Treść opublikowana przez sławek78
-
[B5] listwa u dołu drzwi
a czy jak bym chciał założyć te dzrwi z listwą , to czy ona będzie przeszkadzac lub zawadzać?
-
[B5] listwa u dołu drzwi
Witam, Mam pytanie. Jak jest osadzona listwa plastikowa na drzwiach ( ta dolna) . W moim roczniku 96 drzwi nie posiadją tych listew ,Mam okazje kupic takie drzwi ( moje mi skasowali ) , ale posiadaja tą listwę.czy da się ją odkleić, czy jest przykręcana, I czy te drzwi jesli sa z 97 roku z kombiaka beda pasować do sedana z 96 roku? Chodzi o przednie drzwi z Góry dzikękuję za pomoc. POzdrawiam wszystkich
-
[B5 ADP] rozrząd?? jaki jest oryginalny pasek
zamierzam zmienić rozrząd , Jutro mam rezerwacje u mechanika.dzisiaj szwagier zauwazyłem że na obudowie paska jest czarnym flamastrem napisane ZR 93 420 . Czy to oznacza że byłe wymieniony rozrząd na ten stan km. Kupiłem autko miesiac temu ma przejechane 108 tys i jesli tak to wymiana chyba jest niepotrzebna. Sciagłem osłone i pasek jest gatesa. Czy jest możliwośc czy to oryginalny pasek od nowości. Czy takie paski z fabryki wychodzą z symbolem audi. Proszę o szybką radę bo jutro rano musze podjąc decyzję nie wiem czy czytając regulamin zauważyłeś punkt 2, proszę przejrzyj jeszcze raz i stosuj ten punkt
-
Spotkania na drodze
hej Slavko. Raczej to nie ja bo we wtorek nie było mnie w okolicach szpitala w brzesku, chyba że mnie widziałeś na dole na rondzie lub obwodnicy brzeska lub na trasie w kierunku nowego sącza to wszystko możliwe że to ja byłem. pozdrowienia
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy Audi. N arazie jedna zmiana.Założyem felgi aluminiowe. na razie 15 cali bo brak funduszy na wieksze:( Co polecacie jeszcze zmienić w granicah rozsądnej ceny POzdrowionka Shot at 2007-07-13 Shot at 2007-07-13 Shot at 2007-07-13 Shot at 2007-07-13
-
Jakie dywaniki wybrać
hej. czyli nie da sie wcisnąc w stperów??
-
PYTANIE DO SZPECÓW OD BLACHARSTWA--
to 150 km odległości.Może jednak warto podjechąać i oglądnąć.Może nie będzie sie tak bardzo róźniły.Te dzrzwi są kompletne za 350 zł , wystarczy przełożyc.Jeśli będe zmuszony malować mam samą blachę na miejscu za 220 zł w innym kolorze. I nie wiem co teraz zrobić
-
PYTANIE DO SZPECÓW OD BLACHARSTWA--
sorki za duże litery. czyli będą się różniły:(
-
PYTANIE DO SZPECÓW OD BLACHARSTWA--
Mam wgniecione lewe drzwi. Klepanie odpada. Znalazłem w tym samym kolorze i ten sam rocznik, jeszcze na samochodzie. W sobotę mam zamiar jechac je oglądnąć. Czy jest szansa że będą idealnie pasować i nie będę musiał malować. Nadmienię że chodzi o kolor srebrny
-
Woda przy akumulatorze????
Miałem to samo miesiąc temu.zalaó mi cały samochód.do dzisiaj suszę.Obydwa kanaliki odpływowe były zatkane liścmi i mułem .woda przy ogromnej ulwei zgromadziłka sie na wyskosc akumulatora i znalazła sobie kjakąs szczelinke i weszła do srodka samochodu. okreć akumulator i taką listwe metalowa pod akumulatorem do której akumulator jest osadzony. i przczysc kanalik.Drugi jest pod serwem i bedzie po bólu
-
Ile pali Wam gazu?
witam. 3 tygodnie temu założyłem brc secuent 24. Ostatni pomiar, delikatne jeżdzenie 30 procent kraków, 70 poza miastem spalanie 9,3 litra
-
Jakie dywaniki wybrać
Witam Nie wiem jakie dywaniki wybrać.Może ktoś z was ma już takie więc niech wyrażi opiinię. nr. 1 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=211592651 nr 2 . http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=214078638 Które wam się bardziej podobają. Nadmienię że tapicerkę mam koloru szarego Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-11 z góry dzięki za doradę
-
Obdarta tapicerka fotela.Pomocy
Co prawda pierwsza Helga miała koło 70 -siątki druga troche mniej ale widocznie Hans miał ochotę właśnie w audi:) A tak poważnie to wolałbym podłokietnika nie ruszać.Ale w ostateczności tak zrobie co chodzi o wstawki skórzane to musiałbym wszytkie 4 boki tak robic co wiąze sie oczywiscie z kosztami i do końca nie wiadomo jak to będzie wyglądało.. [br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 09:24 _________________________________________________Odnośnie plam , to chyab się wybiorę na pranie do myjni.piorą odkurzaczem na mokro. Czy ktos tak robił ??? i jakie efekty końcowe??
-
Obdarta tapicerka fotela.Pomocy
Witam wszytskich. Podejrzewam że wwielu z nas miało taki problem lub ma nadal. BYłem dzisiaj u tapicera .NIe ma problemu z naprawą.Gorzej z materiałem. Skąd zdobyć taki materiał? Kolor fortli na zdjęciu poniżej. macie jakis pomysł? Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-04 to akurat dobry fotel ale pokazuje aby widoczny był kolor Shot with Canon PowerShot A60 at 2007-07-04
-
Stare fele zostaja! potrzebna pomoc :)))
cześc Angela.te drugie felgi bardzo mi sie podobają.Co to są za felgi.Może sam sobie takie sprawię/
-
Pokrowce na siedzenia, jakie polecacie?????????
Auto r tego postu zapytał jakie mu polecacie pokrowce a nie czy warto założyc pokrowce.Może w swoim autku wozi dzieci , zwierżątka itp.Chyba lepiej w takim wypadkyu zainwestowac w pokrowce niż jeżdzic co mesiąc do tapicera.a swoja drogą popielata tapicerak w roczniku 96 wygląda przeciętnie.
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
cZEMU POZA poLSKĄ.CZYJEST LEPSZY?? sZWAGIER JEST W DEUTCHLAND, JUTRO JEDZIE TO BYMI KUPIŁ
-
Audi się nie postarało w tym przypadku.
poprzedni właściciel ją tak zmasakrował z jednej i z drugiej strony Sprawdzałem paznokciem i zwyczajnie schodzi górna warstwa.Rozmawaiałem z koleżanką ktora ma wv passata z 99 roku i dzieje sie jej to samo. Czy da się to pomalować? Tak na czarno najlepiej.. Bo w aso taka pierdułka a bedzie napewno sporo kosztować
-
Audi się nie postarało w tym przypadku.
Doradzcie mi co zrobić tym plastikiem.Powłoka łuszczy sie i schodzi.Wygląda to paskudnie.Czy wy też tak macie?
-
[ALL B5] Woda !!!! pomocy
odkręciłem akumulator i rzeczywiscie jest wylot.Oczywiście cały zatkany syfem jak w rynnie dachowej.Drugi ten pod serwem tez był zatkany.przeczysciłem wlałem wiadro wody.Elegancko spłyneła. Dzięki za pomoc chłopaki. Rada dla was. Sprawdzcie sobie dobrze odpływy, bo później będziecie mieć basenik w swojej audiczce.
-
[ALL B5] Woda !!!! pomocy
Czy muszę odkęcić akumulator aby zobaczyć ten odpływ, bo go nie widzę.i Gdzie te "serwo " sie znajduje
-
[ALL B5] Woda !!!! pomocy
W sobotę w czasie ulewy zalało mi samochód.Przód był troche niżej.Przez kratki pod przednią szybą woda dostała sie do przestrzeni wokół akumulatoa na całej szerokości samochodu.Osiagneła prawie poziom równy akumulatorowi i tak sobie stała.Niestety znalazła sobie jakąś dziurkę pod maską i przedostała sie do środka samochodu. Czy ta woda z przestrzeni akumulatora nie powinna odpływać ??? samochód niedawno kupiłem i martwie sie że był bity, skoro tak się dzieje
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
Felga aluminiowa taka lub podobna Lusterka i klamki na kolor samochodu i tylne lampy na te po II lifcie. tylko że chyba tego sam nie zrobię, tylko musze do lakiernika sie udać, bo malowac to drzwi drewniane w domu potrafię.Heheh. Ewentualnie przyciemnię szyby ale nie wiem czy pasuje.Jeśli już to tak nie wiele przyciemnię ale nie wiem czy tak się da. Jak na razie muszę go oclic i zarejestrować.Dzisiaj dałem dokumnty do tłumaczenia.Procedura zatem zaczęta: Pozdrawiam i czekam na propozycje zmian , Najleepiej ze zdjęciami. Chetnię oglądne wasze sreberka i nie tylko
-
[B5 ADP] Witam powtórnie,Teraz już ze zdjęciami
Fajnie że wam sie podoba.Na razie "dziewica" ale sie ja rozdziewiczy nie długo.Już się rozglądam za jakimis alusami a w przyszłości pewnie lampy tylne zmienię na te po lifcie. Dino Twoja fureczka jest cacy-Francja elegancja.Jak dla mnie czerń lub srebro numer one
-
jak zamontować nie oryginalne radio
żanda z tych kostek nie pasuje.Chyba wezme radio do jakiegoś sklepu i będę mierzył... znacie jakies sklepy CarAudio z takimi rzeczami na terenie kraków-brzesko??? z góry dzękuję