Treść opublikowana przez Dembsey
-
[ALL B6] Spoiler a4 b6 sedan jaki kupić ?
Panowie co sądzicie o tym: http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-s4-look-tfb-tuning-i1663226621.html Będzie pasować ? Ktoś zakładał nieorginalny spoiler od S4 ?
-
[ALL B6] Instalacja czujnika deszczu + MCE Swap z B7
Czy problem z xenonami występuje tez w przypadku zwykłych lamp z żarówkami H7 i chińskimi xenonami ? Czy lusterko o symbolu : 4F0 857 511 G http://allegro.pl/audi-a6-a5-a4-q7-lusterko-fotochrom-przyciemniane-i1635844516.html będzie pasować do mocowania szyby z B7 ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Z tego co tu wyczytałem to czujnik światła podłączany do modułu MCE z B7 to ten sam co czujnik deszczu, więc potrzeba mniej więcej takie lusterko: http://allegro.pl/show_item.php?item=1649853446 + czujnik deszczu, (tańsze lusterko bez wbudowanego czujnika światła) a jeśli kupimy MCE HIGH Z B6 to potrzebujemy wbudowany czujnik światła w lusterku, na przykład takie: http://allegro.pl/show_item.php?item=1635844516 - będzie pasować ?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
szybe musze jeśli chce mieć w orginalnym położeniu czujnik deszczu. W b6 nie ma tej opcji.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Podsumowując: jeśli chcę założyć czujnik deszczu to muszę mieć lusterko od B7, szybe od B7, MCE od B7 a co z włącznikiem świateł ? do MCE z B7 będzie pasować tylko z B7 czy z B6 też będzie działać ? Mam A4 B6.
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Wyder sie chwalił że kupił, ale jakośfotek nie chce pokazać, oceniło by się "na koledze" jak to wygląda i dało ewentualny komentarz
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Nadal czekamy na foty
-
Kabel do anteny GPS
masz może RNS-E i antene dachową tzw. rekin ? chciałbym założyć do siebie ale nie wiem czy jest oprócz niej jakiś wzmacniacz antenowy potrzebny.
-
[ALL B6] Jaka najlepsza 'żarowka' do halogenów ?
a co z LEDami ? rezystor 50 W ? np. takie: http://allegro.pl/zarowka-led-h11-27smd-high-power-hit-i1208180812.html
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Zrobiłeś już może autko ? Jestem ciekaw jak to wygląda w całości. Jak możesz to wstaw fotki.
-
[B6 AWX] Sprzęgiełko sprężarki klimatyzacji
To może podacie numerek tego sprzęgiełka, bo mi też klima padła i nie wiem co jest z nią grane ...
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
To tyle co w ASO
-
[A4 B6] Montaż xenonow
Mi od takich ala xenonów za 200 zł od czasu do czasu choinka robi sie na zegarze Zaczęła się pojawiać dosłownie następnego dnia po założeniu. Mam cyfrowe, slimy, niby te lepsze, droższe a jednak. Ostatnio wyszły jakieś za 400 zł do szyny CAN-BUS, zastanawiam się czy je nie wymienić na te nowsze - ale czy przypadkiem nie jest tam wrzucony zwykły opornik, który powoduje że czerpią prąd tyle co zwykła żarówka http://www.allegro.pl/item1051468051_xenony_h1_h7_can_bus_2010_montaz_naprawa_warszawa.html Rzecz dzieje się tylko wtedy jak załączam włącznikiem światła mijania.
-
[ALL B6] Antena Gps
Wątpie, to jest tylko antena, nie moduł nadawczo - odbiorczy podłączany z całą elektroniką. Ty potrzebujesz odbiornik GPS podłączany pod USB z możliwością podłączenia zewnętrznej anteny, po czym kompletujesz wyjście-wejście anteny GSM do takiego samego rodzaju wtyczki.
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Ja mam diesla 1.9 i dziś szukałem po wszystkich kontrolkach czy faktycznie jest taka oponka i niestety jej nie ma zamiast jej jest kontrolka od świec. Pytanie jest czy wyskoczy jakikolwiek komunikat
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B6 i A4 B7
Czyli z tego co wyczytałem, menu CAR w B6 jest dostępne tylko z kolorowym wyświetlaczem, na czerwonym w B6 jest ikonka opony koło zegarów ? Mam pełnego FISa ale nie mam menu CAR
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Co znaczy ala-bixenon ? Dzwoniłem kiedyś do gościa w tej sprawie - żarówka H7 , jedna soczewka zmienna - długie - mijania. Czekamy na foty
-
[ALL B6] Lampy DEPO
To wstaw fotki na co czekasz
-
[ALL B6] Lampy DEPO
Czytałem o nich na audizine, oni tam wstawiaja jakieś regulatory napięcia/diody zenera - chociaż nie jestem pewien czy to własnie tych lamp dotyczyło. Zdjęcie tych lamp z audizine wygląda tak: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?340891-New-Depo-Bi-Xenon-Headlights-w-LED są mniej więcej w połowie strony. Co o nich sądzicie ? Jeśli mam być szczery to podoba mi się w nich to że jest jedna soczewka, wygląd naprawde OK jak dla mnie.
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Panowie ja mam 1.9 TDI w quattro i mam dwa tłumitki z tyłu, ale żaden z poprzednich rysunków nie przypomina mojego układu wydechowego. U mnie do tłumika środkowego idzie jedna rura grubsza, tłumik środkowy jest centralnie umieszczony do wału, dalej rurki są idealmie symetryczne poprowadzone do każdego tłumika końcowego. Moge zamiast tłumika środkowego założyć strumienice ?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
Panowie może Ci co mają problemy mają moduł o oznaczeniu 4B0 919 145A który został zastąpiony modułem 4B0 919 145B (z jakiś powodów - być może właśnie z tych o których piszecie). Czy instalacja do tego modułu była w każdym aucie czy trzeba ją samemu poprowadzić ?
-
[ALL B6] Poszukuje tematów jak przerobić FWD na QUATTRO
Ja mam sedana z 1.9 TDI w quattro , ja między innymi zauważyłem różnice w układzie wydechowym - mam dwa płaskie tłumiki końcowe, dwie rury biedną już od tłumika środkowego. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to piszcie. A tak swoją drogą to mało jest sedanów z quattro w 1.9 a przecież w kombi jakoś więcej ich występuje jeśli ktoś ma zadbanego sedana to może i warto ?
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
Założyłeś już te oponki ? Nie obcierają ? jakie wrażenia ?
-
[B6 AWX] Tłumik pulsacyjny
Zna ktoś może numer zakola z kratkami o których wcześneij wspomniano ?
-
[A6 C6] MMI - rozbudowa systemu
Gdzieś widziałem zmieniarke CD w schowku która miała dwa sloty SD i na pewno to było do MMI. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 14:16_________________________________________________a nie sorry to chyba było nie w zmieniarce tylko w napędzie DVD do navi ale też do systemu MMI