8 V6
No fajna furka , światełka z przodu do zmiany tak jak w moim , silniczek naprawde miodzio , pare dellikatnych zmian i bedzie juz full wypas , dawaj jeszcze jakies fotki środka no i mam nadzieje ze obejrze twoje cudo na zywo
-
pękła przednia szyba
Ja płacilem pol roku temu 400 zl za nowa szybke , juz z robocizna , do tego 2 lata gwarancji. Pozdrawiam
-
Dzisiaj świętujemy I urodziny naszego klubu
Gratulacje Hugo Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Osłona silnika jest , również myślę o jakiś lajtowych progach w zestawieniu z polakierowanymi dokładkami zderzaków.
-
jaka temperature powinien miec silnik 1.8T Quattro AEB ????
No to tem za niska! 12 L czyli w normie,chyba ze chodzi o jazde poza miastem
-
jaka temperature powinien miec silnik 1.8T Quattro AEB ????
A jaka masz tem. podczas jazdy??? no i jakie spalanie?? Powinien mieć, no normalnie 90 st c, ekonomiczny nie jest :twisted:
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Lampki jak lampi , świeta prawda ale co do laczkow to przeczytaj post od poczatku , tam masz zdjecia autka w letnich kapciach. O szybkach rowniez pomysle , mialem juz nawet probki na szybach.A wy co sadzicie ??? Przyciemnic je na czarno czy lustrzanka bedzie lepiej pasowac do sreberka ???
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
Witam Dorzucam kilka zdjatek mojego CCCC po delikatnych zmianach ,m.in lusterka i klameczki w kolorze nadwozia , boczny kierunek bialy , do tego po paru niemilych incydentach polakierowany i wypolerowany . ....i co dalej ??? czekam na wasze uwagi Pozdrawiam
-
[A4 B6 1.9 Tdi ] Komputer nie wyświetla inormacji
Vag cała prawde ci powie Tak przy okazji witam kolege z wyspy bo nie mialem jeszcze okazji sie przywitac
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zdeniu, myśle, że warto by było dopisać do tematu ..pomorskie i zachodniopomorskie jest szansa na to a zeby sie spotkać w wiekszym gronie klubowiczów .Z tego co podpatrzyłem to na forum doszło troszeczke osób z tych rejonów. Pozdrawiam i bacznie obserwuje temacik i mam nadzieje ze cuś sie uda zrealizowac
-
[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
Naprawde super sztuka , troszeczke razi ta lotka z tyłu ale to takie moje skojarzenie poniewaz moje CCCC (rowniez pierwsze ) rozni sie wlasnie tylko tym od twojego. Za 2 dni odbieram autko od lakiernika , wrzuce fotki i zobaczymy jak to sie prezętuje z delikatnymi zmianami (sam nie moge sie doczekac ) m.in klamki i lusterka pod kolor i biale kierunki boczne ... achaa a co myślicie o polakierowaniu tylnych swiatel ??? (mam tekie same jak twoje - z przed liftow Pozdrawiam