Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dirty8

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dirty8

  1. Ameryka !!!Napewno odczuwalny przyrost mocy :diabel2: Co to za chip?? Nie znam sie zbytnio ale w dieselkach mocne sa bebechy, wiec nie ma co sie martwic. Do ponad 3000 obrotow wartosc mometu sie praktycznie nie zmienia to chyba dobrze ale ocene zostawiam specą Ps . Jakie koszta za hamowanie Q ???
  2. Pogadaj z chłopaczkiem z Horse Power Tuning (na Gdanskiej kolo Shella) Mi oferował chip-a za 900 zl , jak zaczełem sie interesowac , pytać, szukac to w koncu okazalo sie ze to bylby prawdopodobnie box a nie zaden program. Zreszta wszystko mialo sie odbyc bez pomiarow na hamowni wiec odpuścilem sobie szybciutko . Zawsze mozesz sobie podjechac i zagadać , nie zaszkodzi , pozdro :564:
  3. Nie no co do " tunerów" to nie ma w okolicy czego szukać , osobiście zastanawiałem sie nad Berlinem . W Szczecinie na hamowni bylem z naszym klubowym kolegą ( DaQula ) Omegą i placiliśmy 80 zl , nie pamietam jaka to ulica ale gdzieś o okolicach WORD-u Ja niestety musze grzac do Bydgoszczy Pozdro :564:
  4. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e67fd3501e2ec26.html
  5. Tylko i wyłacznie bezbarwny , dwuskladnikowy poxipol czy cos w tym stylu bylebys nie kleił takim klejem plynnym .Mozna sobie spiepszyc cala robote .... zgadnijcie skad wiem :zly: Ale ramki wygladaja super
  6. Ja tak mam i okazuje sie ze problem tkwi w stacyjce , zreszta doszlismy do tego w innym temacie . Mam na tyle dobrze ze wystarczy delikatnie przekrecic kluczyk w stacyjce w dól i wszystko wraca do normy tzn wracaja swiatla mijania , klakson , kierunkowskazy nadmuch ... Mozliwe ze i u ciebie to pomoze jesli nie to do elektryka niestety musisz udezyc . Pozdrawiam
  7. U mnie w mieście zaczyna sie od 12 litrów , w trasie jezeli nie przekraczam 130 km /h 8,2 litra Lubi benzynkę
  8. własnie
  9. A co we Wrocławiu???
  10. Wracajac do tematu (gdzie chipowac benzyne ? ) jestem ciekawy czy nie lepszym rozwiazaniem jak dla mnie,gdzie mam do Berlina ok 150 km ze Szczecina bedzie wlasnie zawirusowanie auta w Niemcach Strasznie sie nagrałem na Vtg ale odleglosc jest dosc odstraszajaca , wiem ze sa jedni z lepszych w Polsce ale specą z rajchu tez nie mozna raczej nic zarzucic (tak ogolnie) . No tak ale teraz ceny ...... hmm Ja wiem o 1400zl w Polsce wiec dosc atrakcyjna cena .Tam sobie zycza srednio 600-700 Euro . Znalazlem jednak cos troszke tanszego , co myslicie ... http://www.chiptilschner.de/ pewniakiem ktos zna lepiej tez niemiecki a moze ktos zna ta firme , prosze o jakas podpowiedz
  11. To fakt , moze byc , tak szczerze to przelalem troszeczke przy ostatniej zmianie.Po przejechaniu 8 tys km musialem dolac nieco ponad pol litra Co do bov-a to zamontowalem bez programu i auto jezdzi jak jezdzilo , jak by mu cos nie pasilo to chyba by " powiedzial"
  12. Wiec jak panowie??jakie wnioski wyciagnac z tej lektury?? Wkladac te kolka z tylu szersze czy raczej nie bedzie to dobry pomysl??? :?:
  13. Jakie koszta ??? Mam juz pare namiarów konkretnych , jutro podzwonie , popytam. Hugo cos wspominal o 5 stowach za regeneracje i o tysiaczku za nowke sztuke . Takie ceny ok ale cos mi sie nie wydaje ! Jak wiecie cos o takich firmach to dajcie znac
  14. Zaworek zamontowany , poszlo gladziutko , fajna sprawa , ciekawy efekt .Martwi mnie jednak fakt ,ze węzyk doprowadzajacy powietrze do zaworku pokryty byl od wewnacz olejem ..... hmmm chyba nie najlepiej co??? co o tym myslicie ??? czyzby turbawka sie konczyla??? przebieg 133 tys
  15. No zobaczymy , czekam na opinię reszty ekipy . Jak by przeszlo to juz niebawem wrzucam fotki moich nowych felasiek
  16. Witam Chcialem zapytac czy w doborze opon w aucie z napedem na 4 kola istotna jest szerokość opony ??? Mam mozliwosc zmienic moje 18-stki na naprawde ciekawe felgi nr mniejsze , tyle ze sa na nich opony , przod 225 a tyl 245 , z gory dzieki za podpowiedz c' ya
  17. Na poniedzialek zamowilem blow off-a , producent doradzil ten typ 2 , podobno najlepszy ....i najdrozszy:) Chyba sie wstrzymam z montazem i postaram sie najpierw wgrac program w vtg , czy nie ma roznicy w jakiej kolejnosci to zrobie??? Prosze o rade i pozdrawiam c'ya
  18. Na ta chwile na allegro znalazlo tylko dwie "dmuchawki" tej firmy , a na ich stronie nie moge wejsc na ich namiary , jesli dysponujecie nr telefonu do nich to bardzo bym prosil. http://moto.allegro.pl/item139847329_blow_off_properfekt_typii_polish_silver_bov_turbo.html http://moto.allegro.pl/item141999042_dv_blow_off_properfekt_do_sam_turbo.html Nie wiem czy te sa odpowiednie ???
  19. fajne autko , posluchaj sie chlopakow i zmien te lampki z tylu , ja je wezme .... mi sie podobaja :mrgreen:
  20. Wiem wiem.... byly juz artykuły o zaworkach , nawet konkretnie do 1.8 T ale niestety nic z nich nie wynikało , wiem tylko , ze trudno jest je dobrac do tych silnikow.Moj motor to narazie seria , (sukcesywnie odkladam na programik w VTG ) Podpowiedzcie , jaki model mam zakupic a zeby nie bylo kichy przy montazu i czy cos da mi taki zaworek przy serii
  21. Kurde , ja niestety tez sie podpisuje pod to.Powodzonka chlopaki :!:
  22. dirty8 odpowiedział(a) na Cygann temat w Audi
    300 kucykow musi wyrywac do przodu , nie wątpie ... fajne autko , masz jakies fotki tych 8 garneczkow ???? :mrgreen: a tak przy okazji jak tam spalanie przy takiej jezdzie od swiatel do swiatel?
  23. dirty8 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    uuuu no to troszczeczke zabawy jest , wiec jak z tą poduchą ... zaczynamy od niej??? acha no i co to znaczy ze ja trzeba sciagnać ?? calkowicie wyjąć ?> czy jak? .Boje sie cos spiepszyc Szkoda ze nie ma takiego opisu w dziale warsztat , zreszta jak sie za to wezme to pewnie umieszcze odrazu opis . Czekam na dalsze wskazowki
  24. dirty8 odpowiedział(a) na dirty8 temat w Audi A4 B5
    ,,Ok , z tymi awaryjnymi juz sprawdzilem , tam jest wszystko wporzadku , jak w takim razie sie zabrac za ten włacznik w kierownicy??? Czy rozbieraliscie juz go ???
  25. dirty8 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Panowie co jest 5 ???? Niekiedy ( coraz czesciej) zdarza sie, ze wysiadaja kompletnie kierunki , wtedy tez odmawia posluszenstwa klakson oraz swiatla drogowe ( swieci sie postojowka).Wyczytalem , ze to dosc czesta dolegliwosc w Audi w okresie jesienno-zimowym . Moje pytanie :gdzie szukac i co nalezy sprawdzic??? i jak zadbac o to na przyszlosc ?? pozdrawiam :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.