Treść opublikowana przez MarcinS4
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
Czy może ktoś wie jak podłączyć ten program przez usb . Posiadam kabel VAG ale usb a program prosi o com1 probowałem zmienić porty ale nic nie pomaga. POMOCY !!!!!!!!!!!1
-
[B5 AHL ] jak skasować Crash Data
Witam kolegów, miałem ostatnio lekką stłuczkę ,mianowicie zablokował się prawy pas pasażera oczywiście został wymieniony na sprawny ale zapaliła się kontrolka od poduszek ,podłączyłem samochód pod vag i jest informacja crash data . Wiem że są inne urządzenia do kasowania crash data. Moja prośba może ktoś ma takie urządzenie z okolic warszawy i by mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
Super pare zmian i będzie jak moja . 1,6 lepsze niż 1,8 zajechane Masz super Auto.
-
[B5 ALL] Prośba o numer kompresora klimatyzacji
NIe bardzo rozumiem to po nr vin nie mam możliwości sprawdzić na 100% jaki jest kompresor.
-
[B5 ALL] Prośba o numer kompresora klimatyzacji
Ten numer kompresora sprawdziłem na allegro i te kompresory z allegro zupełnie inaczej wyglądają niż umnie to nie jest ten kompresor. Umnie węże są podłączone od góry a ten kompresor co podałeś nr jast podłączany od tyłu. Marcin
-
[B5 ALL] Prośba o numer kompresora klimatyzacji
Witam serdecznie czy ktoś może mi powiedzieć jaki nr. ma mój kompresor kilimy i ewentualnie od jakich silników będzie pasować . Silnik 1,6 rok.prod 1998 74 kw nr nadwozia:WAUZZZ8DZWA115478 . i jeszcze jedno pytanie jakie mam oznaczenie silnika ??? Serdecznie pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Tak poprostu ktoś mi dał .Na opakowaniu jest napisane Mobil1 Tri-Synthetic 10w-30 zastanawiam się czy to dobry olej ,obecnie mam wlany fullsyntetyk .
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam serdecznie , dziś dostałem olej taj jak w tytule MOBIL 1 10w30 , szukałem w internecie co to za olej ale nic nie znalazłem. Bardzo proszę o pomoc co to za olej i czy można go wlać do mojego samochodu i czy warto. Jaka to klasa oleju . Dziękuje serdecznie za pomoc.
-
[B5 APT] Oto moje autko - str.6 - nowy zderzak
Super pięknie wygląda :good:
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Ładna szuka ładne fele ale lampy przenie wiocha i ten wlew paliwa
-
[B5 AHL] Nie działa klimatyzacja
Witam, bardzo proszę o pomoc mianowicie jechałem ok 140 km/h i włączyłem klime i po przejechaniu o 100km tą predkością poczyłem smrud ebonitu ,zjechałem na pobocze otwieram maskę i z kompresora klimy leciał ten smrud ebonitu ,wyłączyłem klime odczekałem pare minut dymu jusz nie było rury od klimy były oszronione kompresor gorący, sprawdziłem nastepnego dnia czy jest gaz w instalacji odkreciłem zaślepkę zaworu i nacisnołem ale nic nie poleciało oczywiście klima nie działa pasek jest cały wszystko niby ok ale klima nie działa właczam śniezkę i normalnie się świeci słychać że coś się w kabinie przesuwa ale klima nie działa. Moje pytanie czy uszkodził się tylko cewka czy może coś więcej .czy może tylko trzeba nabić . Bardzo proszę o pomoc i rady.
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
Witam przedstawiam swoje Audi A4 bardzo proszę o opinie czy się podoba. Wyposażenie: 1) 4x Air-beg 2) Klimatyzacja 3) Szyby el. 4) Alufelgi 16" + tarcze wentylowane Brembo 5) Xenon + lampy Valeo (przód) 6) Lampy tył IN-PRO 7) Duża navigacia Audi zamiana na radio 7" 2 din z DVD.TV,GPS,Bluetooth,kamera cofania 8) DVD + TV 9) i pare innych dodatków
-
[ALL B5] Oświetlenie zegarów na niebiesko
NIc nie zrobisz tylko wymiana zegarów .
-
[ALL B5] Nierozwijajacy sie ani zwijajacy pas bezpieczenstwa kierowcy
Witam na 100 % wystrzeliły pas na allegro kosztuje 100 zł odkręcasz osłonę progu sciągasz osłonę słupka kluczem do kół odkręcasz pas podpinasz zieloną wtyczkę i jest ok a następnie wymieniasz sterownik air-beg albo reset za 250 zł Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
witam jestem za dobrze wygląda sam sobie taką lotkę założe
-
[B5 AHL]Ustawienie soczewek (dzwigienka)
Witam mam pytanie jak powinny być ustawione dzwigienki w soczewkach Valeo czy u góry czy do dołu albo prawa u góry a lewa u dołu albo na odwrut Bardzo proszę o pomoc.
-
[B5 AHL] Co jaki czas wymienia się pasek klinowy ?
Witam. Co jaki czas wymienia się pasek klinowy czy wieloklinowy posiadam klimę i jak sprawdzić czy już nadszedł czas wymiany. * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - Łukasz
-
Jak powinny być ustawione swiatła soczewki Valeo
Dziękuje bardzo za wyjaśnienie Czyli wszystko jest ok.
-
Jak powinny być ustawione swiatła soczewki Valeo
Witam jak powinny być ustawione światła soczewkowe pytam bo bylem dziś w norauto i ustawilem swiatła ale podjechałem pod ścianę i prawa strona wyżej świeci względem lewej czy tak powinno być.
-
Bardzo proszę o doradzenie czy te lampy są ładne
dziękuje bardzo za doradzenie kupie takie same tylko depo bo Valeo są bardzo drogie .Jeszcze raz dziękuje :> :th:
-
Bardzo proszę o doradzenie czy te lampy są ładne
Barzo bym prosił o doradzenie posiadam w aucie lampy Valeo soczewka zespolona z kierunkiem (orginał) ale ostatnio miałem lekką stłuczkę i muszę wymienić lewą strone i mam dylemat czy kupić taką lampe jak mam czy zmienić sobie na nowe takie: http://moto.allegro.pl/item330183325_lampy_angel_eyes_audi_a4_95_99_chrom_angel_eyes.html Bardzo bym prosił o doradzenie .
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
Bardzo ladna jedynie co bym zmienił to felgi troszkę starawo na nich wyglada Ale pozatym super
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Witam ładny kolor i nic więcej gril do wymiany .... Moje a4 też tak wyglądało jak kupilem teraz jest innne ale nato trzeba czasy trzymam kciuki powodzenia
-
[B5 AFN] Moje stare A4
Witam nie kupuj nakładek na lusterka szkoda kasy po zimie wygladają jak by miały 100 lat od soli pęka ten chrom tandeta mam już drugą pare bo pierwszą przykleilem takim klejem że jak zdejmowałe zniszczylem orginalną obudowe i musialem znowu kupić tą tandete i teraz nie wygląda to ładnie . Widziałem na allegro całe obudowy firmy IN-pro ale nie wiem jak to w praktyce czy po zimie nie robi się lipa... A jeszcze jedno te nakładki nie pasują dokładnie lewa strona odstaje i widać po bokach orginalny lakier --- wjocha ale mądry polak po szkodzie... sam nie wiedziałęm
-
[B5 AFN] Moje blekitne audi
Witam wiem że nie na temat .Mam pytanie jak się cli samochód z zurichu mam tam rodzinę i wiem że można wyrwać fajnie wypasioną A4 ale nie wiem jak z kosztami.. Prosił bym o pare wsakzówek..